9. Úderka Žižkov junioři 11 1 5 5 35:59 7

Po 27.9.21 19:15 MALES Restaurace U Pecků A Les Miserables   (HL1A)
Po 27.9.21 20:30 MALES Typos FC MFK   (HL1A)
Po 18.10.21 19:15 MOTO1 Audi United FC Typos FC   (HL1A)
Po 18.10.21 20:30 MOTO1 Les Miserables Saens 1.FC A   (HL1A)
Po 25.10.21 19:15 MOTO4 Typos FC Lucián FC A   (HL1A)
Po 25.10.21 20:30 MOTO4 Audi United FC Hoverla Zak   (HL1A)

29. 11. 21 19:15 ZAK Debakl FC Ujde to 1980 SK 11. 3:3 (0:1)
Hosté třikrát vedli, Debakl vždycky dokázal srovnat i díky tomu, že kapitán Ujde to ukázal cit pro fair play a přiznal ruku v situaci, kdy jeho tým mohl jít do dvougólového trháku. Jambor
Debakl FC Ujde to 1980 SK
Luboš Valent – David Chvál, Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Pavel Soukup, Jáchym Štoncner, Jan Štoncner vs Martin Houdek – Michal Ferenc, Nikola Langer, Jan Malypetr, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Tomáš Slavík
35. Jan Štoncner
50., 52. Lukáš Krupička
10., 45. Tomáš Slavík
51. Jan Malypetr
17. 11. 21 18:00 ZAK Smutný potapěči Debakl FC 10. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
9. 11. 21 18:00 ZAK Debakl FC Deko 9. 1:9 (1:5)
Jasné utkání, hosté si v pohodě zastříleli proti Debaklu, který tentokrát dostál svému názvu. Beneš
Debakl FC Deko
Luboš Valent – David Chvál, Jiří Moravec, Tomáš Nejedlý, Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Jáchym Štoncner, Jan Štoncner, Kamil Výborný vs Dominik Cingel – Vojtěch Brabenec, František Janoušek, Václav Janoušek, Ota Járka, Ladislav Obermajer ml., Jan Prachař, Lukáš Srba, Petr Štěpán, Matěj Tomanec
29. Alexandr Sirotek 8., 16. Václav Janoušek
18., 38. Vojtěch Brabenec
20., 32., 60. Ladislav Obermajer ml.
28., 49. Matěj Tomanec
2. 11. 21 18:00 ZAK Admira 97 Debakl FC 8. 2:5 (0:2)
Debakl byl lepší, hlavně v koncovce.
Admira 97 Debakl FC
Tomáš Panýrek ml. – Pavel Juraš, Dominik Olišar, Jakub Panýrek, Michal Šrůtek, Václav Teller vs Luboš Valent – David Chvál, Dušan Holeček, Jiří Moravec, Tomáš Repaský, Jáchym Štoncner, Jan Štoncner
59. Dušan Holeček
27. 10. 21 19:15 ZAK Debakl FC Tatra 04 7. 1:2 (1:1)
Pěkné utkání se šťastným koncem pro Tatru. Hošek
Debakl FC Tatra 04
Luboš Valent – David Chvál, Dušan Holeček, Matěj Krovoza, Jiří Moravec, Tomáš Repaský, Jáchym Štoncner, Jan Štoncner vs Ondřej Matějka – Michal Cimbál, Ondřej Mach, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler
10. Dušan Holeček 25 Dušan Holeček
37 Jáchym Štoncner
45 Tomáš Repaský
25. Jan Štěpnička
52. Michal Cimbál
20. 10. 21 19:15 KORAB Inter Lotyšák A Debakl FC 6. 6:5 (3:2)
Inter se po úvodní čtvrthodině dostal do vedení, které už nepustil až do konce. Debakl dotahoval, na bod přes silný závěr nedosáhl. Čapla
Inter Lotyšák A Debakl FC
Petr Jeřábek – Petr Hurych, Jiří Janoušek, Patrik Kolen, Přemysl Kořínek, Ondřej Kotlík, Petr Sedláček vs Luboš Valent – Matěj Krovoza, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Tomáš Repaský, Jáchym Štoncner, Jan Štoncner, Michal Záhorec
16., 20., 25. Ondřej Kotlík
38., 39., 45. Přemysl Kořínek
27., 28. Jan Štoncner
44. Michal Záhorec
53. Jiří Moravec
60. Matěj Krovoza
12. 10. 21 19:15 ZAK Debakl FC Holosmetky FC A 5. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
5. 10. 21 18:00 ZAK Úderka Žižkov junioři Debakl FC 4. 4:4 (0:3)
Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase dominoval útok Debaklu, domácí ale krátce po přestávce dokázali tříbrankový náskok smazat. Hosté se pak dokázali znovu dostat do vedení, v posledních sekundách ale zařídil Úderce bod brankář Tomašík.
Úderka Žižkov junioři Debakl FC
Michal Valašík – Nikola Bertoldi, Marek Cimpl, Milan Freiman, Jaroslav Hudzieczek, Rostislav Kohoutek, Lukáš Mráz, Tomáš Novotný, Pavel Řezáč vs Luboš Valent – David Chvál, Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Tomáš Repaský, Lukáš Reymar
37., 40. Nikola Bertoldi
39. OG
60. Michal Valašík
2. Tomáš Repaský
18., 26. Lukáš Krupička
48. Jiří Moravec
21. 9. 21 18:00 ZAK Hertha ZMZ Debakl FC 3. 7:2 (4:1)
Krásné kombinační utkání. Na hru Herthy byla radost se dívat. Její mladí hráči vymýšleli pěkné kombinační akce na jeden dotek, na které soupeř většinou neměl šanci reagovat. Výsledek mohl být podstatně vyšší, než odpovídá konečné skóre.
Hertha ZMZ Debakl FC
Filip Ulman – Evgeny Chiznikov, Lukáš Dont, Matyáš Kasal, Nikolas Krenciv, Jaroslav Novotný, Ondřej Suchan, Gabriel Tomek vs Luboš Valent – Matěj Krovoza, Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Lukáš Reymar, Martin Rouček, Jan Štoncner
2., 4., 19., 57. Ondřej Suchan
14. Gabriel Tomek
42. Jaroslav Novotný
50. Matyáš Kasal
7. Lukáš Krupička
48. Matěj Krovoza
15. 9. 21 19:15 KORAB Debakl FC G.I.C La Plate de Cünde 2. 2:5 (1:1)
Ve vyhroceném zápase zvítězilo techničtější La Plate.
Debakl FC G.I.C La Plate de Cünde
Luboš Valent – David Chvál, Tomáš Ferneza, Matěj Krovoza, Jiří Moravec, Jan Štoncner, Kamil Výborný vs David Pícha – Mykhaylo Lohoyda, Jakub Martinec, Jindřich Novotný, Adam Průša, Martin Reisinger, Jan Schütz, Matěj Školák, Václav Sládek, Ondřej Žežulka
27. Jan Štoncner
59. Matěj Krovoza
1., 33. Jakub Martinec
36. Václav Sládek
49., 50. Matěj Školák
8. 9. 21 19:15 KORAB Erko Kbely Debakl FC 1. 2:5 (1:3)
Hráči Debaklu svoji premiéru ve 2. lize zvládli. Jejich soupeř byl sice po většinu času u míče a měl ve svých řadách několik výtečně technicky vybavených lehkonohých fotbalistů, jenže Debakl zodpovědně bránil a hrozil z protiútoků, z nichž si v 1. půli vypracoval třígólový náskok. Erko před pauzou snížilo, ale ve 2. poločase Debakl opět odskočil a Erko přes permanentní tlak, podporovaný i brankářem na pozici libera, dokázalo už pouze snížit. Velmi pěkný a slušně hraný fotbálek. Valent
Erko Kbely Debakl FC
Michael Leibl – Petr Chudoba, Tomáš Fischer, Adam Kučera, Jakub Kučera, Matěj Řepka, Jan Špaček, Filip Svoboda vs Marek Pospíšil – David Chvál, Matěj Krovoza, Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Lukáš Reymar, Martin Rouček, Jan Štoncner, Luboš Valent