Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 15.6.22 | 20:15 | MIKU1 | Hanspaulský beton Bandidoz | 11. | 1:3 |
St 1.6.22 | 19:00 | MIKU4 | Opatovští kanonýři FC Hanspaulský beton | 10. | 5:5 |
St 25.5.22 | 19:00 | MIKU2 | Hanspaulský beton Dejnámbůra FC | 9. | 3:3 |
St 11.5.22 | 19:00 | MIKU2 | Atomový veverky A Hanspaulský beton | 8. | 2:10 |
Čt 5.5.22 | 20:30 | MOTO4 | Hanspaulský beton Real Motion SG | 7. | 1:6 |
Čt 28.4.22 | 18:00 | HRAB3 | Kelímci 3.FC Hanspaulský beton | 6. | 5:4 |
Čt 21.4.22 | 19:30 | CESMI | Hanspaulský beton HNK Praha FC | 5. | 5:4 |
Čt 14.4.22 | 19:15 | MOTO4 | GFC Hanspaulský beton | 4. | 6:8 |
Čt 7.4.22 | 19:30 | HOSTI | Strašnická šlechta Hanspaulský beton | 3. | 0:4 |
Čt 31.3.22 | 20:15 | MIKU2 | Hanspaulský beton ExŠemíci | 2. | 3:9 |
Čt 24.3.22 | 19:15 | MOTO1 | Black Ballet Hanspaulský beton | 1. | 7:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Black Ballet | 11 | 9 | 1 | 1 | 66:43 | 19 |
2. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 7 | 3 | 1 | 61:40 | 17 |
3. | Bandidoz | 11 | 5 | 2 | 4 | 45:35 | 12 |
4. | Dejnámbůra FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 36:32 | 12 |
5. | Real Motion SG | 11 | 4 | 4 | 3 | 32:33 | 12 |
6. | Kelímci 3.FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 47:48 | 11 |
7. | Hanspaulský beton | 11 | 4 | 2 | 5 | 45:50 | 10 |
8. | ExŠemíci | 11 | 4 | 1 | 6 | 41:34 | 9 |
9. | HNK Praha FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 31:35 | 8 |
10. | GFC | 11 | 3 | 2 | 6 | 27:35 | 8 |
11. | Atomový veverky A | 11 | 3 | 2 | 6 | 24:53 | 8 |
12. | Strašnická šlechta | 11 | 2 | 2 | 7 | 37:54 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 8.4.22 | 19:30 | STOD | Torolka Gladiators Beroun (HL3B) |
Pá 8.4.22 | 20:45 | STOD | Legendy FC Real Hagrid CF (HL5G) |
Pá 6.5.22 | 18:15 | DEKAN | Kumpáni VET Poštmistři VET B (VL4E) |
Pá 6.5.22 | 19:30 | DEKAN | Tycho de Brahe VET Sananim Legends (VL3D) |
Ne 29.5.22 | 12:15 | KORAB | Boží bojovníci Renewal Jirky Měsíce (HL8L) |
Ne 29.5.22 | 13:30 | KORAB | Plameňáci 1.FC B Smrtijedi FK (HL7K) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Janoško Daniel | 6 | 3 |
Mathauser Petr | 4 | 3 |
Matulík Petr | 3 | 1 |
Nejedlý Filip | 7 | 2 |
Setíkovský Matěj | 7 | 3 |
Šilhan Vojtěch | 9 | 14 |
Stupka Jan | 8 | 6 |
Švestka Matěj | 8 | 2 |
Tittel Šimon | 11 | 7 |
Typovský František | 10 | 4 |
Weidenthaler Adam | 10 | 0 |