Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 17.6.22 | 18:00 | SANC2 | Papaya Royal Club Orange Predators B | 11. | 0:5 |
St 1.6.22 | 18:00 | KORAB | Bílá pohroma Papaya Royal Club | 10. | 1:4 |
Pá 27.5.22 | 20:45 | BECH | Papaya Royal Club Korunka Běchovice FK | 9. | 4:3 |
Pá 20.5.22 | 19:15 | P2 | Real Hagrid CF Papaya Royal Club | 8. | 2:5 |
Pá 13.5.22 | 19:30 | DEKAN | Papaya Royal Club Pyjavíce FK | 7. | 1:1 |
Pá 6.5.22 | 19:15 | MALES | Rozmetadlo FC Papaya Royal Club | 6. | 5:3 |
Pá 29.4.22 | 19:15 | P3 | Notor Střešovice FC Papaya Royal Club | 5. | 6:2 |
Pá 22.4.22 | 18:00 | ZAK | Papaya Royal Club Kbelské vosy B | 4. | 1:6 |
Pá 8.4.22 | 19:00 | ZABEH | Beach attack 90210 Papaya Royal Club | 3. | 0:9 |
Pá 1.4.22 | 19:15 | ZAK | Papaya Royal Club Efficenza AC | 2. | 5:1 |
Pá 25.3.22 | 20:45 | STOD | Legendy FC Papaya Royal Club | 1. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rozmetadlo FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 66:29 | 19 |
2. | Kbelské vosy B | 11 | 8 | 0 | 3 | 38:18 | 16 |
3. | Orange Predators B | 11 | 6 | 2 | 3 | 28:21 | 14 |
4. | Real Hagrid CF | 11 | 6 | 1 | 4 | 37:26 | 13 |
5. | Papaya Royal Club | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:30 | 13 |
6. | Bílá pohroma | 11 | 6 | 0 | 5 | 32:34 | 12 |
7. | Beach attack 90210 | 11 | 5 | 2 | 4 | 26:30 | 12 |
8. | Korunka Běchovice FK | 11 | 5 | 0 | 6 | 36:27 | 10 |
9. | Efficenza AC | 11 | 4 | 2 | 5 | 22:26 | 10 |
10. | Pyjavíce FK | 11 | 1 | 3 | 7 | 21:32 | 5 |
11. | Notor Střešovice FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 35:42 | 4 |
12. | Legendy FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 15.5.22 | 10:00 | STOD | Brazzers Praha FC B Sever 1.FC (HL6K) |
Ne 15.5.22 | 11:15 | STOD | Sporting GCL Sporting Luka (HL6K) |
Pá 3.6.22 | 18:15 | DEKAN | Airconquest F.F.C. SH Stejskalova (HL7I) |
Pá 3.6.22 | 19:30 | DEKAN | Tycho de Brahe VET Tyran Saens 1.FC VET B (VL3D) |
Út 21.6.22 | 19:00 | P2 | Torolka A.G.Č.V. (HL3B) |
Út 21.6.22 | 20:15 | P2 | Strašnická SK A Válcovny plechu MS FC (HL6C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bartoš Pavel | 11 | 3 |
Hausmann Jan | 1 | 0 |
Hlaváč Marek | 8 | 2 |
Klajbl Vít | 8 | 1 |
Ország Artur | 8 | 6 |
Petřek Martin | 4 | 3 |
Počepický Matyáš | 10 | 5 |
Rada Ondřej | 9 | 6 |
Šnajberk David | 3 | 0 |
Solař Jiří | 7 | 1 |
Solař Petr | 9 | 2 |
Stejskal Ondřej | 9 | 3 |
Štětina Martin | 8 | 2 |
Voloshyn Rostyslav | 11 | 0 |
Zahrádka Filip | 4 | 0 |