Čt 23.9.21 18:00, 19:15, 20:30 MALES Black mamba IBD
Ne 10.10.21 17:30, 18:45, 20:00 SCBEC MIFA Fighters FO
St 13.10.21 18:00, 19:15, 20:30 STER1 Palmeiras Prosek
Čt 14.10.21 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH AG team
St 20.10.21 19:30, 20:45 DEKAN Felix club
Čt 21.10.21 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Palouk SK
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Ve stínu vrcholící další vlny pandemie koronaviru skončila 97. sezona Hanspaulské ligy. Z postupu do třetí ligy se může radovat Torolka, nováček prosvištěl sezonou bez porážky a v posledním kole si poradil i s dosavadním lídrem Samsonem Bonellou, kterého ve šlágru udolal 2:1. Výsledek ale pouze určil konečné pořadí, postup totiž měly oba týmy jistý už před výkopem. Torolku tak může mrzet jedině trochu zbytečná karta pro Pavla Čermáka, který tak bude v prvním jarním utkání ve třetí lize týmu chybět. Třetí pozici uhájila také trochu nečekaně Blaženka, když si poradila s AG teamem a odsoudila ho tím k sestupu. Hlavní předsezonní favorit Viki team přes jasnou výhru nad Felixem finišoval až čtvrtý. Boj o záchranu sice trval až do posledního kola, nijak zvlášť dramatický ale nebyl. Palouk měl sice se Stevem problémy a potřebnou výhru urval až v závěrečné minutě, nakonec se ale ukázalo, že nepotřeboval vůbec nic. Nebodoval totiž ani AG team, ani Palmeiras. Ti měli přitom za soupeře poslední Black mambu, ovšem v závěru za vyrovnaného stavu otevřeli hru a soupeř to potrestal. Pavouci se tak aspoň rozloučili se čtvrtou ligou vítězně. Korunu krále střelců si za 18 gólů nasadil Petr Matějka z Torolky, brankářům vévodil Michal Svoboda ze Samsona Bonelly. Redakce Týdeníku Hanspaulka přeje všem fotbalistům prožití vánočních svátků, pokud možno ve zdraví, a co nejlepší vstup do nového roku.

30. 11. 21 20:45 DEKAN Víťazný február FK MIFA Fighters FO 11. 1:3 (1:1)
Utkání hrané za sychravého počasí. Vyhrálo mužstvo s lepší koncovkou.
Víťazný február FK MIFA Fighters FO
Vojtěch Vetrík – Šimon Bercha, Michal Caithaml, Tomáš Huleš, Jan Ihnát, Antonín Janovec, Aleš Vytečka vs David Svoboda – Lumír Františák, Jakub Hála, Pavel Korda, Michal Kraus, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, David Staněk
22. Šimon Bercha 16. Jindřich Šimáček
42., 53. Jakub Hála
30. 11. 21 20:30 ZAK AG team Blaženka spiders 11. 2:4 (2:3)
Blaženka měla dobrý začátek, ale domácí ještě v prvním poločase zvládli vyrovnat. Závěr půle si ale nepohlídali a o pauze tak byla lepší nálada na lavičce hostů. Druhý poločas byl hodně o taktice a Blaženka výhru pojistila až minutu před koncem. Jambor
AG team Blaženka spiders
Dominik Šír – Libor Brůna, Lukáš Ceé, David Holub, Jan Kubr, Jakub Milner, Milan Šácha, Jan Šafrata vs Roman Dobiáš – Vojtěch Bartoněk, Marek Jurčík, Karel Masařík, Vojtěch Štěpnička, Martin Telipský, Lukáš Vavrla
22. Jakub Milner
27. David Holub
9., 11. Vojtěch Bartoněk
29. Karel Masařík
59. Martin Telipský
30. 11. 21 20:15 ZABEH Samson Bonella A Torolka 11. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání plné osobních soubojů vyhrálo šťastnější mužstvo. Melíšek
Samson Bonella A Torolka
Michal Svoboda – Martin Čermák, Petr Čermák, Václav Kural, Josef Masner, Lukáš Michálek, Jakub Uher, David Vaško vs Jan Bunganič – Pavel Čermák, Milan Flanderka, Petr Matějka, Lubor Matras, Matěj Peca, Tomáš Pressl, Jakub Traxmandl, Jan Vágner
42. Martin Čermák 27. Petr Matějka
39. Matěj Peca
18. Jan Vágner
51. Pavel Čermák
58. Pavel Čermák
30. 11. 21 20:15 P1 Palouk SK Steve 11. 4:3 (1:0)
Pohledné utkání rozehrál Palouk lépe, ale hosté bojovali. V epickém závěru Steve bleskově vyrovnal vedení soupeře, v poslední minutě ale dali domácí vítězný gól. Kohout
Palouk SK Steve
Lukáš Klásek – Patrik Breškovec, Jakub Daněk, Tomáš Dlabal, Matěj Štěpánek, Mikhail Svanidze, Adam Varkoček vs Rostislav Kosek – Jan Autrata, Petr Exner, Jan Kokeš, Martin Kuča, Slavomír Trepera
17., 35. Tomáš Dlabal
57., 60. Jakub Daněk
38., 49. Slavomír Trepera
58. Jan Kokeš
30. 11. 21 20:15 METE2 Palmeiras Prosek Black mamba IBD 11. 4:5 (2:3)
Vyrovnaný zápas, hosté vyhráli brankou v poslední minutě.
Palmeiras Prosek Black mamba IBD
Petr Kočiřík – Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Marcel Macháček, Jakub Mejzlík, Petr Pochman, Adam Šenk, Michal Sieber, Adam Sklenář vs Martin Vašátko – Ondřej Farkaš, Michal Fryš, Petr Havlíček, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Jiří Nadrchal, Stanislav Šmerda, Michal Soukup
7. Filip Dlabola
21., 32. Adam Sklenář
34. Michal Sieber
4., 24. Michal Fryš
18., 40. Jiří Nadrchal
60. Stanislav Šmerda
30. 11. 21 20:15 METE1 Felix club Viki team 11. 3:8 (0:1)
Hezký, férový zápas. Jiří Panocha, Ladislav Kurucz
Felix club Viki team
Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Jan Mikyska, Jan Štěpánek, Jiří Vitáček, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko vs Josef Ježek – Vilém Brunclík, Adam Čížek, Roman Čížek, Viktor Doleček, Martin Fejfar, Lukáš Gottwald, Seit Kasymbekov, Bohuslav Matys, Dan Meduna, Lukáš Mitro