Út 26.4.22 19:15 MOTO1 Torpedo Ohrobec SKA Gladiators Beroun   (HL3B)
Út 26.4.22 20:30 MOTO1 Serval KPKS Viki team   (HL4C)
Po 16.5.22 19:00 MIKU4 Purple Team AFK Speciál Bráník A   (HL3A)
Po 16.5.22 20:15 MIKU4 Tycho de Brahe FC A Sedm zbabělých B   (HL5B)
St 8.6.22 18:00 SANC1 Czech line Golden Kouty FC   (HL7F)
St 8.6.22 19:15 SANC1 Petrovice A Proposito FC   (HL8E)

23. 6. 22 20:15 P1 Kopanda team FC Yakuza 11. 2:0 (2:0)
Utkání bylo celkem průměrné. Vyhráli domácí. Miroslav Paleček
Kopanda team FC Yakuza
Jan Králíček – Martin Bošiak, Radek Churaň, Tomáš Gorol, Jan Togner, Martin Žižka, Václav Žofka vs Lukáš Fadrhons – Erik Hoffmann, Matyáš Král, David Piskač, Jakub Psotta, Michal Škugor, Martin Zyka
4., 9. Martin Žižka
9. 6. 22 20:30 KORAB K.K.K. Kopanda team FC 10. 3:0 (2:0)
Dobré fotbalové utkání, slušná hra. Domácí velmi hezky kombinovali, což jim vyneslo zasloužené vítězství. Mládek
K.K.K. Kopanda team FC
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Dominik Charvát, Jan Dresler, Libor Jelen, Matěj Pilař, Jan Podestát, Michal Šmíd vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Radek Janoušek, Jan Togner, Václav Žofka
8., 26. Jan Podestát
32. Matěj Pilař
2. 6. 22 19:30 HANSP Kopanda team FC Tuscarora 03 9. 1:4 (1:3)
Rozhodl první poločas, kdy si hosté vytvořili náskok, který si už pohlídali. Tomáš Procházka, Václav Dreksler
Kopanda team FC Tuscarora 03
Jan Králíček – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Jan Togner, Martin Žižka vs Miroslav Špaček – Ivan Havlan, Martin Kočárek, David Papež, Vladimír Pilipenko, Martin Reček, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Vojtěch Uhlíř
4. Radek Churaň 1. Martin Kočárek
10. OG
12. Slávek Rummel
55. Vojtěch Uhlíř
26. 5. 22 20:15 ZABEH Juventus Pivus Kopanda team FC 8. 3:4 (0:3)
První poločas patřil hostům a nic nenasvědčovalo, že by měli mít problémy. Ve druhém poločase však domácí během dvou minut vyrovnali, obrat se jim nakonec nepovedl a v 58. minutě dostali rozhodující branku. Luboš Olmr, Lukáš Olmr
Juventus Pivus Kopanda team FC
Tomáš Prošek – Ondřej Anýž, David Čapek, Miroslav Křesina, Ondřej Kumpošt, Jan Oliva, Jiří Šindelář, Martin Štolba vs Jan Králíček – Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Radek Janoušek, Jan Togner, Martin Žižka
46., 47. Martin Štolba
48. Ondřej Anýž
2., 10. Tomáš Gorol
25. Martin Žižka
58. Jan Togner
12. 5. 22 20:15 P2 Kopanda team FC PRKA 7. 6:0 k.
Vyrovnané utkání, které díky lepší koncovce vyhráli domácí. Dominik Svoboda
Kopanda team FC PRKA
Alois Sečkár – Martin Ďuríček, Martin Hložek, Radek Janoušek, Jan Králíček, Václav Žofka vs Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Cristobal Diaz, Maxime Gardie, Richard Mareš, Lukáš Venclík
5., 21. Václav Žofka
55. Radek Janoušek
5. 5. 22 19:15 MALES Slamník I.USP Kopanda team FC 6. 3:2 (0:0)
Slamník byl lepším týmem, zasloužené vítězství.
Slamník I.USP Kopanda team FC
Jan Červený – Jakub Brož, Richard Chlistovský, Matěj Hrdina, David Kvasnička, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Kryštof Štěpánek, Patrik Tajčman, Roman Tošner vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Radek Janoušek
34. Patrik Tajčman
49. Tomáš Mleziva
59. Jakub Brož
40., 56. Martin Ďuríček
28. 4. 22 19:30 CESMI Kopanda team FC Vo 5. 3:4 (2:0)
Souboj generací, krásný fotbal. Vyhrál šťastnější tým hostů. Pavel Hromadník
Kopanda team FC Vo
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Jan Králíček, Václav Žofka vs Lukáš Novák – Richard Boukal, Josef Janoušek, Jaroslav Míka, Michal Rataj
3. Radek Churaň
14. Jan Králíček
59. Tomáš Gorol
40. OG
43., 46., 55. Richard Boukal
21. 4. 22 20:30 STER1 Sculpturo FC Kopanda team FC 4. 0:2 (0:2)
Očekávalo se, že Kopanda bez střídání bude mít problém, ale byla lepší na balonu. Přehledem ve hře, fotbalovostí a uměním dát gól přehrála Sculpturo, které by nedalo gól asi ani z brankové čáry. Pavel Hromadník
Sculpturo FC Kopanda team FC
Michal Trojan – Aleš Beránek, Pavel Duras, Martin Lisý, Jan Mako, David Sysel, Filip Tomáš, Miloš Vladyka vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Radek Janoušek, Václav Žofka
11. Martin Bošiak
12. Tomáš Gorol
7. 4. 22 20:30 MALES Kopanda team FC Pivní pohoda AC 3. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, s výborným výkonem obou gólmanů. Zasloužená dělba bodů. Březina
Kopanda team FC Pivní pohoda AC
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Martin Hložek, Jan Togner vs Vít Svoboda – Ondřej Duben, Lukáš Huml, Jan Konečný, Antonín Kováč, Jan Melichar, Lukáš Musil, Michal Pastorek, Jan Říha, Vojtěch Rodr
28. Martin Bošiak 42. Jan Melichar
31. 3. 22 20:45 ZAK Orosený Paragraf Kopanda team FC 2. 9:0 (4:0)
Orosený Paragraf šel za vítězstvím od první půle a soupeře k ničemu nepustil. Petr Jambor
Orosený Paragraf Kopanda team FC
David Zdvořáček – Aleš Blahut, Zdeněk Dítě, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Vlastislav Tůma, Martin Vondráček, Milan Vrchotka vs Alois Sečkár – Radek Churaň, Martin Ďuríček, Ondřej Halouzka, Radek Janoušek, Jan Králíček, Václav Žofka
9. Jan Nohejl
11., 41., 55. Milan Vrchotka
15., 59. Martin Vondráček
22., 43. Zdeněk Dítě
32. Vlastislav Tůma
24. 3. 22 20:15 MIKU4 Kopanda team FC Měcholupská střeva 1. 1:1 (0:0)
Poklidný zápas vyrovnaných soupeřů. Roman Kubálek, Luboš Durdil
Kopanda team FC Měcholupská střeva
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Martin Hložek, Václav Žofka vs Juraj Vrla – Martin Fiala, Jakub Kosina, Lukáš Kuřina, Jan Musil, Vojtěch Reischl, Pavel Slováček, Jan Trögl