Ne 27.3.22 12:30 ZAK Krabice Sokol V.-Notorax B   (HL7K)
Ne 27.3.22 13:45 ZAK Laxní přístup Ledoborci Praha FC   (HL8K)
Ne 27.3.22 15:00 ZAK Basta fidli B Ross Crock   (HL8K)
Ne 3.4.22 13:45 ZAK Sananim FC A Krabice   (HL7K)
Ne 3.4.22 15:00 ZAK Poštmistři VET B Maverick VET   (VL4E)
Ne 3.4.22 16:15 ZAK Basta fidli B Eastern Union   (HL8K)

23. 6. 22 19:15 SCBEC Oratoř Kobylisy Barclays 11. 4:3 (2:2)
Zápas nabídl spoustu šancí na obou stranách. Utkání se lámalo zhruba deset minut před koncem, kdy si Oratoř bojující o záchranu vytvořila dvoubrankový náskok. Jakub Maršálek
Oratoř Kobylisy Barclays
Rostislav Přibyl – Ivo Bačo, Filip Hološko, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban vs Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Jiří Matuška, Róbert Prášil, Ievgen Zapolskyi
16., 26., 51. Lukáš Kučera
48. Filip Hološko
3. Ievgen Zapolskyi
14. Luboš Housa
54. OG
6. 6. 22 18:15 HOSTI Legends are back Oratoř Kobylisy 10. 3:7 (0:4)
Herně vyrovnané utkání, ale skóre hovoří jasně. Karas
Legends are back Oratoř Kobylisy
Petr Hozman – Milan Čermák, David Wayne Drahovzal, Tomáš Drahovzal, Borys-Bohdan Heťman, David Pecha, Michal Suchan vs Rostislav Přibyl – Ivo Bačo, Ondřej Bačo, Ján Bartakovič, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban
40., 42. Milan Čermák
52. Tomáš Drahovzal
15., 17. Miroslav Tipta
26., 27. Jakub Jaroš
43., 45., 58. Lukáš Kučera
2. 6. 22 19:15 KORAB Oratoř Kobylisy Modrý Svině A 9. 7:5 (1:4)
Hosté v první půli dominovali a měli zápas ve svých rukou. Kolaps mezi 35. a 40. minutou ale totálně proměnil průběh hry. Oratoř nakonec zaslouženě vyhrála. Kamil Kohout
Oratoř Kobylisy Modrý Svině A
Martin Novák – Ivo Bačo, Ondřej Bačo, Ján Bartakovič, Jakub Jaroš, Rostislav Přibyl, Miroslav Tipta vs Pavel Řeháček – Michal Bočan, Martin Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Tomáš Rosenberger, Viktor Santarius, David Straka, Tomáš Třešňák
26. David Straka
23. 5. 22 18:15 BECH STS Chvojkovice - Brod Oratoř Kobylisy 8. 5:2 (4:0)
Domácí rozhodli o svém vítězství už v prvním poločase, po přestávce si náskok pohlídali. Jozef Šarlina
STS Chvojkovice - Brod Oratoř Kobylisy
Michal Opravil – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Karel Špok, Jan Váňa, Tomáš Váňa vs Martin Novák – Ivo Bačo, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, Rostislav Přibyl, František Rodr, Miroslav Tipta
11. Martin Dlouhý
20. Tomáš Váňa
25. Karel Špok
29., 53. Jan Váňa
39. Ivo Bačo
57. Miroslav Tipta
12. 5. 22 19:15 SCBEC Oratoř Kobylisy Champions FC 7. 2:0 (0:0)
Domácí předvedli kompaktní vyzrálý výkon, díky kterému soupeře přehráli. Tomáš Andrle
Oratoř Kobylisy Champions FC
Martin Novák – Ján Bartakovič, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, Rostislav Přibyl, František Rodr, Miroslav Tipta vs David Horníček – Martin Hypeš, Marek Jadrný, Jakub Kalvas, Miroslav Kalvas, Ondřej Kalvas, Matyáš Schovanec, Jan Zima
38. Lukáš Kučera
44. Rostislav Přibyl
32. Jan Zima
52. Marek Jadrný
2. 5. 22 20:15 MIKU2 Gepard AFC Oratoř Kobylisy 6. 4:1 (1:0)
Svižný fotbal bez zbytečných faulů. Hosté zdramatizovali závěr, ale Gepard ještě dvěma góly výhru potvrdil. Martin Ouředníček, Radek Ouředníček
Gepard AFC Oratoř Kobylisy
Jan Frank – Martin Felix, David Franc, Jakub Hájek, Jakub Kostrounek, Adam Payer, Filip Podobský, Jan Vyskočil vs Martin Novák – Ján Bartakovič, Filip Hološko, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, Rostislav Přibyl, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban
27. Filip Podobský
45., 60. Adam Payer
55. Jan Vyskočil
55. Lukáš Kučera
19. 4. 22 20:30 MOTO4 Inter Bubeneč Oratoř Kobylisy 5. 2:5 (1:1)
Zápas plný tyček rozhodla poslední desetiminutovka ve prospěch Oratoře.
Inter Bubeneč Oratoř Kobylisy
Aleš Hnízda – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Dominik Petr, Karel Pohan vs Ján Bartakovič – Ivo Bačo, Filip Hološko, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, Martin Novák, Miroslav Tipta
11., 51. Ondřej Čmelík 10., 60. Filip Hološko
55., 59. Lukáš Kučera
57. Ivo Bačo
11. 4. 22 19:00 METE2 Oratoř Kobylisy Crossed sausages FC 4. 0:1 (0:1)
Brzký gól udal ráz zápasu, na další branky se ale čekalo marně, ač byly šance na obou stranách. Dušan Melíšek
Oratoř Kobylisy Crossed sausages FC
Martin Novák – Ivo Bačo, Ján Bartakovič, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, Rostislav Přibyl, František Rodr, Petr Urban vs Jaroslav Janda – Martin Hlava, Jakub Hlaváček, Lukáš Lhotský, Pavel Toman, Dalibor Vašek, Ondřej Weczerek, Tomáš Weczerek
3. Pavel Toman
4. 4. 22 20:30 ZAK Erectico TBC Oratoř Kobylisy 3. 4:1 (1:0)
Utkání, ve kterém měli domácí od začátku navrch. Větší aktivita v útoku jim zajistila zasloužené vítězství. Tomáš Symon
Erectico TBC Oratoř Kobylisy
Pavel Sokolík – Michal Jambor, Jonáš Janda, Serhiy Malanyak, Petr Moravec, Aleš Průcha, Milan Smetana, Petr Sokolík, Zdeněk Šturm vs Martin Novák – Ivo Bačo, Ján Bartakovič, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, Rostislav Přibyl, František Rodr
17., 35., 47. Milan Smetana
44. Jonáš Janda
48. Lukáš Kučera
30. 3. 22 18:00 KORAB Oratoř Kobylisy Warrior MAC 2. 0:1 (0:0)
Remízové utkání, nakonec šťastně rozhodl Hošek. Zdeňka Kabeláčová
Oratoř Kobylisy Warrior MAC
Martin Novák – Ivo Bačo, Ján Bartakovič, Filip Hološko, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, Rostislav Přibyl, František Rodr vs Martin Bouška – Daniel Borodáč, Martin Fürst, Petr Hošek, David Řezáč, Jiří Šimandl, Milan Šivic, Josef Sysel
41. Petr Hošek
24. 3. 22 20:30 TEMPO Rum Zahořany HT Oratoř Kobylisy 1. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
Rum Zahořany HT Oratoř Kobylisy
Pavel Kramer – Roman Čadek, Marek Doktor, Martin Haneška, Tomáš Jalůvka, Petr Lhotský, Vadim Li, Petr Nepraš, Adam Rychlý vs