Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 22.6.22 | 19:15 | ZAK | Holosmetky FC B UTS Vršovice | 11. | 1:1 |
Čt 9.6.22 | 19:30 | DEKAN | Real TIDE XXL Holosmetky FC B | 10. | 6:0 k. |
St 1.6.22 | 19:15 | KORAB | Holosmetky FC B Huňáč PK | 9. | 1:8 |
Čt 26.5.22 | 19:30 | ZAK | Youngsters FC A Holosmetky FC B | 8. | 6:0 k. |
St 11.5.22 | 19:15 | KORAB | Holosmetky FC B Flyers Jinonice FC | 7. | 1:5 |
St 4.5.22 | 19:15 | KORAB | Audi United FC Holosmetky FC B | 6. | 5:1 |
St 27.4.22 | 19:15 | KORAB | Řežem to United Holosmetky FC B | 5. | 2:3 |
St 20.4.22 | 19:15 | KORAB | Holosmetky FC B Pneuservis-Bartoušek | 4. | 2:7 |
St 13.4.22 | 19:15 | KORAB | Inter Ohradní Holosmetky FC B | 3. | 1:4 |
St 30.3.22 | 19:15 | KORAB | Holosmetky FC B Saens 1.FC A | 2. | 6:6 |
Út 22.3.22 | 20:15 | METE1 | Morová rána 1.FC Holosmetky FC B | 1. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flyers Jinonice FC | 11 | 11 | 0 | 0 | 74:16 | 22 |
2. | Huňáč PK | 11 | 8 | 0 | 3 | 46:27 | 16 |
3. | Pneuservis-Bartoušek | 11 | 7 | 1 | 3 | 36:27 | 15 |
4. | Saens 1.FC A | 11 | 5 | 2 | 4 | 45:45 | 12 |
5. | Morová rána 1.FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 38:26 | 11 |
6. | Audi United FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 36:45 | 11 |
7. | UTS Vršovice | 11 | 3 | 3 | 5 | 24:30 | 9 |
8. | Inter Ohradní | 11 | 4 | 1 | 6 | 19:35 | 9 |
9. | Youngsters FC A | 11 | 3 | 2 | 6 | 30:33 | 8 |
10. | Holosmetky FC B | 11 | 3 | 2 | 6 | 21:48 | 8 |
11. | Real TIDE XXL | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:43 | 6 |
12. | Řežem to United | 11 | 1 | 3 | 7 | 25:47 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 23.3.22 | 18:00 | HRAB1 | Anton aus Tirol Malostranský SK (VL2B) |
St 23.3.22 | 19:15 | HRAB1 | Vošach gang-bang Parta AC (HL6F) |
Út 10.5.22 | 19:15 | MOTO4 | Torpedo Ohrobec SKA La Famiglia (HL3B) |
Út 10.5.22 | 20:30 | MOTO4 | Legends a Veterans Běchovičtí sršni B (VL2A) |
Út 31.5.22 | 18:15 | PRKOP | Stará dáma Debakl FC (HL2A) |
Út 31.5.22 | 19:30 | PRKOP | Skleňák AC Killing power FC (HL7C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Augustýn Lukáš | 8 | 0 |
Bellada Václav | 7 | 3 |
Čihák Jakub | 4 | 0 |
Daněk David | 5 | 3 |
Gothard Matyáš | 8 | 2 |
Kóňa Marek | 7 | 2 |
Laštovka Filip | 8 | 4 |
Nsingani Dennis | 5 | 2 |
Rosenvald Tomáš | 4 | 4 |
Schulz Ken | 2 | 0 |
Sýs Jakub | 2 | 0 |
Tomášek Josef | 8 | 1 |
Turínek Jan | 4 | 0 |