Po 4.4.22 19:00 MIKU4 VV Vokra VV Traktor humus VET A   (VL1A)
Po 4.4.22 20:15 MIKU4 Havri Havri KáGéčko B   (HL5A)
Út 17.5.22 19:00 P3 Flamengo CR VET Javorák   (VL1A)
Út 17.5.22 20:15 P3 QARA Tak dort jo   (HL5C)
Čt 16.6.22 19:15 TEMPO Napoleoni Rumburaci B   (HL8I)
Čt 16.6.22 20:30 TEMPO Torzo AFZ VV Vokra SV   (SVL1A)

23. 6. 22 19:15 SCBEC Oratoř Kobylisy Barclays 11. 4:3 (2:2)
Zápas nabídl spoustu šancí na obou stranách. Utkání se lámalo zhruba deset minut před koncem, kdy si Oratoř bojující o záchranu vytvořila dvoubrankový náskok. Jakub Maršálek
Oratoř Kobylisy Barclays
Rostislav Přibyl – Ivo Bačo, Filip Hološko, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban vs Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Jiří Matuška, Róbert Prášil, Ievgen Zapolskyi
16., 26., 51. Lukáš Kučera
48. Filip Hološko
3. Ievgen Zapolskyi
14. Luboš Housa
54. OG
9. 6. 22 19:00 P3 Barclays Inter Bubeneč 10. 6:0 k.
2. 6. 22 19:15 HRAB1 Crossed sausages FC Barclays 9. 1:2 (0:2)
Barclays měli skvělý úvod a i když postupem času převzali otěže hry domácí, vyrovnat se jim nepodařilo. Michal Košťál
Crossed sausages FC Barclays
Tomáš Koliba – Nicholas Eglin, Milan Golian, Jaroslav Janda, Pavel Toman, Dalibor Vašek, Ondřej Weczerek, Tomáš Weczerek vs Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Pavel Šitina, Ievgen Zapolskyi
34. Ondřej Weczerek 2. Oleksandr Iatsenko
5. Ievgen Zapolskyi
23. 5. 22 20:30 ZAK Barclays Erectico TBC 8. 3:2 (0:2)
Zápas byl atraktivní po celých šedesát minut. Erectico vedlo 2:0, nakonec se ale po obratu radovali Barclays. Jakub Maršálek
Barclays Erectico TBC
Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Róbert Prášil, Pavel Šitina, Ievgen Zapolskyi vs Petr Sokolík – Michal Jambor, Jonáš Janda, Pavel Jindra, Serhiy Malanyak, Aleš Průcha, Milan Smetana
40., 51. Róbert Prášil
42. Lukáš Kunt
6. Jonáš Janda
21. Milan Smetana
12. 5. 22 19:00 P1 Warrior MAC Barclays 7. 5:2 (1:2)
Warrior po přestávce zcela ovládl zápas a zaslouženě zvítězil. Roman Neužil, Petr Kucmocht
Warrior MAC Barclays
Martin Bouška – Daniel Borodáč, Martin Fürst, Petr Hošek, Adam Kasal, Tomáš Komm, Milan Šivic, Josef Sysel vs Tomáš Bohdal – Petr Dušek, Oleksandr Iatsenko, František Kačmarik, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Jiří Matuška, Róbert Prášil, Pavel Šitina, Ievgen Zapolskyi
24., 32., 49. Petr Hošek
43., 46. Milan Šivic
6. Petr Dušek
20. Tomáš Kunt
5. 5. 22 20:30 TEMPO Barclays Rum Zahořany HT 6. 4:2 (3:2)
Jan Vlasák, David Janošec
Barclays Rum Zahořany HT
Tomáš Bohdal – Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Jiří Matuška, Róbert Prášil, Pavel Šitina, Ievgen Zapolskyi vs Pavel Kramer – Roman Čadek, Marek Doktor, Martin Haneška, Tomáš Jalůvka, Petr Lhotský, Adam Luňák, Adam Rychlý, Jakub Schroth
6. OG
12. Tomáš Kunt
24. Pavel Šitina
50. Róbert Prášil
9. Marek Doktor
29. Martin Haneška
19. 4. 22 20:15 MIKU2 Barclays Gepard AFC 5. 6:4 (3:0)
Domácí zvládli první půli výborně a vedli 3:0. Po přestávce se hrálo nahoru dolů a Gepard nakonec sahal po remíze, Barclays ale v poslední minutě výhru potvrdili. Sergey Greshnyakov
Barclays Gepard AFC
Tomáš Bohdal – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, František Kačmarik, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Jiří Matuška, Róbert Prášil, Pavel Šitina, Ievgen Zapolskyi vs Jan Kulendík – Marek Dobiaš, Martin Felix, Jan Frank, Daniel Korálek, Jakub Kostrounek, Filip Podobský, Jan Vyskočil
55. Jan Vyskočil
11. 4. 22 18:15 HOSTI Legends are back Barclays 4. 2:5 (0:1)
Na 4. ligu docela pomalé tempo. Domácí zabrali příliš pozdě, zasloužená výhra Barclays. Josef Klail, Václav Dreksler
Legends are back Barclays
Miloš Král – Milan Čermák, Diego Drahovzal, Borys-Bohdan Heťman, Jan Mach, Zdeněk Malík, David Pecha vs Tomáš Bohdal – Petr Dušek, Oleksandr Iatsenko, Tomáš Kunt, Jiří Matuška, Róbert Prášil, Pavel Šitina, Ievgen Zapolskyi
46. David Pecha
49. Milan Čermák
9. OG
33., 40. Róbert Prášil
44. Tomáš Kunt
54. Pavel Šitina
7. 4. 22 19:15 KORAB Barclays Modrý Svině A 3. 2:0 (2:0)
Divoký zápas nahoru dolů. Barclays postavili v obraně zeď a na výhru to stačilo. Taras Vatral
Barclays Modrý Svině A
Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Tomáš Kunt, Jiří Matuška, Pavel Šitina, Ievgen Zapolskyi vs Anton Olchovoj – Michal Bočan, Martin Jedlička, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, David Straka, Tomáš Třešňák
13. Oleksandr Iatsenko
29. Tomáš Kunt
28. 3. 22 19:15 HRAB3 STS Chvojkovice - Brod Barclays 2. 1:2 (1:1)
Naprosto vyrovnaná partie, ve které dominovaly obrany. Hosté rozhodli v závěru hodně šťastnou brankou. Michal Šťástka, Václav Dreksler
STS Chvojkovice - Brod Barclays
Michal Opravil – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Karel Špok, Tomáš Váňa vs Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Lukáš Kunt, Jiří Matuška, Róbert Prášil, Pavel Šitina, Ievgen Zapolskyi
30. Tomáš Váňa 6., 59. Ievgen Zapolskyi
24. 3. 22 20:30 KORAB Barclays Champions FC 1. 1:5 (0:2)
Pěkné utkání, ve kterém byli lepší Barclays, ale hosté dávali góly. Březina
Barclays Champions FC
Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, František Kačmarik, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Róbert Prášil, Pavel Šitina, Ievgen Zapolskyi vs David Horníček – Antonín Barták, Martin Hypeš, Marek Jadrný, Jakub Kalvas, Miroslav Kalvas, Ondřej Kalvas, Rudolf Lébr, Matyáš Schovanec, Jan Zima, Lukáš Zima