Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 1.12.21 | 20:45 | DEKAN | Tamu Pua 1.FC VET Paradentol 1990 | 11. | 3:2 |
Út 16.11.21 | 18:15 | ARIT | Pivušky FC VET Tamu Pua 1.FC VET | 10. | 6:0 k. |
Út 9.11.21 | 18:15 | ARIT | Tamu Pua 1.FC VET Dejvický expres VET | 9. | 2:10 |
Út 2.11.21 | 18:15 | ARIT | Blesk VK VET B Tamu Pua 1.FC VET | 8. | 0:3 |
Út 26.10.21 | 18:15 | HANSP | Tamu Pua 1.FC VET Ministerstvo obrany VET | 7. | 6:0 k. |
Út 12.10.21 | 18:15 | ARIT | Bajern Měšičáci Tamu Pua 1.FC VET | 5. | 5:2 |
Út 5.10.21 | 18:15 | ARIT | Tamu Pua 1.FC VET Folprecht 1.FC VET | 4. | 5:4 |
St 22.9.21 | 19:30 | DEKAN | Ohnivý koule FK Tamu Pua 1.FC VET | 3. | 0:3 |
Út 14.9.21 | 18:15 | ARIT | Tamu Pua 1.FC VET Bronx KKK VET B | 2. | 2:2 |
St 8.9.21 | 19:30 | HANSP | Pendula Bona AC VET Tamu Pua 1.FC VET | 1. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pendula Bona AC VET | 10 | 9 | 1 | 0 | 57:7 | 19 |
2. | Pivušky FC VET | 10 | 8 | 0 | 2 | 57:25 | 16 |
3. | Paradentol 1990 | 10 | 5 | 2 | 3 | 27:29 | 12 |
4. | Folprecht 1.FC VET | 10 | 5 | 1 | 4 | 53:39 | 11 |
5. | Blesk VK VET B | 10 | 5 | 1 | 4 | 31:33 | 11 |
6. | Bajern Měšičáci | 10 | 4 | 3 | 3 | 22:27 | 11 |
7. | Tamu Pua 1.FC VET | 10 | 5 | 1 | 4 | 26:35 | 11 |
8. | Ohnivý koule FK | 10 | 3 | 2 | 5 | 30:33 | 8 |
9. | Dejvický expres VET | 10 | 3 | 0 | 7 | 27:33 | 6 |
10. | Bronx KKK VET B | 10 | 1 | 1 | 8 | 21:53 | 3 |
11. | Ministerstvo obrany VET | 10 | 1 | 0 | 9 | 18:55 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Tamu Pua 1.FC VET | 6. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 15.9.21 | 18:00 | KORAB | Cinda Fernet UVL UltraNova L.F.C. (UVL2B) |
St 15.9.21 | 19:15 | KORAB | Debakl FC G.I.C La Plate de Cünde (HL2A) |
Čt 2.12.21 | 19:00 | P2 | Radouč FC B Lomíci (SVL2B) |
Čt 2.12.21 | 20:15 | P2 | Defect SUP Felix club super (SVL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Andrlík Michal | 1 | 0 |
Beneš Michal | 5 | 0 |
Hlubuček Radim | 1 | 3 |
Holan Pavel | 7 | 4 |
Hrdina Tomáš | 7 | 6 |
Jílek František | 4 | 2 |
Kalous Miroslav | 4 | 0 |
Petroš Marek | 1 | 0 |
Raděj Karel | 2 | 1 |
Šebesta Pavel | 3 | 2 |
Sivá Pavlína | 5 | 0 |
Trnavský Dušan | 5 | 0 |
Učík Petr | 6 | 2 |