Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 6.6.23 | 19:30 | ASTR2 | Minotaur Praha PedF Praha FT B | 10. | 0:5 k. |
Čt 1.6.23 | 20:30 | ASTR2 | PedF Praha FT B Kodymka Bumble bees | 9. | 4:6 |
St 24.5.23 | 20:00 | HAJE1 | Jokers PedF Praha FT B | 8. | 7:6 |
Čt 18.5.23 | 18:30 | ASTR2 | PedF Praha FT B Konflikt FC | 7. | 5:7 |
Čt 11.5.23 | 19:30 | ASTR2 | ČP Pankrác PedF Praha FT B | 6. | 3:7 |
St 26.4.23 | 20:00 | ASTR1 | PedF Praha FT B Sokol Zvole VSB | 5. | 1:7 |
St 19.4.23 | 19:00 | ASTR1 | Tlející dřevo PedF Praha FT B | 4. | 6:12 |
St 12.4.23 | 20:00 | ASTR1 | PedF Praha FT B Sokol Krhanice TJ | 3. | 10:7 |
St 5.4.23 | 19:00 | HAJE1 | Salvator B PedF Praha FT B | 2. | 4:7 |
Út 28.3.23 | 18:30 | ASTR2 | PedF Praha FT B TJ Bohemians Praha B | 1. | 7:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kodymka Bumble bees | 20 | 16 | 0 | 4 | 136:77 | 48 |
2. | TJ Bohemians Praha B | 20 | 14 | 1 | 5 | 141:82 | 43 |
3. | Sokol Krhanice TJ | 20 | 12 | 1 | 7 | 112:85 | 37 |
4. | PedF Praha FT B | 20 | 11 | 2 | 7 | 122:91 | 35 |
5. | Sokol Zvole VSB | 20 | 11 | 0 | 9 | 123:112 | 33 |
6. | Jokers | 20 | 8 | 3 | 9 | 88:90 | 27 |
7. | Tlející dřevo | 20 | 8 | 2 | 10 | 88:104 | 26 |
8. | ČP Pankrác | 20 | 7 | 2 | 11 | 82:103 | 23 |
9. | Salvator B | 20 | 7 | 1 | 12 | 117:155 | 22 |
10. | Konflikt FC | 20 | 6 | 1 | 13 | 99:137 | 19 |
11. | Minotaur Praha | 20 | 3 | 1 | 16 | 73:145 | 10 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
PedF Praha FT B | 11. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 12.4.23 | 19:00 | ASTR1 | Minotaur Praha Tlející dřevo (FF1B) |
St 26.4.23 | 19:00 | ASTR1 | Montana Kanálpucers 69 (FF2B) |
Čt 11.5.23 | 20:30 | ASTR2 | Jokers Kodymka Bumble bees (FF1B) |
Čt 1.6.23 | 19:30 | ASTR2 | Montana Kontrola Pohody (FF2B) |
Út 6.6.23 | 18:30 | ASTR2 | TJ Bohemians Praha C Forza Praga (FF2A) |