Po 11.4.22 19:00 P2 Texaské hyeny AC Bakera   (HL3A)
Po 11.4.22 20:15 P2 Santovi Sobi 4 TD Ala Bundy A   (HL5A)
Po 2.5.22 19:00 MIKU3 Trops 1.SK Purple Team AFK   (HL3A)
Po 2.5.22 20:15 MIKU3 Blesk VK VET B Ugandská ťava VET   (VL4A)
Čt 23.6.22 19:00 MIKU2 Domácí potřeby SUP Zelená liška TJ SUP A   (SVL2B)
Čt 23.6.22 20:15 MIKU2 Monica Bellucci A.C. CFG Suchdol   (HL7G)

14. 6. 22 19:00 MIKU3 Blue Debils Notorkros FK 11. 6:7 (2:4)
Bojovné utkání, ve kterém, byť to tak podle skóre úplně nevypadá, rozhodl výkon hostujícího brankáře.
Blue Debils Notorkros FK
Martin Baloun – Daniel Dostál, Jakub Hodek, Patrik Ilušák, Tadeáš Janda, Simon Klomínek, Vojtěch Kučera, Tomáš Másílko, Kryštof Polák vs Patrik Škorpil – Ondřej Balík, Tomáš Bechtold, Adam Hrdinka, Vladimír Kajer, Lukáš Kružík, Dominik Kuś, Jaroslav Novák, Jan Zenkl
21., 37., 47. Jaroslav Novák
31. 5. 22 19:00 METE1 Viki team Blue Debils 10. 6:2 (3:1)
Fotbal nahoru dolů, domácí byli lepší v koncovce. Čistě hrané utkání. Taras Vatral
Viki team Blue Debils
Dan Meduna – Vilém Brunclík, Viktor Doleček, Tomáš Fichtner, Lukáš Gottwald, Radim Jakubec, Seit Kasymbekov, Bohuslav Matys, Lukáš Srb, Tomáš Vyhnal vs Martin Baloun – Daniel Dostál, Patrik Ilušák, Vojtěch Kučera, Denis Maršík, Tomáš Másílko, Kryštof Polák
15., 50. Tomáš Fichtner
19. Radim Jakubec
23., 57. Lukáš Srb
55. Seit Kasymbekov
9. Patrik Ilušák
59. Daniel Dostál
24. 5. 22 19:30 DEKAN Blue Debils MIFA Fighters FO 9. 5:2 (1:1)
Zápas rychlý a bojovný, hraný od podlahy z obou stran. Rozhodl nástup domácích do závěrečné fáze utkání. Zdeněk Petr
Blue Debils MIFA Fighters FO
Martin Baloun – Daniel Dostál, Jakub Hodek, Patrik Ilušák, Denis Maršík, Tomáš Másílko, Adam Petrouš, Kryštof Polák, Daniel Vlach vs David Svoboda – Lumír Františák, Michal Kodýdek, Pavel Korda, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Jan Slavík
53. Lumír Františák
17. 5. 22 20:15 P2 Speciál Bráník B Blue Debils 8. 3:3 (2:2)
Velice pohledné, rychlé utkání, zasloužená remíza. Kamil Kohout
Speciál Bráník B Blue Debils
Marek Čipera – Tomáš Houra, Vojtěch Luhan, Jonáš Navrátil, Jan Ropický, Jiří Šabatka, Radim Šimek vs Martin Baloun – Daniel Dostál, Jakub Hodek, Patrik Ilušák, Vojtěch Kučera, Denis Maršík, Tomáš Másílko, Adam Petrouš
15. Vojtěch Kučera
10. 5. 22 19:00 METE2 Blue Debils Felix club 7. 3:3 (2:1)
Zápas probíhal bez problémů. Liška
Blue Debils Felix club
Martin Baloun – Daniel Dostál, Jakub Hodek, Patrik Ilušák, Vojtěch Kučera, Tomáš Másílko, Kryštof Polák vs Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Radek Troják, Jiří Vitáček, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko
14. Vojtěch Kučera
16. Daniel Dostál
59. Jakub Hodek
57 Vojtěch Kučera 3. Jaroslav Hněvkovský
43. Pavel Žirko
49. Jiří Vitáček
3. 5. 22 19:30 CESMI Víťazný február FK Blue Debils 6. 2:7 (2:3)
První poločas byl velmi vyrovnaný, poté se ale ukázala větší šikovnost favorizovaných hostů, kteří dovedli zápas do vítězného konce.
Víťazný február FK Blue Debils
Šimon Bercha – Matěj Barták, Tomáš Huleš, Jan Ihnát, Antonín Janovec, Adam Šťastný, Aleš Vytečka vs Martin Baloun – Patrik Ilušák, Tadeáš Janda, Simon Klomínek, Vojtěch Kučera, Denis Maršík, Tomáš Másílko, Adam Petrouš, Kryštof Polák
58. Tadeáš Janda
26. 4. 22 19:15 ZAK Blaženka spiders Blue Debils 5. 1:4 (0:1)
Ofenzivní zápas z obou stran, které rozhodlo několik individuálních chyb domácích. Dvořák
Blaženka spiders Blue Debils
Roman Dobiáš – Vojtěch Bartoněk, Marek Jurčík, Karel Masařík, Vojtěch Štěpnička, Martin Telipský, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Martin Baloun – Daniel Dostál, Patrik Ilušák, Vojtěch Kučera, Denis Maršík, Tomáš Másílko, Kryštof Polák
46. Lukáš Vavrla 27. Tomáš Másílko
37. Patrik Ilušák
43. Denis Maršík
56. Daniel Dostál
19. 4. 22 20:45 STOD Blue Debils Rebel Circus 4. 4:1 (2:0)
Blue Debils měli od začátku navrch, převahu na míči a po zásluze zvítězili. Kotek
Blue Debils Rebel Circus
Martin Baloun – Daniel Dostál, Jakub Hodek, Patrik Ilušák, Denis Maršík, Tomáš Másílko vs Vojtěch Ryvola – Josef Dvořák, Tomáš Dvořák, Martin Eisman, Michael Hofman, Antonín Houdek, Filip Šindelář, Miroslav Žáček
17. Patrik Ilušák
21. Tomáš Másílko
34. Daniel Dostál
46. Jakub Hodek
53. Tomáš Dvořák
12. 4. 22 19:00 P2 Steve Blue Debils 3. 3:4 (2:2)
Výborné utkání se spoustou pěkných akcí. V prvním poločase měli hosté převahu, ale vytěžili z ní jen dva góly a před přestávkou o náskok přišli. Záhy navíc šel Steve do vedení a mladíci z Debils museli bušit do plných. Obrat nakonec zvládli, ovšem ještě v poslední minutě mohli o dva body přijít, zachránil je ale brankář. Milan Šebek
Steve Blue Debils
Rostislav Kosek – Jan Autrata, Petr Exner, Jan Hájek, Filip Hrbek, Jan Laibl, Slavomír Trepera vs Martin Baloun – Daniel Dostál, Patrik Ilušák, Vojtěch Kučera, Denis Maršík, Tomáš Másílko, Adam Petrouš
29. Jan Laibl
30. Slavomír Trepera
35. Filip Hrbek
53 Slavomír Trepera 14. Daniel Dostál
23., 53. Patrik Ilušák
48. Denis Maršík
29. 3. 22 19:00 P1 Blue Debils Palouk SK 2. 14:5 (6:3)
Od začátku byla jasná převaha techničtější a rychlejších Debils. Vítězové ale příliš nebránili, takže se prosadil i Palouk. Kamil Kohout
Blue Debils Palouk SK
Simon Klomínek – Martin Baloun, Daniel Dostál, Jakub Hodek, Patrik Ilušák, Tadeáš Janda, Denis Maršík, Kryštof Polák vs Lukáš Klásek – Patrik Breškovec, Jakub Daněk, Tomáš Dlabal, Vít Kocur, Mikhail Svanidze, Adam Varkoček
11., 12., 21., 27., 47., 58. Daniel Dostál
14., 48., 60. Patrik Ilušák
17., 33., 59. Tadeáš Janda
43., 54. Jakub Hodek
19., 22., 60. Jakub Daněk
26., 51. Adam Varkoček
22. 3. 22 20:30 MOTO1 Serval KPKS Blue Debils 1. 0:6 k.