Po 13.9.21 18:00 MALES Nova LFC B Club de Falco   (HL8E)
Po 13.9.21 19:15 MALES Restaurace U Pecků A Hoverla Zak   (HL1A)
Po 13.9.21 20:30 MALES MFK Klokan Brightbox club   (HL1A)
Po 1.11.21 19:15 MOTO4 Sanitka AS Lokál United   (HL6A)
Po 1.11.21 20:30 MOTO4 Yakuza Pigs FC   (HL8H)

30. 11. 21 20:30 ZAK AG team Blaženka spiders 11. 2:4 (2:3)
Blaženka měla dobrý začátek, ale domácí ještě v prvním poločase zvládli vyrovnat. Závěr půle si ale nepohlídali a o pauze tak byla lepší nálada na lavičce hostů. Druhý poločas byl hodně o taktice a Blaženka výhru pojistila až minutu před koncem. Jambor
AG team Blaženka spiders
Dominik Šír – Libor Brůna, Lukáš Ceé, David Holub, Jan Kubr, Jakub Milner, Milan Šácha, Jan Šafrata vs Roman Dobiáš – Vojtěch Bartoněk, Marek Jurčík, Karel Masařík, Vojtěch Štěpnička, Martin Telipský, Lukáš Vavrla
22. Jakub Milner
27. David Holub
9., 11. Vojtěch Bartoněk
29. Karel Masařík
59. Martin Telipský
16. 11. 21 19:15 ZAK Blaženka spiders Palouk SK 10. 4:2 (2:1)
Blaženka rozhodla o svém vítězství v poslední pětiminutovce.
Blaženka spiders Palouk SK
Roman Dobiáš – Vojtěch Bartoněk, Zbyněk Faukner, Marek Jurčík, Karel Masařík, Vojtěch Štěpnička, Martin Telipský, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Lukáš Klásek – Jakub Daněk, Tomáš Dlabal, Matěj Štěpánek, Mikhail Svanidze, Adam Varkoček
20., 55. Karel Masařík
22. Vojtěch Štěpnička
58. Martin Telipský
25., 45. Tomáš Dlabal
9. 11. 21 20:15 ZABEH Samson Bonella A Blaženka spiders 9. 5:2 (4:1)
Duel, který mohl skončit dvouciferným výsledkem pro Samson. Ale Blaženka našla ve druhém poločase rytmus a chuť hrát a zatlačila soupeře do defenzívy. Domácí přidali uklidňující pátý gól až v závěru. Jambor
Samson Bonella A Blaženka spiders
Michal Svoboda – Jan Augustin, Jan Bárta, Martin Čermák, Petr Čermák, Václav Kural, Josef Masner, Lukáš Michálek vs Roman Kopecký – Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Vojtěch Štěpnička, Martin Telipský, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj, Marek Zvěřina
1., 20. Václav Kural
8., 10., 58. Jan Augustin
18. Marek Zvěřina
33. Lukáš Vavrla
2. 11. 21 19:15 ZAK Blaženka spiders Steve 8. 2:0 (1:0)
Domácí byli v zakončení efektivnější než soupeř.
Blaženka spiders Steve
Roman Dobiáš – Marek Jurčík, Karel Masařík, Vojtěch Štěpnička, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj, Marek Zvěřina vs Rostislav Kosek – Jan Autrata, Petr Exner, Filip Hrbek, Martin Kuča, Jan Laibl, Slavomír Trepera
22. Marek Jurčík
38. Karel Masařík
19. 10. 21 19:15 ZAK Blaženka spiders Torolka 7. 3:4 (1:2)
V poli měli hosté více ze hry, ale inkasovali z přímého kopu. Otočit výsledek se jim podařilo těsně před poločasem. I v druhé půli byla Torolka lepší, ale domácí vytěžili z minima maximum a nebyli daleko od remízy.
Blaženka spiders Torolka
Roman Dobiáš – Marek Jurčík, Karel Masařík, Vojtěch Štěpnička, Martin Telipský, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj, Marek Zvěřina vs Martin Chládek – Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Červenka, Milan Flanderka, Petr Matějka, Lubor Matras, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl
51. Pavel Čermák
12. 10. 21 19:00 METE1 Viki team Blaženka spiders 6. 4:1 (2:0)
Zápas proběhl bez problémů.
Viki team Blaženka spiders
Josef Ježek – Vilém Brunclík, Viktor Doleček, Tomáš Fichtner, Lukáš Gottwald, Radim Jakubec, Seit Kasymbekov, Dan Meduna, Tomáš Vyhnal vs Roman Dobiáš – Zbyněk Faukner, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Telipský, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj, Marek Zvěřina
7., 18. Tomáš Fichtner
43., 58. Seit Kasymbekov
53. Marek Jurčík
5. 10. 21 19:15 ZAK Blaženka spiders Black mamba IBD 5. 6:0 k.
28. 9. 21 19:30 DEKAN MIFA Fighters FO Blaženka spiders 4. 0:0 (0:0)
Kvalitní zápas, rychlý a důrazný. Výborní brankáři.
MIFA Fighters FO Blaženka spiders
David Svoboda – Lumír Františák, Jakub Hála, Michal Kodýdek, Pavel Korda, Michal Kraus, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, David Staněk vs Roman DobiášMarek Jurčík, Marek Kotala, Martin Pleva, Vojtěch Štěpnička, Marek Zvěřina
21. 9. 21 19:15 ZAK Blaženka spiders Víťazný február FK 3. 2:2 (0:0)
Vyrovnané utkání. Blaženka se v úvodu druhé půle dostala do dvoubrankového vedení, ale Február toto manko brzy srovnal. Zasloužená remíza.
Blaženka spiders Víťazný február FK
Roman Dobiáš – Zbyněk Faukner, Marek Jurčík, Karel Masařík, Ivan Pleskač, Martin Pleva, Vojtěch Štěpnička, Ondřej Vraj vs Vojtěch Vetrík – Šimon Bercha, Michal Caithaml, Tomáš Huleš, Antonín Janovec, Michal Steinhart, Aleš Vytečka
34. Vojtěch Štěpnička
35. Zbyněk Faukner
37. Michal Caithaml
43. Šimon Bercha
14. 9. 21 19:15 ZAK Palmeiras Prosek Blaženka spiders 2. 1:5 (0:2)
Hosté se prosadili hned v úvodu a po přestávce dokázali zareagovat na snížení soupeře a pojistili si dva body.
Palmeiras Prosek Blaženka spiders
Petr Kočiřík – Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Marcel Macháček, Jakub Matějček, Jakub Mejzlík, Petr Pochman, Michal Sieber vs Roman Dobiáš – Vojtěch Bartoněk, Marek Jurčík, Marek Kotala, Martin Pleva, Vojtěch Štěpnička, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj
34. Jakub Mejzlík 5., 59. Marek Kotala
30., 40. Lukáš Vavrla
46. Vojtěch Štěpnička
7. 9. 21 19:15 ZAK Blaženka spiders Felix club 1. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, rozhodla lepší koncovka domácích, konkrétně Bartoňka.
Blaženka spiders Felix club
Roman Dobiáš – Vojtěch Bartoněk, Zbyněk Faukner, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Telipský, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Viktor Hošek – Jaroslav Hněvkovský, Jiří Karvai, Jan Mikyska, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Jaroslav Veselý, Jiří Vitáček, Pavel Žirko