Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 29.11.21 | 19:00 | METE2 | UTS Vršovice VET Partizan Praha VET | 11. | 8:2 |
Čt 25.11.21 | 19:00 | ZABEH | Partizan Praha VET Pirelli VET | 6. | 10:2 |
Út 16.11.21 | 20:45 | HOSTI | Partizan Praha VET Frankie | 10. | 2:1 |
Út 9.11.21 | 17:00 | DEKAN | Křídla Ďáblic VET A Partizan Praha VET | 9. | 2:5 |
Út 2.11.21 | 19:15 | SANC1 | Partizan Praha VET Double United | 8. | 8:1 |
Po 25.10.21 | 20:15 | MIKU3 | Miminka AC VET Partizan Praha VET | 7. | 4:5 |
Po 11.10.21 | 19:15 | MOTO1 | Věčná žízeň FC VET Partizan Praha VET | 5. | 1:6 |
Út 5.10.21 | 20:15 | P2 | Partizan Praha VET Nemesis VET | 4. | 0:5 |
Po 20.9.21 | 17:45 | ZABEH | Vyprahlo FC VET Partizan Praha VET | 3. | 2:5 |
Po 13.9.21 | 20:30 | KORAB | Partizan Praha VET Zlatý krysy FC | 2. | 5:3 |
Po 6.9.21 | 19:00 | MIKU2 | Partizan Praha VET Eukaryota 2.LKW VET | 1. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | UTS Vršovice VET | 11 | 9 | 2 | 0 | 76:24 | 20 |
2. | Frankie | 11 | 8 | 2 | 1 | 50:18 | 18 |
3. | Partizan Praha VET | 11 | 8 | 0 | 3 | 49:31 | 16 |
4. | Křídla Ďáblic VET A | 11 | 6 | 2 | 3 | 39:31 | 14 |
5. | Vyprahlo FC VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 54:34 | 13 |
6. | Nemesis VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:24 | 13 |
7. | Věčná žízeň FC VET | 11 | 5 | 2 | 4 | 29:33 | 12 |
8. | Zlatý krysy FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:37 | 9 |
9. | Eukaryota 2.LKW VET | 11 | 3 | 2 | 6 | 18:35 | 8 |
10. | Double United | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:57 | 6 |
11. | Pirelli VET | 11 | 1 | 1 | 9 | 19:46 | 3 |
12. | Miminka AC VET | 11 | 0 | 0 | 11 | 15:70 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 23.9.21 | 19:00 | MIKU3 | Bum bar VET Inter Lotyšák VET B (VL2B) |
Čt 23.9.21 | 20:15 | MIKU3 | Brosway Team VET Žalud United 1.PC VET (VL4C) |
Út 19.10.21 | 18:00 | HRAB2 | Améby AFC B Dynamo R.U.M. B (HL7D) |
Út 19.10.21 | 19:15 | HRAB2 | Rokoska SUP Kickers 1990 ČFC (SVL2A) |
Čt 18.11.21 | 19:00 | P3 | Lomíci Kbelák FC SUP (SVL2B) |
Čt 18.11.21 | 20:15 | P3 | Veget FC SUP Lucián FC SUP (SVL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Doležal Roman | 3 | 0 |
Ilušák Miroslav | 5 | 2 |
Jaroš Marek | 7 | 5 |
Jeníček Lukáš | 8 | 0 |
Karas Tomáš | 1 | 0 |
Kolanda Jaroslav | 6 | 7 |
Kopřivík Pavel | 2 | 6 |
Novotný Petr | 1 | 1 |
Petržela Tomáš | 5 | 2 |
Rada Milan | 7 | 1 |
Sokolíček Daniel | 2 | 0 |
Vacek Pavel | 4 | 0 |
Vlk Jan | 10 | 1 |
Zanusso Marcel | 8 | 5 |
Zedníček Jan | 10 | 18 |