Tycho de Brahe SUP

Web

Superveteránská liga, 2B

podzim 2021

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Čt 2.12.21 19:30 ZAK Tycho de Brahe SUP Starci na chmelu SUP A 11. 2:2
Út 16.11.21 20:45 DEKAN Zelená liška TJ SUP A Tycho de Brahe SUP 10. 3:3
Čt 11.11.21 19:15 SANC1 SG Malešice Tycho de Brahe SUP 9. 0:10
Čt 4.11.21 19:30 STER2 Tycho de Brahe SUP Radouč FC B 8. 4:2
Čt 21.10.21 18:00 SCBEC Kbelák FC SUP Tycho de Brahe SUP 7. 5:2
Čt 14.10.21 20:30 MOTO1 Tycho de Brahe SUP Jawa-Suprtechno B 6. 3:5
Čt 7.10.21 19:30 DEKAN Lucián FC SUP Tycho de Brahe SUP 5. 7:8
Čt 30.9.21 20:15 P1 Tycho de Brahe SUP Veget FC SUP 4. 0:5
Čt 23.9.21 20:15 ZABEH Super Naděje B Tycho de Brahe SUP 3. 5:2
Čt 16.9.21 19:00 P2 Tycho de Brahe SUP Lomíci 2. 3:5
Čt 9.9.21 18:15 DEKAN Stará Garda SUP Tycho de Brahe SUP 1. 4:1
Výsledky skupiny

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Veget FC SUP 11 9 0 2 40:10 18
2. Lomíci 11 9 0 2 43:17 18
3. Kbelák FC SUP 11 8 1 2 40:20 17
4. Super Naděje B 11 6 2 3 34:31 14
5. Jawa-Suprtechno B 11 6 1 4 38:29 13
6. Radouč FC B 11 4 2 5 34:28 10
7. Zelená liška TJ SUP A 11 2 4 5 22:25 8
8. Tycho de Brahe SUP 11 3 2 6 38:43 8
9. Lucián FC SUP 11 3 2 6 35:44 8
10. Stará Garda SUP 11 3 2 6 20:30 8
11. Starci na chmelu SUP A 11 1 4 6 19:31 6
12. SG Malešice 11 1 2 8 17:72 4

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
2. 12. 21 19:30 ZAK Tycho de Brahe SUP Starci na chmelu SUP A 11. 2:2 (2:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnaný zápas skončil zaslouženou remízou. Jambor
Tycho de Brahe SUP Starci na chmelu SUP A
Miroslav Volák – Vladimír Chrástecký, Pavel Fiala, Viktor Kassl, Jan Oplt, Jiří Runtsch, Michal Sojka, Petr Vejvoda, Karel Vodička vs Jaroslav Kroh – Tomáš Andrle, Jiří Charvát st., Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Evžen Nácar, Pavel Náplava, Vladek Šlezingr, Josef Slunéčko
Góly Karty Góly Karty
8. Jiří Runtsch
12. Vladimír Chrástecký
6. Jiří Charvát st.
9. OG
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
16. 11. 21 20:45 DEKAN Zelená liška TJ SUP A Tycho de Brahe SUP 10. 3:3 (1:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Utkání dvou vyrovnaných mužstev, hrané v přátelském duchu.
Zelená liška TJ SUP A Tycho de Brahe SUP
Marcel Kučera – Tomáš Gürtler, Daniel Hořejší, Milan Hrtánek, Tomáš Janda, Tomáš Krsek, Stanislav Obešlo, Pavel Urminský vs Jaroslav Pilecký – Vladimír Chrástecký, Pavel Fiala, Kamil Molnár, Jan Oplt, Jiří Runtsch, Michal Sojka, Miroslav Volák
Góly Karty Góly Karty
5. Tomáš Gürtler
52., 54. Pavel Urminský
9. Pavel Fiala
25. Vladimír Chrástecký
37. Jan Oplt
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
11. 11. 21 19:15 SANC1 SG Malešice Tycho de Brahe SUP 9. 0:10 (0:5)
Popis zápasu Rozhodčí
Celkem jednoznačné utkání, hosté celý zápas dominovali a zaslouženě vyhráli. Tomáš Kováč, Josef Körner ml.
SG Malešice Tycho de Brahe SUP
Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Martin Čtrnáctý, Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Filip Novák, Daniel Retych vs Jaroslav Pilecký – Vladimír Chrástecký, Pavel Fiala, Kamil Molnár, Jan Oplt, Jiří Runtsch, Michal Sojka, Miroslav Volák
Góly Karty Góly Karty
6., 13., 53. Vladimír Chrástecký
17., 50. Michal Sojka
20., 29., 40. Jan Oplt
52. Pavel Fiala
54. Kamil Molnár
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
4. 11. 21 19:30 STER2 Tycho de Brahe SUP Radouč FC B 8. 4:2 (2:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Tým domácích byl o něco lepší.
Tycho de Brahe SUP Radouč FC B
Jaroslav Pilecký – Vladimír Chrástecký, Pavel Fiala, Jiří Runtsch, Michal Sojka, Karel Vodička, Miroslav Volák vs Tomáš Kopecký – Václav Hrabě, Rudolf Klinka, Jakub Kolář, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Antonín Novotný, Ivan Roztočil, Jan Yousif
Góly Karty Góly Karty
14., 42. Michal Sojka
25., 59. Vladimír Chrástecký
30., 57. Jakub Kolář
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
21. 10. 21 18:00 SCBEC Kbelák FC SUP Tycho de Brahe SUP 7. 5:2 (2:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Tychu vyšel lépe vstup do zápasu, ale pak už většinou dominovali domácí i díky početnější střídačce. Beneš
Kbelák FC SUP Tycho de Brahe SUP
Zdeněk Potůček – Martin Boháč, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Roman Kašajík, Petr Kubík, Oto Leitgeb, Marek Novotný, Jan Thienel, Jiří Veselý, Hynek Vlas vs Jaroslav Pilecký – Vladimír Chrástecký, Pavel Fiala, Viktor Kassl, Kamil Molnár, Jiří Runtsch, Michal Sojka
Góly Karty Góly Karty
14., 24., 32. Roman Kašajík
43., 50. Petr Kubík
6., 30. Kamil Molnár
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
14. 10. 21 20:30 MOTO1 Tycho de Brahe SUP Jawa-Suprtechno B 6. 3:5 (1:4)
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté dominovali většinu zápasu, i když Tycho dobře bránilo. Domácí svoje šance neproměňovali.
Tycho de Brahe SUP Jawa-Suprtechno B
Pavel Fiala – Vladimír Chrástecký, Viktor Kassl, Kamil Molnár, Jiří Runtsch, Michal Sojka, Karel Vodička, Miroslav Volák vs Vladimír Hora – Pavel Gerschon, Miroslav Kastner, Martin Rampach, Daniel Rezek, Martin Slavík, Pavel Svátek, Daniel Veselý, Jan Zachar
Góly Karty Góly Karty
27., 44. Michal Sojka
59. Vladimír Chrástecký
3., 48. Pavel Svátek
15. Daniel Veselý
25. Pavel Gerschon
27. Daniel Rezek
Detaily utkání skupiny
Poslední aktualizace 25. 6. 22, 22:35