8. Korunka Běchovice FK 11 5 0 6 36:27 10
11. Notor Střešovice FC 11 4 0 7 35:42 4

Po 11.4.22 18:00 KORAB Sean team VET UTS Vršovice VET   (VL2A)
Po 11.4.22 19:15 KORAB Zlatý krysy FC Věčná žízeň FC VET   (VL3A)
Po 11.4.22 20:30 KORAB Pěstební dělníci Praetorians FC B   (HL5A)
St 18.5.22 18:15 HANSP Integrita Jinonice XXX   (HL6F)
St 18.5.22 19:30 HANSP Yellow Dildos B Nanosekundy   (HL6F)

17. 6. 22 18:00 P3 Pyjavíce FK Bílá pohroma 11. 1:5 (1:2)
Slušné utkání. Bílá pohroma měla více ze hry a po zásluze bere vítězství. Miroslav Kotek, Jan Liška
Pyjavíce FK Bílá pohroma
Jan Obrtel – Pavel Blahoňovský, David Brožek, Alex Liška, Martin Matějček, Jan Obrtel ml., Jáchym Tomsa vs Josef Viktora – David Janovský, Petr Tichý, Jakub Tinta, Zdeněk Žížala, Václav Zubal
15. Alex Liška 1. Petr Tichý
29., 49., 49. David Janovský
60. Zdeněk Žížala
3. 6. 22 20:45 BECH Korunka Běchovice FK Pyjavíce FK 10. 3:2 (1:1)
Korunka byla o něco lepší a v závěru i šťastnější. Zdeněk Holakovský, Josef Viktorin
Korunka Běchovice FK Pyjavíce FK
Vojtěch Hejma – Matěj Erben, Filip Hes, Tomáš Krkavec, Patrik Matěka, Jakub Sádlo, Karel Sádlo ml., Michal Sedláček vs Martin Matějček – Pavel Blahoňovský, David Brožek, Jan Obrtel ml., Jáchym Tomsa, Pavel Tomsa
16. Patrik Matěka
40. Matěj Erben
54. Filip Hes
11. Jáchym Tomsa
45. Pavel Blahoňovský
27. 5. 22 19:15 P2 Pyjavíce FK Real Hagrid CF 9. 2:6 (1:2)
Hosté zaslouženě zvítězili. Tomáš Procházka, Václav Dreksler
Pyjavíce FK Real Hagrid CF
Lubomír Kraus – Pavel Blahoňovský, David Brožek, Tomáš Brožek, Matyáš Dufek, Jaroslav Kraus, Alex Liška, Jan Obrtel, Jan Obrtel ml., Jaromír Šmatla, Tomáš Tominec, Jáchym Tomsa, Tomáš Vyležík vs František Fiala – Jan Frauknecht, Ondřej Kejkrt, Lukáš Matera, Michal Novák, Ondřej Pavelka, Antonín Vydra, Martin Žatečka, Tomáš Žatečka
60. Jan Frauknecht
20. 5. 22 19:15 ZAK Rozmetadlo FC Pyjavíce FK 8. 4:4 (3:1)
Domácí byli lepší po celý zápas a vytvořili si náskok, který nedokázali udržet. Zahodili množství šancí a v druhé půli dostali zbytečné góly. Jozef Šarlina
Rozmetadlo FC Pyjavíce FK
Tomáš Helebrant – Václav Čížek, Pavel Fary, Jan Krejčík, Martin Nicek, Tomáš Pivoňka, Lukáš Pokorný, Matěj Slavíček, Hynek Telerovský vs Martin Matějček – David Brožek, Jaroslav Kraus, Marek Majerníček, Jan Obrtel, Jaromír Šmatla
53. David Brožek
13. 5. 22 19:30 DEKAN Papaya Royal Club Pyjavíce FK 7. 1:1 (1:1)
Rychlé, chvílemi ostře hrané utkání. Skóre se ustálilo v 1. poločase na 1:1 a takto to zůstalo až do konce. Mládek
Papaya Royal Club Pyjavíce FK
Rostyslav VoloshynPavel Bartoš, Marek Hlaváč, Artur Ország, Martin Petřek, Matyáš Počepický, Ondřej Rada, David Šnajberk, Jiří Solař, Petr Solař, Ondřej Stejskal, Filip Zahrádka vs Martin Matějček – Jaroslav Kraus, Lubomír Kraus, Alex Liška, Marek Majerníček, Jan Obrtel, Jan Obrtel ml., Jaromír Šmatla, Jáchym Tomsa
20. Pavel Bartoš 15. Marek Majerníček
6. 5. 22 19:15 P2 Pyjavíce FK Notor Střešovice FC 6. 3:5 (0:4)
Pohodový zápas, ve kterém fotbalovější Střešovice šly do vedení, které dlouho kontrolovaly. V polovině druhé půle jim ale došel dech a Pyjavíce se přiblížily na rozdíl jednoho gólu. Hosté tak výhru pojistili až v poslední minutě.
Pyjavíce FK Notor Střešovice FC
Martin Matějček – Pavel Blahoňovský, Jaroslav Kraus, Alex Liška, Marek Majerníček, David Matějček, Jan Obrtel ml., Jaromír Šmatla, Jáchym Tomsa, Pavel Tomsa vs Radim Jírovský – Ondřej Jelínek, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Tomáš Tauchen, Viktor Višňovský, Jakub Vorel