Po 6.9.21 19:00 MIKU1 V.S.P.S.V.S. Výtržník HFC   (HL5A)
Po 6.9.21 20:15 MIKU1 Gepard AFC Speciál Bráník A   (HL3A)
St 22.9.21 17:45 MIKU1 Bába FC Velmistři prokrastinace   (HL7F)
St 22.9.21 19:00 MIKU1 Demínka B JUDr. Brouk Pytlík   (HL6E)
St 22.9.21 20:15 MIKU1 AC SK FC MVS Penguins 6:5   (HL3C)

5. 12. 21 15:00 P1 Lord Mayor Idiot Kbelské vosy B 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
20. 11. 21 11:15 KBELY Kbelské vosy B Botič FC 10. 3:5 (1:1)
Botič se probránil k vítězství, protože domácí nedokázali zúročil svou převahu v poli. Husák
Kbelské vosy B Botič FC
Vojtěch Češka – Lukáš Beneš, Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Michal Mejsnar, Jaroslav Souček, Roman Souček, Tomáš Svoreň, Dominik Vlasák vs Richard Kliment – Jakub Jiroušek, Martin Neumann, Jan Soušek, Jan Špatenka, Tomáš Voděsil, Michal Vomáčka
52., 56. Jan Špatenka
13. 11. 21 11:15 KBELY Atomovej brouk B Kbelské vosy B 9. 3:1 (2:0)
Vyrovnaný zápas rozhodly dvě krásné branky Brouků v prvním poločase. Pak si vítězové přes velkou snahu Vos dva body pohlídali. Petr Kubík
Atomovej brouk B Kbelské vosy B
Štefan Dražkovič – Tomáš Autrata, Josef Fárka, Petr Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Šimon Vik, Zbyněk Zykmund vs Vojtěch Češka – Lukáš Beneš, Kryštof Mejsnar, Michal Mejsnar, Roman Souček, Dominik Vlasák, Jiří Zelenka
22. Jiří Sova
29. Šimon Vik
48. Petr Fárka
47. Lukáš Beneš
6. 11. 21 11:15 KBELY Kbelské vosy B Callida CS 8. 4:6 (2:1)
Oba týmy předváděly velmi dobrý kombinační fotbal. Vítězové ve druhé půli využívali hrubých chyb v obraně soupeře a díky tomu korektně hraný zápas dovedli do vítězného konce. Boris Novotný, Miroslav Hulín
Kbelské vosy B Callida CS
Lukáš Beneš – Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Jaroslav Souček, Jan Traub, Jiří Zelenka vs David Martinec – Dominik Kundrát, Dušan Kundrát, Roman Leník, Marek Michálek, Ondřej Rogozinský, Maxmilián Rumanovský, Daniel Schleichert, Tadeáš Toulec
14., 29. Jan Traub
57., 58. Jaroslav Souček
16., 47. Ondřej Rogozinský
36. Tadeáš Toulec
45., 60. Marek Michálek
56. Dominik Kundrát
30. 10. 21 11:15 KBELY Kbelské vosy B Hoptajch team 7. 2:4 (2:1)
Kombinační fotbal se spoustou šancí na obou stranách, rozhodla lepší koncovka Hoptajchu. Petr Kubík
Kbelské vosy B Hoptajch team
Lukáš Beneš – Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Lukáš Mejsnar, Jaroslav Souček, Jan Traub, Jiří Zelenka vs Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Jiří Barek, Jan Janeček, Jan Kendera, Dominik Koláček, Vladyslav Spirin
28. Miroslav Hulín
29. Lukáš Mejsnar
9., 45. Jiří Barek
36., 58. Jan Janeček
24. 10. 21 13:30 PLAM Komety FC A Kbelské vosy B 6. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
Komety FC A Kbelské vosy B
Elisey Sviridov – Mikhail Aleshnikov, Roman Armenov, Valentyn Kurtyanik, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Vladislav Miniakhmetov, Petr Popov, Sergei Sokolov, Dzmitry Zhmako vs
16. 10. 21 11:15 KBELY Kbelské vosy B Power WCC 5. 3:4 (2:3)
Oboustranně pěkný fotbal. Vosy zaspaly začátek, pak měly místy drtivý tlak, ale stačilo to jen na korigování skóre. Novotný
Kbelské vosy B Power WCC
Vojtěch Češka – Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Jaroslav Souček, Roman Souček, Tomáš Svoreň, Dominik Vlasák vs Petr Jelínek – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Jan Kovalčík, Leoš Poklop, Jan Rohlíček
8., 20., 36. Jaroslav Souček 3., 25. Jan Rohlíček
5. Jan Kovalčík
50. Jan Brožek
9. 10. 21 10:00 BECH Plameňáci 1.FC A Kbelské vosy B 4. 0:6 (2:0)
Zasloužená výhra domácích. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Kbelských vos pro start tří hráčů B týmů v týmu Plameňáků.
Plameňáci 1.FC A Kbelské vosy B
Jiří Maroušek – Vojtěch Bánovčin, Lukáš Dajčar, Pavel Havlina, Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Martin Mihalík, Miroslav Novotný, Karel Pavlišín, Milan Syrový, Jiří Zazadzi vs Vojtěch Češka – Lukáš Beneš, Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Roman Souček, Tomáš Svoreň, Jiří Zelenka
3. Martin Mihalík
9. Jan Kechner
59. Vojtěch Bánovčin
2. 10. 21 11:15 KBELY Kbelské vosy B MC Sarmat A 3. 1:5 (1:1)
Oboustranně velmi dobrý fotbal. Sarmat ve druhé půli využil svůj fyzický fond a početnou střídačku a soupeře uběhal. Novotný
Kbelské vosy B MC Sarmat A
Jiří Zelenka – Lukáš Beneš, Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Jaroslav Souček, Roman Souček, Jan Traub vs Mykhaylo Zozulynets – Andriy Bazyuk, Oleksandr Desyk, Mykola Landiak, Roman Nedzelskyi, Ivan Novosad, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Mykola Svorozhynskyy, Szergej Szidorenko
6. Lukáš Beneš 4. Andriy Bazyuk
40., 51. Mykola Svorozhynskyy
44. Vasyl Povarnitsyn
60. Mykola Landiak
18. 9. 21 10:00 P1 OOO FC Kbelské vosy B 2. 2:1 (1:0)
V první půli byli lepší domácí a dostali se brzy do vedení. Po přestávce více bodaly Vosy, které byly dravější a kombinačně se soupeři vyrovnaly. Remíza by byla spravedlivější, ale nakonec rozhodl nejlepší hráč domácích.