St 15.6.22 20:15 ZABEH Blesk VK VET A PFC Kodymka   (VL3B)

23. 6. 22 20:30 SANC1 Měcholupská střeva K.K.K. 11. 3:5 (2:2)
Opticky vyrovnané utkání, ale hosté dali o dva góly víc. Janda
Jakub Kosina – Martin Fiala, Tomáš Kordiak, Lukáš Kuřina, Vojtěch Reischl, Pavel Slováček, Petr Šulc, Jan Trögl, Juraj Vrla vs Petr Brabec – Jan Dresler, Milan Melišík, Jiří Pilař, Matěj Pilař, Jan Podestát, Michal Šmíd
20. Michal Šmíd
21., 36., 41. Matěj Pilař
50. Petr Brabec
9. 6. 22 20:30 KORAB K.K.K. Kopanda team FC 10. 3:0 (2:0)
Dobré fotbalové utkání, slušná hra. Domácí velmi hezky kombinovali, což jim vyneslo zasloužené vítězství. Mládek
K.K.K. Kopanda team FC
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Dominik Charvát, Jan Dresler, Libor Jelen, Matěj Pilař, Jan Podestát, Michal Šmíd vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Radek Janoušek, Jan Togner, Václav Žofka
8., 26. Jan Podestát
32. Matěj Pilař
2. 6. 22 19:30 SANC2 K.K.K. Yakuza 9. 0:0 (0:0)
Korektně hrané utkání nepřineslo příliš vyložených šancí, proto skončilo bezgólovou remízou. Dušan Melíšek
K.K.K. Yakuza
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Dominik Charvát, Jan Dresler, Jan Koška, Matěj Pilař, Jan Podestát vs Lukáš Fadrhons – Jan Fukala, Erik Hoffmann, Martin Kopečný, Jakub Psotta, Pavel Řihák, Michal Škugor, Martin Zyka
26. 5. 22 19:30 SANC2 Tuscarora 03 K.K.K. 8. 2:0 (0:0)
Utkání v režii domácích. Novotný
Tuscarora 03 K.K.K.
Marek Farda – David Fietzek, Ivan Havlan, Lukáš Heteš, Martin Kočárek, Lukáš Novotný, David Papež, Vladimír Pilipenko, Tomáš Rummel, Vojtěch Uhlíř vs Adrián Šalacha – Dominik Charvát, Jan Dresler, Libor Jelen, Milan Melišík, Jiří Pilař, Jan Podestát
37. Vladimír Pilipenko
50. Tomáš Rummel
12. 5. 22 18:00 HRAB3 K.K.K. Juventus Pivus 7. 1:5 (0:5)
V poli vyrovnané utkání. Rozhodla efektivita Juventusu. Miroslav Vostatek
K.K.K. Juventus Pivus
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Dominik Charvát, Libor Jelen, Milan Melišík, Matěj Pilař, Jan Podestát, Michal Šmíd vs Tomáš Prošek – Ondřej Anýž, David Čapek, Miroslav Křesina, Ondřej Kumpošt, Jiří Šindelář, Martin Štolba, Jiří Vávra
59. Milan Melišík 7. David Čapek
8. Jiří Šindelář
10., 27. Ondřej Kumpošt
13. OG
5. 5. 22 20:15 P2 PRKA K.K.K. 6. 0:6 k.
Během prvního poločasu si hosté vytvořili dvoubrankový náskok, který se však během dvou minut druhého poločasu rozplynul. Domácí zvýšili tlak na hostující obranu a ta dvakrát kapitulovala. Následující pokusy o vstřelení vítězného gólu vyšly naprázdno, proto se soupeři rozešli smírně. Tomáš Andrle
PRKA K.K.K.
Antonín Vrána – Andrew Argent, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Lukáš Venclík vs Adrián Šalacha – Dominik Charvát, Libor Jelen, Milan Melišík, Kristián Mikule, Matěj Pilař, Jan Podestát
42. Andrew Argent
44. Richard Mareš
17., 19. Kristián Mikule
28. 4. 22 19:15 MALES K.K.K. Slamník I.USP 5. 4:4 (2:2)
Slamník v závěru vyrovnal a zápas dospěl k zasloužené remíze. Jiří Smetana
K.K.K. Slamník I.USP
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Dominik Charvát, Libor Jelen, Milan Melišík, Jan Podestát, Michal Šmíd vs Matěj Hrdina – Jakub Brož, Richard Chlistovský, David Kvasnička, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Kryštof Štěpánek, Patrik Tajčman, Michael Tereba, Roman Tošner
4. Michal Šmíd
7. Petr Brabec
40. Jan Podestát
43. OG
5., 56. David Kvasnička
29., 39. Tomáš Mleziva
21. 4. 22 20:30 SANC1 Vo K.K.K. 4. 2:5 (1:2)
Zápas fotbalový a technický, herně nadprůměrný. Zasloužená výhra hostů. Martin Jedlička
Vo K.K.K.
Lukáš Novák – Richard Boukal, Radek Havlíček, Jaroslav Míka, Tomáš Opplt, Martin Peroutka, Michal Rataj vs Adrián Šalacha – Petr Brabec, Libor Jelen, Kristián Mikule, Dejan Milinkovič, Matěj Pilař, Jan Podestát
7., 57. Richard Boukal 5., 6., 35. Kristián Mikule
50. Libor Jelen
55. Matěj Pilař
7. 4. 22 20:30 STER1 K.K.K. Sculpturo FC 3. 4:3 (3:1)
Vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza.
K.K.K. Sculpturo FC
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Libor Jelen, Milan Melišík, Matěj Pilař, Jan Podestát, Michal Šmíd vs Michal Trojan – Aleš Beránek, Pavel Duras, Jan Mako, Jan Řeřicha, David Sysel, Jan Trojan, Miloš Vladyka
17., 51. Petr Brabec
21. Milan Melišík
28. Matěj Pilař
1., 47. David Sysel
34. Jan Trojan
31. 3. 22 18:00 MALES Pivní pohoda AC K.K.K. 2. 3:1 (3:1)
O něco lepší Pivní pohoda zaslouženě zvítězila. Zdeněk Holakovský
Pivní pohoda AC K.K.K.
Vít Svoboda – Ondřej Duben, Lukáš Huml, Antonín Kováč, Václav Krch, Lukáš Musil, Jan Říha, Vojtěch Rodr vs Jan Koška – Petr Brabec, Dominik Charvát, Libor Jelen, Milan Melišík, Matěj Pilař, Jan Podestát, Michal Šmíd
1. OG
16. Ondřej Duben
18. Vojtěch Rodr
29. Milan Melišík
24. 3. 22 18:15 ZAK K.K.K. Orosený Paragraf 1. 2:2 (2:2)
Vyrovnaný zápas dvou disciplinovaných celků skončil zaslouženou remízou, když všechny góly padly v první půli. Petr Jambor
K.K.K. Orosený Paragraf
Jan KoškaPetr Brabec, Dominik Charvát, Ľubomír Krígovský, Milan Melišík, Matěj Pilař, Jan Podestát vs Aleš Blahut – Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Miroslav Ostádal, Vlastislav Tůma, Martin Vondráček, Milan Vrchotka