Super Naděje A

Superveteránská liga, 1A

podzim 2021

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Čt 2.12.21 20:15 MIKU2 Super Naděje A Tučňáci SUP A 11. 7:4
Čt 18.11.21 18:15 BECH DP Xaverov SUP Super Naděje A 10. 8:1
Po 8.11.21 19:45 SANC2 Super Naděje A Indus SUP A 9. 1:3
Po 1.11.21 20:45 BECH Torzo AFZ Super Naděje A 8. 2:2
Po 25.10.21 19:00 MIKU1 Super Naděje A Klokan Perón club SUP 7. 2:11
Čt 21.10.21 19:15 STER1 Úderka Žižkov SUP Super Naděje A 6. 1:4
Po 11.10.21 17:45 MIKU1 Pražačka seniors A Super Naděje A 5. 2:1
Čt 7.10.21 20:15 P3 Super Naděje A Defect SUP 4. 3:3
Čt 23.9.21 17:00 DEKAN Gold La Plate Super Naděje A 3. 1:3
Po 13.9.21 19:00 MIKU3 Super Naděje A Felix club super 2. 2:2
Čt 9.9.21 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Super Naděje A 1. 1:1
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Klokan Perón club SUP 11 10 1 0 72:11 21
2. DP Xaverov SUP 11 10 1 0 59:12 21
3. Indus SUP A 11 7 0 4 31:19 14
4. Gold La Plate 11 6 0 5 35:33 12
5. Defect SUP 11 5 1 5 40:37 11
6. Pražačka seniors A 11 4 2 5 26:20 10
7. Super Naděje A 11 3 4 4 27:38 10
8. Torzo AFZ 11 3 3 5 25:31 9
9. Sen ČM PG supervet 11 3 2 6 29:62 8
10. Felix club super 11 2 2 7 17:51 6
11. Úderka Žižkov SUP 11 2 1 8 25:44 5
12. Tučňáci SUP A 11 2 1 8 24:52 5

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
2. 12. 21 20:15 MIKU2 Super Naděje A Tučňáci SUP A 11. 7:4 (2:1)
Popis zápasu Rozhodčí
První poločas byl vyrovnaný, ve druhém si Super Naděje velmi rychle vypracovala rozhodující náskok, který už nepustila.
Super Naděje A Tučňáci SUP A
Jiří Kuděj – Petr Adamec, Milan Kodálík, Roman Kříž, Aleš Kvasnička, Ladislav Němec, Ivo Štric vs Roman Podhorský – Petr Burget, Karel Janďourek, Robert Jirák, Jan Kočí, Libor Kopecký, Václav Lejsek, Jan Malypetr, Michal Rod, Tomáš Stejskal
Góly Karty Góly Karty
17., 37. Aleš Kvasnička
30., 39. Roman Kříž
35. Petr Adamec
40. Ivo Štric
52. Ladislav Němec
21., 32. Libor Kopecký
44., 55. Jan Kočí
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
18. 11. 21 18:15 BECH DP Xaverov SUP Super Naděje A 10. 8:1 (4:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Jednostranný duel měl od začátku jasného vítěze.
DP Xaverov SUP Super Naděje A
Bohumil Přibyl – Vasil Boev, Ivan Habrun, Václav Hromas, Tomáš Jakl, Marek Ladomerský, Dalibor Slezák, Slavomír Trepera, Slavomír Voženílek vs Filip Fremund – Petr Adamec, Michal Král, Roman Kříž, Ladislav Němec, Ivo Štric
Góly Karty Góly Karty
5., 15., 36. Dalibor Slezák
18., 46. Vasil Boev
19. Marek Ladomerský
37. Slavomír Voženílek
52. Slavomír Trepera
22. Roman Kříž
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
8. 11. 21 19:45 SANC2 Super Naděje A Indus SUP A 9. 1:3 (0:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí, ač bez střídání, podali výborný výkon a jen neproměnění několika šancí je připravilo o lepší výsledek.
Super Naděje A Indus SUP A
Vojtěch Engelmann – Petr Adamec, Jiří Kuděj, Ladislav Němec, Ivo Štric, Vlastimil Zezula vs Lumír Kübel – František Beňo, Jaroslav Dlouhý, Luděk Kula, Vítězslav Novák, Radek Slabyhoud, Tibor Soták, Petr Vašíček
Góly Karty Góly Karty
38. Petr Adamec 8., 10. Vítězslav Novák
37. Tibor Soták
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
1. 11. 21 20:45 BECH Torzo AFZ Super Naděje A 8. 2:2 (2:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Zasloužená remíza. Krásný zápas. Jambor
Torzo AFZ Super Naděje A
Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Bursík, Jiří Holík, Pavel Janeček, Jan Kára, Jan Koller, Petr Koller, Karel Novotný, Jan Pavlíček, Ivan Včelička, Václav Ziegler vs Jiří Kuděj – Petr Adamec, Filip Fremund, Michal Král, Roman Kříž, Ladislav Němec, Ivo Štric, Vlastimil Zezula
Góly Karty Góly Karty
12. Jan Koller
24. Petr Koller
20. Ivo Štric
22. Petr Adamec
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
25. 10. 21 19:00 MIKU1 Super Naděje A Klokan Perón club SUP 7. 2:11 (0:6)
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí neměli svůj den.
Super Naděje A Klokan Perón club SUP
Jiří Kuděj – Petr Adamec, Filip Fremund, Milan Kodálík, Michal Král, Ladislav Němec, Luboš Řeháček, Ivo Štric, Vlastimil Zezula vs Roman Soukup – Milan Čáp, Jaromír Jindráček, Michal Jiráň, Karel Kristen, Jiří Novotný, David Ronn, Petr Stupka
Góly Karty Góly Karty
51. Ivo Štric
52. Luboš Řeháček
5., 29., 36. Jaromír Jindráček
13., 16., 25. Petr Stupka
22., 32., 55. David Ronn
47. Milan Čáp
50. Jiří Novotný
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
21. 10. 21 19:15 STER1 Úderka Žižkov SUP Super Naděje A 6. 1:4 (1:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Fotbalovější tým hostů zaslouženě vyhrál, především díky výkonu Romana Kříže. Tomáš Doležel
Úderka Žižkov SUP Super Naděje A
Michal Vyčichl – Václav Jebousek, Pavel Řezáč, Michal Ruta, Josef Skopal, Václav Teller, Jaromír Vydra vs Luboš Řeháček – Filip Fremund, Michal Král, Roman Kříž, Ladislav Němec, Ivo Štric, Vlastimil Zezula
Góly Karty Góly Karty
28. Václav Jebousek 29. Vlastimil Zezula
33., 39., 56. Roman Kříž
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
11. 10. 21 17:45 MIKU1 Pražačka seniors A Super Naděje A 5. 2:1 (2:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnaný zápas, šťastnější byli domácí.
Pražačka seniors A Super Naděje A
Petr KubínRadovan Dostál, Roman Havel, Daniel Schmidt, Pavel Staněk, Vlastimil Vilímek, Zbyněk Zahrádka vs Ladislav Němec – Petr Adamec, Filip Fremund, Roman Kříž, Jiří Kuděj, Aleš Kvasnička, Bořivoj Německý, Ivo Štric, Vlastimil Zezula
Góly Karty Góly Karty
8., 29. Vlastimil Vilímek 55. Jiří Kuděj
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
7. 10. 21 20:15 P3 Super Naděje A Defect SUP 4. 3:3 (2:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Zápas proběhl bez problémů.
Super Naděje A Defect SUP
Bořivoj Německý – Petr Adamec, Filip Fremund, Milan Kodálík, Roman Kříž, Jiří Kuděj, Aleš Kvasnička, Ladislav Němec, Luboš Řeháček, Ivo Štric, Vlastimil Zezula vs Petr Jelínek – Petr Havel, Jan Horáček, David Hůlka, Karel Hynek, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek
Góly Karty Góly Karty
13. Ladislav Němec
16. Roman Kříž
59. Jiří Kuděj
7. Zbyněk Mareš
43. Jan Horáček
59. Karel Hynek
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
23. 9. 21 17:00 DEKAN Gold La Plate Super Naděje A 3. 1:3 (1:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyhrál šťastnější tým hostů. Husák
Gold La Plate Super Naděje A
Jan Pekárek – Patrik Dobiaš, Petr Havelka, Petr Hochman, Jaroslav Horel, Pavel Kratochvíl, Martin Novotný, Jan Pospíšil, Michael Teplý vs Bořivoj Německý – Petr Adamec, Filip Fremund, Milan Kodálík, Michal Král, Roman Kříž, Ladislav Němec, Vlastimil Zezula
Góly Karty Góly Karty
14. Michael Teplý 21. Petr Adamec
28. Milan Kodálík
51. Michal Král
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
13. 9. 21 19:00 MIKU3 Super Naděje A Felix club super 2. 2:2 (1:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Kvalitní utkání s šancemi na obou stranách. Zasloužená remíza. Josef Körner ml., Roman Schich
Super Naděje A Felix club super
Bořivoj Německý – Petr Adamec, Filip Fremund, Michal Král, Roman Kříž, Ladislav Němec, Ivo Štric vs Lubomír Brychta – Tomáš Běloch, Roman Chadima, Milan Musil, David Řezníček, Jan Šrejma, Milan Studecký, František Študent
Góly Karty Góly Karty
19. Bořivoj Německý
37. Petr Adamec
2., 23. Milan Studecký
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
9. 9. 21 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Super Naděje A 1. 1:1 (1:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Utkání probíhalo ve velmi dobrém tempu, zasloužená remíza. Beneš
Sen ČM PG supervet Super Naděje A
Miroslav Motl – Pavel Baláž, Patrik Boubín, Miroslav Janeček, Robert Nykl, Josef Šiler, Vladyslav Spirin, Miroslav Šusta, Miroslav Vostarek vs Bořivoj Německý – Petr Adamec, Filip Fremund, Milan Kodálík, Michal Král, Roman Kříž, Jiří Kuděj, Ladislav Němec, Ivo Štric
Góly Karty Góly Karty
30. Vladyslav Spirin 21. Roman Kříž
Detaily utkání skupiny
Poslední aktualizace 26. 9. 22, 11:35