Po 4.4.22 18:15 LITVI UTS Vršovice VET Frankie   (VL2A)
Po 4.4.22 19:30 LITVI Domácí potřeby A Purple Team AFK   (HL3A)
Po 4.4.22 20:45 LITVI Sean team A Pendula Bona AC   (HL4A)
Po 25.4.22 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Partizan Praha VET   (VL3A)
Po 25.4.22 19:00 ZABEH Tatra 04 Holosmetky FC A   (HL2A)
Po 25.4.22 20:15 ZABEH Regio Team Sedm zbabělých B   (HL5B)

14. 6. 22 19:00 MIKU3 Blue Debils Notorkros FK 11. 6:7 (2:4)
Bojovné utkání, ve kterém, byť to tak podle skóre úplně nevypadá, rozhodl výkon hostujícího brankáře.
Blue Debils Notorkros FK
Martin Baloun – Daniel Dostál, Jakub Hodek, Patrik Ilušák, Tadeáš Janda, Simon Klomínek, Vojtěch Kučera, Tomáš Másílko, Kryštof Polák vs Patrik Škorpil – Ondřej Balík, Tomáš Bechtold, Adam Hrdinka, Vladimír Kajer, Lukáš Kružík, Dominik Kuś, Jaroslav Novák, Jan Zenkl
21., 37., 47. Jaroslav Novák
31. 5. 22 19:00 MIKU1 Notorkros FK Blaženka spiders 10. 6:6 (3:3)
Super utkání, zasloužená remíza. Václav Kovařík
Notorkros FK Blaženka spiders
Patrik Škorpil – Ondřej Balík, Tomáš Bechtold, Adam Hrdinka, Vladimír Kajer, Lukáš Kružík, Jaroslav Novák, Svatoslav Zajíček, Jan Zenkl vs Roman Dobiáš – Vojtěch Bartoněk, Marek Jurčík, Martin Pleva, Martin Telipský, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj, Marek Zvěřina
59. Marek Zvěřina
24. 5. 22 19:30 SLIVE Rebel Circus Notorkros FK 9. 1:5 (1:3)
Hosté zcela opanovali utkání, hezky kombinovali a předváděli komplexní fotbal. Rebel nebyl schopen se celý zápas koncentrovat a prosadit.
Rebel Circus Notorkros FK
Miroslav Žáček – Josef Dvořák, Tomáš Dvořák, Martin Eisman, Dalibor Hollý, Antonín Houdek, Martin Jirůšek, Petr Veselý vs Patrik Škorpil – Tomáš Bechtold, Adam Hrdinka, Vladimír Kajer, Lukáš Kružík, Jaroslav Novák, Svatoslav Zajíček
15. Dalibor Hollý 10., 29., 52. Svatoslav Zajíček
18. Vladimír Kajer
36. Jaroslav Novák
17. 5. 22 19:00 MIKU4 Notorkros FK Steve 8. 1:8 (0:3)
Pro Notorkros trochu krutý výsledek, ale zasloužená výhra hostů. Jiří Smetana
Notorkros FK Steve
Jan Zenkl – Tomáš Bechtold, Adam Hrdinka, Vladimír Kajer, Jaroslav Novák, Patrik Škorpil vs Rostislav Kosek – Jan Autrata, Jan Hájek, Filip Hrbek, Martin Kuča, Slavomír Trepera, Slavomír Trepera ml.
32. Tomáš Bechtold 4., 21., 56. Filip Hrbek
15., 49. Slavomír Trepera ml.
54., 58. Jan Hájek
60. Martin Kuča
10. 5. 22 19:00 P1 Palouk SK Notorkros FK 7. 6:2 (2:2)
První poločas měli převahu hosté, ale proměnili jen jednu šanci a Palouk ještě do přestávky výsledek otočil. Ve druhé půli úřadoval vysoký útočník domácích, který hattrickem rozhodl, zatímco Notorkros pokračoval v pálení šancí. Milan Šebek
Palouk SK Notorkros FK
Lukáš Klásek – Patrik Breškovec, Jakub Daněk, Tomáš Dlabal, Vít Kocur, Matěj Štěpánek, Mikhail Svanidze, Adam Varkoček vs Patrik Škorpil – Adam Hrdinka, Vladimír Kajer, Dominik Kuś, Jaroslav Novák, Svatoslav Zajíček, Jan Zenkl
25., 30. Matěj Štěpánek
40., 41., 45. Patrik Breškovec
57. Adam Varkoček
29 Patrik Breškovec 6. Jaroslav Novák
23. Vladimír Kajer
3. 5. 22 19:00 MIKU2 Notorkros FK Serval KPKS 6. 6:0 k.
26. 4. 22 19:00 MIKU1 Notorkros FK Víťazný február FK 5. 2:0 (0:0)
Zasloužená výhra domácích, hosté doplatili na hru bez střídání. Roman Vobořil, Lukáš Krajči
Notorkros FK Víťazný február FK
Patrik Škorpil – Tomáš Bechtold, Adam Hrdinka, Lukáš Kružík, Dominik Kuś, Petr Lipnický, Jaroslav Novák vs Daniel KurkaŠimon Bercha, Tomáš Huleš, Jan Ihnát, Jiří Sluka, Aleš Vytečka
41. Petr Lipnický
53. Dominik Kuś
19. 4. 22 19:00 METE2 Viki team Notorkros FK 4. 6:3 (2:3)
Pěkné utkání, kde domácí ve druhém poločase otočili výsledek.
Viki team Notorkros FK
Sebastian Vávra – Vilém Brunclík, Adam Čížek, Viktor Doleček, Martin Fejfar, Lukáš Gottwald, Radim Jakubec, Bohuslav Matys, Lukáš Srb, David Veselý, Tomáš Vyhnal vs Patrik Škorpil – Ondřej Balík, Tomáš Bechtold, Adam Hrdinka, Dominik Kuś, Jaroslav Novák, Svatoslav Zajíček, Jan Zenkl
30. OG
12. 4. 22 19:00 MIKU1 Notorkros FK MIFA Fighters FO 3. 3:2 (2:1)
Bojovný zápas, souboj o každý metr hřiště. Domácí byli o něco lepší v zakončení a berou oba body. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
Notorkros FK MIFA Fighters FO
Patrik Škorpil – Ondřej Balík, Tomáš Bechtold, Adam Hrdinka, Vladimír Kajer, Lukáš Kružík, Dominik Kuś, Petr Lipnický, Jaroslav Novák, Svatoslav Zajíček vs David Svoboda – Lumír Františák, Jakub Hála, Pavel Korda, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Jan Slavík
53. Jakub Hála
29. 3. 22 19:00 MIKU2 Speciál Bráník B Notorkros FK 2. 4:4 (1:2)
Rozhodčí se nedostavil.
Speciál Bráník B Notorkros FK
Michal Kalista – Jan Bednář, Tomáš Houra, Jiří Kotáb, Jakub Kricner, Vojtěch Luhan, Jonáš Navrátil, Daniel Prokop, Jan Ropický, Radim Šimek vs Patrik Škorpil – Ondřej Balík, Tomáš Bechtold, Adam Hrdinka, Vladimír Kajer, Lukáš Kružík, Dominik Kuś, Jaroslav Novák, Svatoslav Zajíček
28. Radim Šimek
31. Vojtěch Luhan
50. Daniel Prokop
58. Michal Kalista
5. Tomáš Bechtold
10., 35., 42. Jaroslav Novák
22. 3. 22 19:00 MIKU2 Notorkros FK Felix club 1. 6:3 (2:0)
Zajímavý zápas, ve kterém Notorkros zkraje druhého poločasu vedl už 3:0. Pak ale hosté zabrali a dvakrát sahali po vyrovnání. Notorkros ale předvedl lepší koncovku a nakonec zaslouženě vyhrál. Sergey Greshnyakov
Notorkros FK Felix club
Patrik Škorpil – Ondřej Balík, Adam Hrdinka, Vladimír Kajer, Lukáš Kružík, Dominik Kuś, Petr Lipnický, Jaroslav Novák, Svatoslav Zajíček vs Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Jiří Vitáček, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko