So 21.5.22 10:00 P1 Kalich club Žižkov Jabadabadoo Prosek   (HL7J)
So 21.5.22 11:15 P1 U.G.A.R. FC Normální Chlapi   (HL3D)
Ne 12.6.22 17:30 P1 MC Sarmat A Hustec   (HL3D)
Ne 12.6.22 18:45 P1 Maverick VET TBC Lachtan VET   (VL4E)

18. 6. 22 08:45 BECH Posílej FC Sen Černý Most II PG 11. 0:6 k.
5. 6. 22 18:45 ZAK Tus Pelotas Posílej FC 10. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání a zasloužená remíza. Zdeněk Holakovský, Josef Viktorin
Tus Pelotas Posílej FC
Peter Kürthy – Pedro Andres Bazurto Velasco, Ronny Steven Campos Jimenez, Nelson Eduardo Chaves , Esteban Ramos Davalos Vallejo, Carlos A. Molina Tello, Jonahatan Pena vs Michal Kubiče – Hynek Janiš, Petr Novák, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Šimon Procházka, Nikola Šolaja, Martin Žáček
12. Nelson Eduardo Chaves 56. Martin Žáček
29. 5. 22 15:00 ZAK FBC KFC Posílej FC 9. 6:1 (2:0)
Rozhodujícím faktorem utkání byla skutečnost, že hosté neměli nikoho na střídaní. Černoch
FBC KFC Posílej FC
Tadeáš Hejnic – Tomáš Buček, Ondřej Čech, Adam Hromas, Vojtěch Janků, Adam Kříž, Jiří Navrátil, Václav Obhlídal, David Sgall, Jakub Vaníček vs Šimon Pokorný – Hynek Janiš, Matěj Pokorný, Šimon Procházka, Nikola Šolaja, Martin Žáček
12. Václav Obhlídal
19. Adam Hromas
36., 40., 59. Jiří Navrátil
54. Jakub Vaníček
58. Nikola Šolaja
22. 5. 22 16:15 P2 Posílej FC Pogo Praha FC 8. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, zvítězil šťastnější tým. Tomáš Procházka, Václav Dreksler
Posílej FC Pogo Praha FC
Michal Kubiče – Hynek Janiš, Viktor Janiš, Petr Novák, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Šimon Procházka, Nikola Šolaja, Martin Žáček vs Stanislav Kodet – Petr Breburda, Adam Bydžovský, David Červený, Oto Ploch, Oleg Shigin, Nicolas Týce, Milan Válek, Jakub Volf
14 Maxmilián Péder 55. David Červený 44. Nicolas Týce
15. 5. 22 16:15 P3 Lesy mírného pásu Posílej FC 7. 3:5 (2:2)
Pohledné utkání, které rozhodla produktivita hostů. Patrik Gregor, David Piják
Lesy mírného pásu Posílej FC
Michal Komárek – Vojtěch Lukáč, Štěpán Mach, Tuan Anh Nguyen, Matěj Říha, Tomáš Ulrich, Daniel Urban, Jan Žemlička, Jonáš Zoulík vs Michal Kubiče – Hynek Janiš, Viktor Janiš, Maxmilián Péder, Šimon Pokorný, Šimon Procházka, Nikola Šolaja, Martin Žáček
2., 55. Jonáš Zoulík
26. Tomáš Ulrich
12. Viktor Janiš
17., 33. Martin Žáček
41. Nikola Šolaja
51. Maxmilián Péder
8. 5. 22 11:15 ZAK Posílej FC Nulová šance 6. 4:2 (3:2)
Nulová šance od 9. minuty, v závěru první půle dali domácí tři góly a otočili vývoj zápasu. Hosté ještě snížili na poločasových 2:3. V druhé půli už padla jen pojistka na vítězství a to hned na úvod druhé půle. Více se již kromě velkého hecování nestihlo, akorát padaly žluté karty. Petr Jambor
Posílej FC Nulová šance
Michal Kubiče – Hynek Janiš, Viktor Janiš, Petr Novák, Maxmilián Péder, Šimon Procházka, Nikola Šolaja, Martin Žáček vs Tomáš Axler – Pavel Hájek, Filip Hartmann, Václav Jindřich, David Nekola, Jiří Švec, Lukáš Švec, Ondřej Švec
52. Jiří Švec
1. 5. 22 15:00 ZAK Kozlíkova 11 SK Posílej FC 5. 4:3 (4:1)
Hezké běhavé utkání, kde si v prvním poločase domácí vytvořili náskok a ten si už pohlídali až do konce. Petr Jambor
Kozlíkova 11 SK Posílej FC
Ondřej Semrád – Hubert Aust, Jaroslav Denemark, Mark Gumenyuk, Štěpán Jirásek, Tomáš Plaček, Erik Veselý, Egon Zolotarev vs Michal Kubiče – Hynek Janiš, Petr Novák, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Šimon Procházka, Nikola Šolaja, Martin Žáček
57. Šimon Procházka
24. 4. 22 17:30 P3 Posílej FC Gang of Jan Palach 4. 6:0 k.
Fotbal s množstvím šancí na obou stranách. Domácí byli o něco lepší v zakončování šancí a v závěru dvakrát skórovali do otevřené obrany. Ševčík
Posílej FC Gang of Jan Palach
Michal Kubiče – Hynek Janiš, Viktor Janiš, Petr Novák, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Šimon Procházka, Nikola Šolaja, Martin Žáček vs Radek Dán – David Karásek, Jan Kubíček, Daniel Thomas Monk, Matyáš Oriešek, Martin Žegklitz
51., 59., 60. Hynek Janiš
53. Martin Žáček
9. 4. 22 08:45 TEMPO Detox Posílej FC 3. 6:3 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase vlétli domácí do druhé půle jako uragán a rychle se dostali do tříbrankového vedení. Výsledek si pohlídali a zaslouženě zvítězili. Milan Šebek
Detox Posílej FC
Eugen Satran – Václav Batěk, Tadeáš Bjelič, Radovan Bruchánek, Otto Finke, Dávid Matušík, Igor Novotný, Vladimír Stropkovský vs Viktor Janiš – Hynek Janiš, Michal Kubiče, Petr Novák, Matěj Pokorný, Nikola Šolaja, Martin Žáček
14., 32., 47., 49. Igor Novotný
31. Tadeáš Bjelič
39. Dávid Matušík
30. Matěj Pokorný
40. Martin Žáček
45. Nikola Šolaja
2. 4. 22 11:15 ZAK Posílej FC Deportivo bez Coruna B 2. 12:0 (5:0)
Střet generací vyzněl jednoznačně ve prospěch mladšího týmu domácích. Korektně sehrané utkání. Tomáš Andrle
Posílej FC Deportivo bez Coruna B
Michal Kubiče – Hynek Janiš, Viktor Janiš, Petr Novák, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Šimon Procházka, Nikola Šolaja, Martin Žáček vs Zdeněk Ševčík st. – Václav Budka, Lukáš Bürgel, Daniel Fábry, Lukáš Filo, Petr Hrbek, Václav Krampera, Filip Obermajer, Zdeněk Ševčík ml., Jiří Uchytil, Tomáš Zura