11. Starci na chmelu SUP A 11 1 4 6 19:31 6

St 3.11.21 18:15 STER3 Velmistři prokrastinace Los Muchachos   (HL7F)
St 3.11.21 19:30 STER3 Praetorians FC A Pražská eS   (HL7E)
St 3.11.21 20:45 STER3 Pětapůl TJ Přehoř FO   (HL7B)
Út 7.12.21 18:00 KORAB Slovan Amatéři F3N FC B   (HL7A)
Út 7.12.21 19:15 KORAB Rošambo Améby AFC B   (HL7D)
Út 7.12.21 20:30 KORAB Catchers SC Medvědi A   (HL6D)

2. 12. 21 19:00 P2 Radouč FC B Lomíci 11. 1:2 (0:0)
Dlouho vyrovnané utkání strhli nakonec na svou stranu hosté. Domácí snížili, ale nestačilo to.
Radouč FC B Lomíci
Jan Habada – Václav Hrabě, Rudolf Klinka, Jakub Kolář, Tomáš Kopecký, Antonín Novotný, Ivan Roztočil, Petr Senohrábek, Jan Yousif vs Jaroslav Krejza – Jan Chleboun, Jan Dostál, Adrian Hrušovský, Jindřich Hůla, Tomáš Slavík, Pavel Strýhal, Zdeněk Vondrát, Petr Voplatek
55. Rudolf Klinka 20 Jan Yousif 38. Petr Voplatek
42. Jan Chleboun
11. Jan Dostál
18. 11. 21 19:00 P3 Lomíci Kbelák FC SUP 10. 2:3 (1:0)
Zápas proběhl bez problémů.
Lomíci Kbelák FC SUP
Jaroslav Třešňák – Pavel Červený, Jan Chleboun, Jan Dostál, Adrian Hrušovský, Jindřich Hůla, Jaroslav Krejza, Tomáš Slavík, Pavel Strýhal, Zdeněk Vondrát vs Zdeněk Potůček – Martin Boháč, Miroslav Hulín, Roman Kašajík, Petr Kubík, Oto Leitgeb, Marek Novotný, René Ollé, Jiří Veselý
10. Adrian Hrušovský
45. Jan Chleboun
39. Marek Novotný
50. Martin Boháč
53. Roman Kašajík
11. 11. 21 19:00 P1 Jawa-Suprtechno B Lomíci 9. 1:4 (1:0)
Velice bojovné utkání, kde hosté zabrali až ve druhém poločase, zápas otočili a zvítězili.
Jawa-Suprtechno B Lomíci
Vladimír Hora – Pavel Beránek, Miroslav Kastner, Martin Rampach, Daniel Rezek, Martin Slavík, Pavel Svátek, Daniel Veselý, Jan Zachar vs Jaroslav Krejza – Pavel Červený, Jan Chleboun, Adrian Hrušovský, Jindřich Hůla, Tomáš Slavík, Pavel Strýhal, Jaroslav Třešňák, Zdeněk Vondrát, Petr Voplatek
22. Pavel Svátek 34. Jaroslav Krejza
39., 50. Jindřich Hůla
44. Petr Voplatek
4. 11. 21 19:00 P1 Lomíci Lucián FC SUP 8. 6:3 (2:1)
Vítězné mužstvo neponechalo nic náhodě a již od začátku utkání šlo cílevědomě za vítězstvím.
Lomíci Lucián FC SUP
Jaroslav Třešňák – Pavel Červený, Adrian Hrušovský, Jindřich Hůla, Marcel Královec, Jaroslav Krejza, Tomáš Slavík, Pavel Strýhal, Zdeněk Vondrát, Petr Voplatek vs Václav Kohout – Filip Burda, Jaroslav Chalaš, David Davídek, Miloš Kraus, Tomáš Tvrdek, Luboš Vaculík, Miloš Zenkl
54. Jaroslav Chalaš
21. 10. 21 20:15 P1 Veget FC SUP Lomíci 7. 3:2 (2:0)
Vyrovnaný zápas vyhráli domácí. Jedlička
Veget FC SUP Lomíci
Karel Kulhánek – Ján Chromek, Ján Dzvoník, Michal Henzl, Jiří Holub, Stanislav Krejčík, Antonín Kühn, Petr Lédl, Stanislav Malíř, Pavel Tvrdík, Ctirad Udatný, Pavel Valta vs Jaroslav Třešňák – Jan Dostál, Adrian Hrušovský, Jindřich Hůla, Jaroslav Krejza, Tomáš Slavík, Pavel Strýhal, Zdeněk Vondrát, Petr Voplatek
21. Stanislav Malíř
25. Ctirad Udatný
43. Pavel Tvrdík
35. Petr Voplatek
50. Zdeněk Vondrát
14. 10. 21 19:00 P1 Lomíci Super Naděje B 6. 3:0 (0:0)
Na první gól se čekalo až do poloviny druhého poločasu. Lomíci během deseti minut dokázali třikrát skórovat a zaslouženě tak vyhráli.
Lomíci Super Naděje B
Jaroslav Krejza – Pavel Červený, Jan Chleboun, Jan Dostál, Jindřich Hůla, Marcel Královec, Tomáš Slavík, Pavel Strýhal, Zdeněk Vondrát vs Martin Ponikelský – Tomáš Berný, Vojtěch Engelmann, Jan Kehár, Michal Král, Karel Kreuzer, Miloslav Linek, Petr Materna, Michal Pozníček, Jiří Prokop
43. Tomáš Slavík
46. Pavel Strýhal
53. Jan Dostál
7. 10. 21 19:00 P2 Lomíci Zelená liška TJ SUP A 5. 1:0 (1:0)
Vitalie Mereuta
Lomíci Zelená liška TJ SUP A
Jaroslav Třešňák – Pavel Červený, Jan Chleboun, Jan Dostál, Adrian Hrušovský, Jindřich Hůla, Radek Jiroušek, Marcel Královec, Jaroslav Krejza, Pavel Strýhal, Zdeněk Vondrát, Petr Voplatek vs Marcel Kučera – Tomáš Gürtler, Daniel Hořejší, Milan Hrtánek, Tomáš Janda, Tomáš Krsek, Stanislav Obešlo, Viktor Švestka, Pavel Urminský, Michal Voldřich
6. Adrian Hrušovský
30. 9. 21 18:15 DEKAN Stará Garda SUP Lomíci 4. 0:3 (0:0)
O výsledku se rozhodlo v druhém poločase, kdy Staré gardě v poločase odešli dva hráči.
Stará Garda SUP Lomíci
Josef JurásekFrantišek Dražan, Tomáš Jaroš, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Miroslav Šimůnek, Daniel Smrčka, Petr Turínek vs Jaroslav Krejza – Pavel Červený, Jan Dostál, Adrian Hrušovský, Jindřich Hůla, Marcel Královec, Tomáš Slavík, Pavel Strýhal, Zdeněk Vondrát, Petr Voplatek
38. Marcel Královec
39., 57. Zdeněk Vondrát
23. 9. 21 19:00 P1 Lomíci Starci na chmelu SUP A 3. 7:2 (4:1)
Důraznější Lomíci rychle udeřili a měli zápas pod kontrolou. Novotný
Lomíci Starci na chmelu SUP A
Jaroslav Třešňák – Pavel Červený, Jan Dostál, Adrian Hrušovský, Marcel Královec, Jaroslav Krejza, Pavel Strýhal, Zdeněk Vondrát, Petr Voplatek vs Jaroslav Kroh – Tomáš Andrle, Jiří Charvát, Stanislav Coňk, Pavel Lang, Evžen Nácar, Pavel Náplava
2., 3., 52. Jaroslav Krejza
17. Zdeněk Vondrát
26. Pavel Strýhal
33., 54. Petr Voplatek
11. Jiří Charvát
46. Pavel Náplava
16. 9. 21 19:00 P2 Tycho de Brahe SUP Lomíci 2. 3:5 (1:2)
Fotbalovější a herně vyspělejší hosté překlopili utkání ve svůj prospěch až v jeho závěrečné desetiminutovce. Andrle