Čt 14.10.21 17:45 ZABEH Umělci z Prahy Skleňák AC   (HL7D)
Čt 14.10.21 19:00 ZABEH Kings of Kent Inter Lotyšák VET B   (VL2B)
Čt 14.10.21 20:15 ZABEH Šachta UK VET Benda 1964 OFC VET   (VL3B)
Po 1.11.21 18:00 HRAB3 Canary FC Golden Kouty FC   (HL8B)
Po 1.11.21 19:15 HRAB3 Guláš FC Bohemia AFK   (HL7A)

30. 11. 21 20:30 ZAK AG team Blaženka spiders 11. 2:4 (2:3)
Blaženka měla dobrý začátek, ale domácí ještě v prvním poločase zvládli vyrovnat. Závěr půle si ale nepohlídali a o pauze tak byla lepší nálada na lavičce hostů. Druhý poločas byl hodně o taktice a Blaženka výhru pojistila až minutu před koncem. Jambor
AG team Blaženka spiders
Dominik Šír – Libor Brůna, Lukáš Ceé, David Holub, Jan Kubr, Jakub Milner, Milan Šácha, Jan Šafrata vs Roman Dobiáš – Vojtěch Bartoněk, Marek Jurčík, Karel Masařík, Vojtěch Štěpnička, Martin Telipský, Lukáš Vavrla
22. Jakub Milner
27. David Holub
9., 11. Vojtěch Bartoněk
29. Karel Masařík
59. Martin Telipský
16. 11. 21 19:00 METE2 Viki team AG team 10. 4:1 (0:1)
Domácí měli především v druhém poločase znatelnou převahu. Kohout
Viki team AG team
Josef Ježek – Vilém Brunclík, Adam Čížek, Viktor Doleček, Lukáš Gottwald, Bohuslav Matys, Dan Meduna, Lukáš Mitro, Tomáš Vyhnal vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Jan Kliment, Jakub Milner, Jan Šafrata, Dominik Šír
42., 60. Adam Čížek
42., 52. Tomáš Vyhnal
18. Dominik Šír
9. 11. 21 19:00 METE2 AG team Black mamba IBD 9. 6:1 (4:0)
Jasná záležitost domácích. Janča
AG team Black mamba IBD
Jan Kubr – Libor Brůna, Lukáš Ceé, David Holub, Jan Kliment, Ondřej Krejčík, Milan Šácha, Jan Šafrata, Radek Šindelář, Dominik Šír vs Tomáš Mašek – Ondřej Farkaš, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Jiří Nadrchal, Stanislav Šmerda, Martin Vašátko
6., 27. David Holub
14. Libor Brůna
20., 44. Ondřej Krejčík
60. OG
52. Stanislav Šmerda
2. 11. 21 18:00 HRAB3 MIFA Fighters FO AG team 8. 1:2 (0:1)
Velmi kvalitní utkání, rychlé a fotbalové. Jedlička
MIFA Fighters FO AG team
Michal Polák – Lumír Františák, Jakub Hála, Michal Kodýdek, Pavel Korda, Michal Kraus, Jaroslav Šimáček, David Staněk vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, David Holub, Jan Kliment, Ondřej Krejčík, Jan Šafrata, Radek Šindelář, Dominik Šír
35. Lumír Františák 7., 42. David Holub
19. 10. 21 19:15 MOTO1 AG team Víťazný február FK 7. 2:5 (0:4)
Zápas probíhal v pořádku.
AG team Víťazný február FK
Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Marek Jedlička, Jan Kliment, Jan Šafrata, Dominik Šír vs Vojtěch Vetrík – Matěj Barták, Šimon Bercha, Michal Caithaml, Tomáš Huleš, Jan Ihnát, Antonín Janovec, Jiří Sluka, Michal Steinhart
35. Libor Brůna
37. Marek Jedlička
10., 28. Michal Caithaml
11. Matěj Barták
14. OG
55. Jan Ihnát
12. 10. 21 20:30 ZAK Palmeiras Prosek AG team 6. 2:2 (2:2)
První poločas byl vyrovnaný, ve druhém kralovaly obrany. Domácí v závěru neudrželi nervy. Dvořák
Palmeiras Prosek AG team
Petr Kočiřík – Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Marcel Macháček, Jakub Matějček, Jakub Mejzlík, Petr Pochman, Adam Šenk vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Jan Kliment, Ondřej Krejčík, Jakub Milner, Jan Šafrata, Dominik Šír
53. Jan Šafrata
5. 10. 21 19:00 MIKU2 AG team Felix club 5. 4:2 (2:1)
Celkem vyrovnané utkání, kde Felix útočil, ale domácí dokázali využívat šance. Stanislav Roček, Marek Seidel
AG team Felix club
Jan Kubr – Vladimír Brůna, Marek Jedlička, Jan Kliment, Jakub Milner, Adam Narwa, Jan Šafrata, Dominik Šír vs Jaroslav Veselý – Jakub Fadl, Viktor Hošek, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko
13., 37. Jakub Milner
21., 59. Marek Jedlička
27., 41. Jakub Fadl
28. 9. 21 19:30 HOSTI Torolka AG team 4. 6:1 (5:1)
Jasné vítězství lepších domácích. Kučera
Torolka AG team
Martin Chládek – Jan Bunganič, Milan Flanderka, Petr Matějka, Lubor Matras, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl, Jan Vágner vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Jan Kliment, Ondřej Krejčík, Jan Šafrata, Radek Šindelář, Dominik Šír
11., 21., 49. Petr Matějka
19., 27. Milan Flanderka
25. Jaromír Srba
13. Jan Kliment
21. 9. 21 19:00 P2 Palouk SK AG team 3. 3:2 (1:0)
Pohledné utkání. Palouk i bez střídání dokázal udržet vítězství. Husák
Palouk SK AG team
Vít Kocur – Jakub Daněk, Tomáš Dlabal, David Raulín, Matěj Štěpánek, Adam Varkoček vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Ondřej Krejčík, Adam Narwa, Milan Šácha, Jan Šafrata, Radek Šindelář
17., 47. Tomáš Dlabal
46. Jakub Daněk
40. Jan Šafrata
52. Radek Šindelář
14. 9. 21 20:15 ZABEH AG team Samson Bonella A 2. 2:5 (2:0)
V první půli vyrovnané utkání. Ve druhé půli AG team začal ztrácet tempo a hosté trpělivě čekali na svou šanci. Poslední desetiminutovka byla jasně v režii Samsonu. Radek Matoušek, Filip Matoušek