Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 18.6.22 | 08:45 | ZABEH | Pogo Praha FC Deportivo bez Coruna B | 11. | 2:5 |
So 4.6.22 | 10:00 | LITVI | Deportivo bez Coruna B Lesy mírného pásu | 10. | 6:6 |
So 28.5.22 | 10:00 | ZAK | Nulová šance Deportivo bez Coruna B | 9. | 5:0 |
So 21.5.22 | 11:15 | ZABEH | Deportivo bez Coruna B Kozlíkova 11 SK | 8. | 5:9 |
So 14.5.22 | 10:00 | BECH | Gang of Jan Palach Deportivo bez Coruna B | 7. | 0:6 k. |
So 7.5.22 | 10:00 | ZABEH | Deportivo bez Coruna B Detox | 6. | 4:11 |
So 30.4.22 | 10:00 | ZAK | Deportivo bez Coruna B Tus Pelotas | 5. | 2:6 |
So 23.4.22 | 11:15 | TEMPO | ABCOM Deportivo bez Coruna B | 4. | 9:5 |
So 9.4.22 | 08:45 | BECH | Deportivo bez Coruna B Sen Černý Most II PG | 3. | 3:9 |
So 2.4.22 | 11:15 | ZAK | Posílej FC Deportivo bez Coruna B | 2. | 12:0 |
So 26.3.22 | 10:00 | ZAK | Deportivo bez Coruna B FBC KFC | 1. | 2:10 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tus Pelotas | 11 | 9 | 1 | 1 | 47:12 | 19 |
2. | FBC KFC | 11 | 8 | 2 | 1 | 62:15 | 18 |
3. | Sen Černý Most II PG | 11 | 9 | 0 | 2 | 40:14 | 18 |
4. | ABCOM | 11 | 7 | 2 | 2 | 58:34 | 16 |
5. | Detox | 11 | 5 | 2 | 4 | 53:43 | 12 |
6. | Posílej FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:31 | 11 |
7. | Pogo Praha FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 38:34 | 10 |
8. | Nulová šance | 11 | 3 | 2 | 6 | 26:38 | 8 |
9. | Kozlíkova 11 SK | 11 | 5 | 1 | 5 | 40:51 | 7 |
10. | Deportivo bez Coruna B | 11 | 2 | 1 | 8 | 38:79 | 5 |
11. | Lesy mírného pásu | 11 | 1 | 2 | 8 | 31:55 | 4 |
12. | Gang of Jan Palach | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 29.5.22 | 17:30 | MIKU2 | Alkmar Strážci Pomeranče (HL7K) |
Ne 29.5.22 | 18:45 | MIKU2 | Rasta Velbloudi Sturm JM (HL6L) |
Ne 29.5.22 | 20:00 | MIKU2 | Inter Urus Kolomajzna TJ (HL8M) |
Ne 19.6.22 | 17:30 | ZABEH | Athletico Spořilov Rychlá rota (HL7L) |
Ne 19.6.22 | 18:45 | ZABEH | Drsný šrouby Sever 1.FC (HL6K) |
Ne 19.6.22 | 20:00 | ZABEH | Enchillada Pětapůl TJ (HL8M) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Budka Václav | 8 | 2 |
Bürgel Lukáš | 9 | 0 |
Fábry Daniel | 3 | 2 |
Filo Lukáš | 9 | 2 |
Hora Michal | 5 | 2 |
Hrbek Petr | 10 | 3 |
Krampera Václav | 10 | 0 |
Obermajer Filip | 8 | 2 |
Prkno Martin | 4 | 2 |
Ševčík ml. Zdeněk | 9 | 8 |
Ševčík st. Zdeněk | 10 | 1 |
Uchytil Jiří | 10 | 7 |
Zura Tomáš | 6 | 1 |