Čt 18.11.21 18:00 HRAB1 Hashlerka THC 1993 A Dynamo Warriors FC   (HL8I)
Čt 18.11.21 19:15 HRAB1 Strahovská 10 A Surtep Beroun   (HL8I)

30. 11. 21 20:15 ZABEH Samson Bonella A Torolka 11. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání plné osobních soubojů vyhrálo šťastnější mužstvo. Melíšek
Michal Svoboda – Martin Čermák, Petr Čermák, Václav Kural, Josef Masner, Lukáš Michálek, Jakub Uher, David Vaško vs Jan Bunganič – Pavel Čermák, Milan Flanderka, Petr Matějka, Lubor Matras, Matěj Peca, Tomáš Pressl, Jakub Traxmandl, Jan Vágner
18. Jan Vágner
51. Pavel Čermák
58. Pavel Čermák
16. 11. 21 19:30 HOSTI Torolka Víťazný február FK 10. 5:0 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase Torolka začala víc útočit a výsledek se dostavil. Zasloužená výhra domácích.
Torolka Víťazný február FK
Lubor Matras – Jan Bunganič, Pavel Čermák, Milan Flanderka, Tomáš Pressl, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl vs Vojtěch Vetrík – Matěj Barták, Šimon Bercha, Michal Caithaml, Tomáš Huleš, Antonín Janovec, Jiří Sluka, Michal Steinhart
37., 48. Tomáš Pressl
38. Milan Flanderka
47. Pavel Čermák
52. Jakub Traxmandl
9. 11. 21 19:00 P1 Steve Torolka 9. 1:1 (1:1)
Zápas proběhl bez problémů.
Steve Torolka
Rostislav Kosek – Jan Autrata, Jan Hájek, Filip Hrbek, Martin Kuča, Jan Laibl vs Milan Flanderka – Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Červenka, Petr Matějka, Lubor Matras, Tomáš Pressl, Jaromír Srba, Jan Vágner
10. Filip Hrbek 5. Tomáš Pressl
2. 11. 21 19:15 SCBEC Torolka Palmeiras Prosek 8. 7:3 (3:1)
Utkání na velmi kluzkém povrchu. Lépe se s tím vyrovnali domácí, kteří byli technicky lepší. Beneš
Torolka Palmeiras Prosek
Jan Bunganič – Pavel Čermák, Milan Flanderka, Petr Matějka, Matěj Peca, Tomáš Pressl, Jaromír Srba, Jan Vágner vs Matěj Dlabola – Martin Daniš, Tomáš Gaper, Petr Kočiřík, Jakub Mejzlík, Petr Pochman, Michal Sieber
31., 36. Jakub Mejzlík
19. 10. 21 19:15 ZAK Blaženka spiders Torolka 7. 3:4 (1:2)
V poli měli hosté více ze hry, ale inkasovali z přímého kopu. Otočit výsledek se jim podařilo těsně před poločasem. I v druhé půli byla Torolka lepší, ale domácí vytěžili z minima maximum a nebyli daleko od remízy.
Blaženka spiders Torolka
Roman Dobiáš – Marek Jurčík, Karel Masařík, Vojtěch Štěpnička, Martin Telipský, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj, Marek Zvěřina vs Martin Chládek – Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Červenka, Milan Flanderka, Petr Matějka, Lubor Matras, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl
8. Martin Telipský
44. Marek Zvěřina
54. Karel Masařík
28., 29., 43. Petr Matějka
44. Milan Flanderka
46. Milan Flanderka
12. 10. 21 20:15 P3 Torolka Felix club 6. 5:1 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase domácí zabrali a soupeře přejeli. Martin Pavlíček, Patrik Jizba
Torolka Felix club
Martin Chládek – Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Červenka, Petr Matějka, Lubor Matras, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl vs Jan Mikyska – Jaroslav Hněvkovský, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko
25., 44. Jakub Traxmandl
32. Lubor Matras
50. Jakub Červenka
51. Petr Matějka
28. Ondřej Vyhnánek
5. 10. 21 19:00 METE2 Viki team Torolka 5. 6:6 (3:3)
Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou remízou.
Viki team Torolka
Josef Ježek – Vilém Brunclík, Viktor Doleček, Tomáš Fichtner, Lukáš Gottwald, Radim Jakubec, Seit Kasymbekov, Bohuslav Matys, Lukáš Mitro, David Veselý vs Martin Chládek – Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Červenka, Petr Matějka, Lubor Matras, Matěj Peca, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl
38. Matěj Peca
28. 9. 21 19:30 HOSTI Torolka AG team 4. 6:1 (5:1)
Jasné vítězství lepších domácích. Kučera
Torolka AG team
Martin Chládek – Jan Bunganič, Milan Flanderka, Petr Matějka, Lubor Matras, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl, Jan Vágner vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Jan Kliment, Ondřej Krejčík, Jan Šafrata, Radek Šindelář, Dominik Šír
11., 21., 49. Petr Matějka
19., 27. Milan Flanderka
25. Jaromír Srba
13. Jan Kliment
21. 9. 21 19:30 LITVI Black mamba IBD Torolka 3. 4:11 (2:5)
Poklidné utkání. Hosté měli od začátku jasnou převahu a zaslouženě vyhráli. Dufek
Black mamba IBD Torolka
Tomáš Mašek – Petr Havlíček, Radek Lukáš, Jiří Nadrchal, Stanislav Šmerda, Radek Tuška, Martin Vašátko vs Jaromír Srba – Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Červenka, Milan Flanderka, Petr Matějka, Lubor Matras, Matěj Peca, Tomáš Pressl, Jakub Traxmandl