Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 14.6.23 | 20:00 | ASTR2 | Sokol Krhanice TJ Jokers | 11. | 6:4 |
Čt 8.6.23 | 18:30 | ASTR2 | Konflikt FC Sokol Krhanice TJ | 10. | 5:8 |
St 31.5.23 | 20:00 | ASTR1 | Sokol Krhanice TJ ČP Pankrác | 9. | 4:5 |
St 24.5.23 | 20:00 | ASTR1 | Sokol Zvole VSB Sokol Krhanice TJ | 8. | 10:7 |
St 17.5.23 | 19:00 | ASTR1 | Sokol Krhanice TJ Tlející dřevo | 7. | 0:1 |
Čt 27.4.23 | 18:30 | ASTR2 | Salvator B Sokol Krhanice TJ | 5. | 4:13 |
Čt 20.4.23 | 18:30 | ASTR2 | Sokol Krhanice TJ TJ Bohemians Praha B | 4. | 4:2 |
St 12.4.23 | 20:00 | ASTR1 | PedF Praha FT B Sokol Krhanice TJ | 3. | 10:7 |
St 5.4.23 | 19:00 | ASTR2 | Sokol Krhanice TJ Minotaur Praha | 2. | 5:4 |
Čt 30.3.23 | 20:30 | ASTR2 | Kodymka Bumble bees Sokol Krhanice TJ | 1. | 5:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kodymka Bumble bees | 20 | 16 | 0 | 4 | 136:77 | 48 |
2. | TJ Bohemians Praha B | 20 | 14 | 1 | 5 | 141:82 | 43 |
3. | Sokol Krhanice TJ | 20 | 12 | 1 | 7 | 112:85 | 37 |
4. | PedF Praha FT B | 20 | 11 | 2 | 7 | 122:91 | 35 |
5. | Sokol Zvole VSB | 20 | 11 | 0 | 9 | 123:112 | 33 |
6. | Jokers | 20 | 8 | 3 | 9 | 88:90 | 27 |
7. | Tlející dřevo | 20 | 8 | 2 | 10 | 88:104 | 26 |
8. | ČP Pankrác | 20 | 7 | 2 | 11 | 82:103 | 23 |
9. | Salvator B | 20 | 7 | 1 | 12 | 117:155 | 22 |
10. | Konflikt FC | 20 | 6 | 1 | 13 | 99:137 | 19 |
11. | Minotaur Praha | 20 | 3 | 1 | 16 | 73:145 | 10 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Sokol Krhanice TJ | 6. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 5.4.23 | 20:00 | ASTR2 | Stromovka boys Kvirencovy děti (FF2A) |
Čt 20.4.23 | 19:30 | ASTR2 | Konflikt FC Jokers (FF1B) |
St 17.5.23 | 20:00 | ASTR1 | Hodkovičky FC Jooky FK (FF2B) |
St 31.5.23 | 19:00 | ASTR1 | Tlející dřevo Sokol Zvole VSB (FF1B) |
St 14.6.23 | 19:00 | ASTR2 | Real 8 FC Anbesorry (FF1A) |