Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 23.6.22 | 19:00 | MIKU2 | Domácí potřeby SUP Zelená liška TJ SUP A | 11. | 0:6 k. |
St 8.6.22 | 18:00 | LITVI | Jawa-Suprtechno B Domácí potřeby SUP | 10. | 0:6 k. |
St 1.6.22 | 18:00 | LITVI | Domácí potřeby SUP Úderka Žižkov SUP | 9. | 0:9 |
St 18.5.22 | 18:00 | LITVI | Gente supvet Domácí potřeby SUP | 8. | 0:0 |
Čt 12.5.22 | 20:15 | ZABEH | Domácí potřeby SUP Super Naděje B | 7. | 2:5 |
Čt 5.5.22 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Domácí potřeby SUP | 6. | 4:4 |
St 27.4.22 | 18:00 | LITVI | Domácí potřeby SUP Tycho de Brahe SUP | 5. | 6:4 |
St 20.4.22 | 18:00 | LITVI | Damned CF SUP Domácí potřeby SUP | 4. | 7:2 |
St 13.4.22 | 18:00 | LITVI | Domácí potřeby SUP Retro Tamu Pua | 3. | 4:7 |
Čt 31.3.22 | 20:15 | P1 | Veget FC SUP Domácí potřeby SUP | 2. | 7:1 |
St 23.3.22 | 19:15 | KORAB | Domácí potřeby SUP Kbelák FC SUP | 1. | 3:10 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Damned CF SUP | 11 | 11 | 0 | 0 | 64:23 | 22 |
2. | Veget FC SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 50:12 | 20 |
3. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 8 | 1 | 2 | 33:20 | 17 |
4. | Kbelák FC SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 58:32 | 15 |
5. | Super Naděje B | 11 | 7 | 0 | 4 | 40:23 | 14 |
6. | Gente supvet | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:28 | 10 |
7. | Stará Garda SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:36 | 8 |
8. | Úderka Žižkov SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 29:37 | 8 |
9. | Tycho de Brahe SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 35:44 | 7 |
10. | Domácí potřeby SUP | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:59 | 6 |
11. | Retro Tamu Pua | 11 | 2 | 0 | 9 | 29:43 | 4 |
12. | Jawa-Suprtechno B | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 14.4.22 | 18:15 | DEKAN | Šachta UK SUP Berušky B (SVL3A) |
Čt 14.4.22 | 19:30 | DEKAN | Real TIDE XXL Audi United FC (HL2B) |
Ne 8.5.22 | 11:15 | TEMPO | Talent Praha FC HeyMed (HL5H) |
Ne 8.5.22 | 12:30 | TEMPO | Wildcats Ještěři FC (HL8M) |
Po 23.5.22 | 19:15 | MOTO4 | Texaské hyeny AC Purple Team AFK (HL3A) |
Po 23.5.22 | 20:30 | MOTO4 | Vojenské lesy Ujde to 1980 SK (HL2A) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Houda Vladimír | 2 | 0 |
Jiráň Martin | 9 | 0 |
Kohoutek Stanislav | 6 | 0 |
Kvasnička Miroslav | 9 | 5 |
Louda Michal | 8 | 0 |
Petrášek Luboš | 8 | 4 |
Šanda Radek | 7 | 0 |
Schwarz Vlastimil | 9 | 7 |
Srba Václav | 9 | 3 |
Urban Luboš | 9 | 2 |