Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 15.6.22 | 20:15 | MIKU4 | Real Motion SG Atomový veverky A | 11. | 3:3 |
St 1.6.22 | 19:00 | MIKU2 | Atomový veverky A Kelímci 3.FC | 10. | 2:6 |
St 25.5.22 | 19:00 | MIKU1 | HNK Praha FC Atomový veverky A | 9. | 7:0 |
St 18.5.22 | 19:00 | MIKU4 | Atomový veverky A GFC | 1. | 2:1 |
St 11.5.22 | 19:00 | MIKU2 | Atomový veverky A Hanspaulský beton | 8. | 2:10 |
St 4.5.22 | 19:00 | MIKU2 | Strašnická šlechta Atomový veverky A | 7. | 0:6 k. |
St 27.4.22 | 19:00 | MIKU2 | Atomový veverky A ExŠemíci | 6. | 0:10 |
St 20.4.22 | 19:00 | MIKU1 | Black Ballet Atomový veverky A | 5. | 4:5 |
St 13.4.22 | 19:00 | MIKU1 | Atomový veverky A Bandidoz | 4. | 1:5 |
St 6.4.22 | 19:00 | MIKU3 | Opatovští kanonýři FC Atomový veverky A | 3. | 2:2 |
St 30.3.22 | 19:00 | MIKU2 | Atomový veverky A Dejnámbůra FC | 2. | 1:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Black Ballet | 11 | 9 | 1 | 1 | 66:43 | 19 |
2. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 7 | 3 | 1 | 61:40 | 17 |
3. | Bandidoz | 11 | 5 | 2 | 4 | 45:35 | 12 |
4. | Dejnámbůra FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 36:32 | 12 |
5. | Real Motion SG | 11 | 4 | 4 | 3 | 32:33 | 12 |
6. | Kelímci 3.FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 47:48 | 11 |
7. | Hanspaulský beton | 11 | 4 | 2 | 5 | 45:50 | 10 |
8. | ExŠemíci | 11 | 4 | 1 | 6 | 41:34 | 9 |
9. | HNK Praha FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 31:35 | 8 |
10. | GFC | 11 | 3 | 2 | 6 | 27:35 | 8 |
11. | Atomový veverky A | 11 | 3 | 2 | 6 | 24:53 | 8 |
12. | Strašnická šlechta | 11 | 2 | 2 | 7 | 37:54 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 7.4.22 | 18:00 | STER1 | Los Muchachos Pod parou (HL8H) |
Čt 7.4.22 | 19:15 | STER1 | Měcholupská střeva Orosený Paragraf (HL7H) |
Čt 7.4.22 | 20:30 | STER1 | K.K.K. Sculpturo FC (HL7H) |
Čt 28.4.22 | 18:00 | MALES | Orosený Paragraf Pivní pohoda AC (HL7H) |
Čt 28.4.22 | 19:15 | MALES | K.K.K. Slamník I.USP (HL7H) |
Čt 28.4.22 | 20:30 | MALES | Chrontodont ARV Sean team B (HL7G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čech Roman | 9 | 0 |
Dusl Daniel | 10 | 2 |
Houška Jan | 10 | 2 |
Pán Michal | 9 | 11 |
Procházka Ivan | 1 | 0 |
Sládek Jaroslav | 9 | 0 |
Slezák Marek | 7 | 0 |
Šnajdar Milan | 7 | 1 |
Valenta Jan | 8 | 2 |
Valenta Jiří | 8 | 0 |