Út 22.3.22 17:45 ZABEH Žádný soupeř Pyramidáři   (HL8D)
Út 22.3.22 19:00 ZABEH Bítovská SUP Tučňáci SUP A   (SVL2A)
Út 22.3.22 20:15 ZABEH Křídla Ďáblic VET A Nemesis VET   (VL3A)
Po 30.5.22 18:15 LITVI UTS Vršovice VET Šrot FC VET   (VL2A)
Po 30.5.22 19:30 LITVI Domácí potřeby A Weekend Warriors FC   (HL3A)
Po 30.5.22 20:45 LITVI Bamboocha City Sean team A   (HL4A)

23. 6. 22 19:15 KORAB STS Chvojkovice - Brod Modrý Svině A 11. 6:3 (2:0)
Hosté v prvním poločase neproměnili své šance. Když se pak dostali na dostřel, tak Chvojkovice zkušeně okamžitě kontrovaly a závěr si pohlídaly. Oboustranně pohledný zápas. Kamil Kohout
STS Chvojkovice - Brod Modrý Svině A
Jan Petřík – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Karel Špok, Martin Suchý, Jan Váňa, Tomáš Váňa vs David Václavík – Michal Bočan, Martin Jedlička, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, Viktor Santarius, David Straka
11., 50., 51. Karel Špok
14., 38. Martin Suchý
53. Jan Váňa
36., 48. Viktor Santarius
56. Anton Olchovoj
9. 6. 22 19:15 KORAB Modrý Svině A Champions FC 10. 3:4 (3:3)
Vyrovnaný i vyhrocený zápas, který rozhodl šťastný gól v závěru,
Modrý Svině A Champions FC
David Straka – Michal Bočan, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, Viktor Santarius, Tomáš Třešňák vs David Horníček – Antonín Barták, Martin Hypeš, Marek Jadrný, Jakub Kalvas, Miroslav Kalvas, Ondřej Kalvas, Matyáš Schovanec, Jan Zima
4., 6., 21. Michal Bočan 2., 16., 55. Jan Zima
7. Jakub Kalvas
2. 6. 22 19:15 KORAB Oratoř Kobylisy Modrý Svině A 9. 7:5 (1:4)
Hosté v první půli dominovali a měli zápas ve svých rukou. Kolaps mezi 35. a 40. minutou ale totálně proměnil průběh hry. Oratoř nakonec zaslouženě vyhrála. Kamil Kohout
Oratoř Kobylisy Modrý Svině A
Martin Novák – Ivo Bačo, Ondřej Bačo, Ján Bartakovič, Jakub Jaroš, Rostislav Přibyl, Miroslav Tipta vs Pavel Řeháček – Michal Bočan, Martin Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Tomáš Rosenberger, Viktor Santarius, David Straka, Tomáš Třešňák
26. David Straka
26. 5. 22 19:15 KORAB Modrý Svině A Inter Bubeneč 8. 7:1 (1:0)
Domácí rozhodli až na začátku poslední desetiminutovky, kdy dali rychle za sebou tři góly. Jakub Vojíř
Modrý Svině A Inter Bubeneč
David Václavík – Michal Bočan, Martin Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, David Straka, Tomáš Třešňák vs Antonín Greschner – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Dominik Petr, Karel Pohan, Bohuslav Stalmach
20., 45., 53., 58. Lukáš Rybecký
50. Martin Jedlička
51., 60. Vladyslav Kovalskyy
56. Bohuslav Stalmach
12. 5. 22 19:15 KORAB Crossed sausages FC Modrý Svině A 7. 7:4 (1:4)
Hosté byli v prvním poločase lepším týmem a zaslouženě vedli. Po přestávce ale i kvůli dvěma zraněným hráli až příliš pasivně a početnější soupeř aktivní hrou výsledek otočil. Pavel Potměšil
Crossed sausages FC Modrý Svině A
Jaroslav Janda – Milan Golian, Martin Hlava, Tomáš Koliba, Lukáš Lhotský, Pavel Toman, Dalibor Vašek, Ondřej Weczerek, Tomáš Weczerek vs David Václavík – Michal Bočan, Martin Dayef, Martin Jedlička, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, David Straka
27. Michal Bočan
5. 5. 22 19:15 KORAB Modrý Svině A Erectico TBC 6. 4:4 (2:4)
Krásné utkání, ve kterém hosté vedli už 4:0, nakonec z toho ale byla zasloužená remíza. Michal Neubauer
Modrý Svině A Erectico TBC
Anton Olchovoj – Michal Bočan, Martin Dayef, Martin Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Tomáš Rosenberger, David Straka, Tomáš Třešňák vs Petr Sokolík – Jonáš Janda, Pavel Jindra, Serhiy Malanyak, Petr Moravec, Aleš Průcha, Milan Smetana
19., 26. Michal Bočan
37. Tomáš Třešňák
41. Martin Jedlička
5., 8. Petr Moravec
15., 18. Milan Smetana
55. Petr Sokolík
21. 4. 22 19:15 KORAB Warrior MAC Modrý Svině A 5. 7:2 (2:1)
Zápas probíhal podle pravidel. Liška
Warrior MAC Modrý Svině A
Martin Bouška – Martin Fürst, Petr Hošek, Adam Kasal, Tomáš Komm, Milan Šivic, Josef Sysel, Vladyslav Yerkhov vs David Václavík – Michal Bočan, Martin Dayef, Vladyslav Kovalskyy, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, Viktor Santarius, David Straka, Tomáš Třešňák