Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 15.6.23 | 20:30 | ASTR2 | Salvator B Kodymka Bumble bees | 11. | 7:11 |
Čt 15.6.23 | 19:30 | ASTR2 | Tlející dřevo Konflikt FC | 11. | 8:3 |
St 14.6.23 | 20:00 | ASTR1 | Sokol Zvole VSB ČP Pankrác | 11. | 10:4 |
St 14.6.23 | 20:00 | ASTR2 | Sokol Krhanice TJ Jokers | 11. | 6:4 |
St 14.6.23 | 19:00 | ASTR1 | TJ Bohemians Praha B Minotaur Praha | 11. | 6:1 |
Čt 8.6.23 | 20:30 | ASTR2 | Kodymka Bumble bees TJ Bohemians Praha B | 10. | 5:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kodymka Bumble bees | 20 | 16 | 0 | 4 | 136:77 | 48 |
2. | TJ Bohemians Praha B | 20 | 14 | 1 | 5 | 141:82 | 43 |
3. | Sokol Krhanice TJ | 20 | 12 | 1 | 7 | 112:85 | 37 |
4. | PedF Praha FT B | 20 | 11 | 2 | 7 | 122:91 | 35 |
5. | Sokol Zvole VSB | 20 | 11 | 0 | 9 | 123:112 | 33 |
6. | Jokers | 20 | 8 | 3 | 9 | 88:90 | 27 |
7. | Tlející dřevo | 20 | 8 | 2 | 10 | 88:104 | 26 |
8. | ČP Pankrác | 20 | 7 | 2 | 11 | 82:103 | 23 |
9. | Salvator B | 20 | 7 | 1 | 12 | 117:155 | 22 |
10. | Konflikt FC | 20 | 6 | 1 | 13 | 99:137 | 19 |
11. | Minotaur Praha | 20 | 3 | 1 | 16 | 73:145 | 10 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Salvator B | 4. | |||
Kodymka Bumble bees | 7. | |||
Sokol Zvole VSB | 10. | |||
PedF Praha FT B | 11. | |||
Minotaur Praha | 9. | |||
Jokers | 5. | |||
Konflikt FC | 3. | |||
Tlející dřevo | 8. | |||
TJ Bohemians Praha B | 2. | |||
Sokol Krhanice TJ | 6. | |||
ČP Pankrác | 1. |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 28.3.23 | 19:30 | ASTR2 | TJ Bohemians Praha B |
St 29.3.23 | 19:00 | HAJE1 | Jokers |
St 29.3.23 | 19:00 | ASTR2 | Minotaur Praha |
Čt 30.3.23 | 19:30 | ASTR2 | Kodymka Bumble bees |
St 5.4.23 | 19:00 | ASTR1 | Sokol Zvole VSB |
St 5.4.23 | 20:00 | HAJE1 | Salvator B |
St 5.4.23 | 20:00 | ASTR2 | Sokol Krhanice TJ |
Čt 6.4.23 | 18:30 | ASTR2 | ČP Pankrác |
Čt 6.4.23 | 20:30 | ASTR2 | Konflikt FC |
St 12.4.23 | 19:00 | ASTR1 | PedF Praha FT B |
St 12.4.23 | 20:00 | ASTR1 | Minotaur Praha |
Čt 13.4.23 | 18:30 | ASTR2 | TJ Bohemians Praha B |
Pořadí | Tým | Gólů |
---|---|---|
1. | Kodymka Bumble bees | 76 |
2. | Sokol Zvole VSB | 73 |
3. | PedF Praha FT B | 64 |
4. | Salvator B | 64 |
5. | TJ Bohemians Praha B | 64 |