Po 4.4.22 18:15 PLAM Kvantanámo Výtržník HFC   (HL5B)
Po 4.4.22 19:30 PLAM Super Calvados Šachta UK SUP   (SVL3A)
So 14.5.22 10:00 ZABEH Profesoři Šnek FC A   (HL7J)
So 14.5.22 11:15 ZABEH Guaraní Strašný kouře FC   (HL7J)
So 4.6.22 10:00 ZABEH Profesoři Jabadabadoo Prosek   (HL7J)
So 4.6.22 11:15 ZABEH Šnek FC A Strašný kouře FC   (HL7J)

19. 6. 22 17:30 ZAK My Dropa FC A 11. 2:5 (1:2)
Po první půli vedla Dropa 2:1, na úvod druhé půle My srovnali, ale Dropa třemi góly jančoviče otočila znovu výsledek na svojí stranu. Petr Jambor
My Dropa FC A
Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Jan Čurn, Jan Janeček, Milan Kučera, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Zdeněk Štěpán, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček, Ronny Zangenberg vs David Piják – Adam Brotánek, Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horn, Pavel Jančovič, Patrik Přibyslavský
7. Aleš Vaníček
33. Lukáš Rejmon
26. Adam Brotánek
28. Patrik Přibyslavský
45., 49., 56. Pavel Jančovič
5. 6. 22 17:30 ZABEH Rychlá rota My 10. 1:4 (0:2)
Utkání dvou rozdílných poločasů, kdy v prvním dějství byli lepší hosté a druhou půli opanovali domácí. Ztrátu z prvního poločasu se však Rotě smazat nepodařilo, My tak vítězí. František Novotný
Rychlá rota My
Vít Trůbl – Jaroslav Bureš, Martin Holub, Lukáš Hrnčíř, Lukáš Kapinus, Michal Krautwurm, Rudolf Kvapil vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Jan Janeček, Milan Kučera, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Habil Doguscan Tekin, Ronny Zangenberg
40. Michal Krautwurm 4. Jan Janeček
22. Lukáš Rejmon
50. Milan Kučera
53. Tomáš Bělíček
29. 5. 22 15:00 P3 My SoClose United 9. 1:3 (0:2)
Vyrovnané utkání, ale hosté hráli bojovněji. Milan Janča
My SoClose United
Lukáš Porkert – Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Vojtěch Hündl, Milan Kučera, Lukáš Rejmon, Aleš Vaníček vs Lukáš Klíma – Jan Alaxin, Petr Chudomel, Peter Cincula, Igor Grytsyk, Marek Husník, Michal Simonics, Jan Vejvoda
46. Aleš Vaníček 4., 25., 41. Jan Alaxin 56. Petr Chudomel
22. 5. 22 20:00 DEKAN DDR FC My 8. 7:7 (2:2)
Zápas bohatý na góly skončil zaslouženou remízou. Mládek
DDR FC My
Michal Chovanec – Luboš Bláha, Gabriel Bugár, Vojtěch Bugár, Lukáš Chytráček, Karel Horyna, Bohumil Hrbáček, Fedor Krajčík, Jan Pouska vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Habil Doguscan Tekin, Ronny Zangenberg
59. Tomáš Bělíček
15. 5. 22 17:30 MIKU4 My Ultimate Tým 21 Praha 7. 1:3 (0:0)
Hosté byli jasně lepší a zaslouženě vyhráli. Zdeněk Petr
My Ultimate Tým 21 Praha
Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Jan Čurn, Jan Janeček, Lukáš Rejmon, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček, Ronny Zangenberg vs Igor Ceban – Maxim Andritchi, Petru Cerevatov, Victor Piscovei, Kristian Shelemba, Andrei Trahim, Mykhailo Ustinov
54. Jan Čurn 33. Victor Piscovei
40., 50. Mykhailo Ustinov
8. 5. 22 16:15 P3 Sestra Sojka My 6. 3:4 (2:3)
Pohledné, bojovné utkání vyhráli nakonec lépe střílející hosté. Kamil Kohout
Sestra Sojka My
Jan Bělonožník – Dalibor Bátrla, Daniel Bátrla, Ondřej Holubík, Adam Vála, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný, Michal Žák vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Jan Čurn, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček, Ronny Zangenberg
24., 29. Ondřej Vála
40. Michal Žák
8., 30. Aleš Vaníček
10., 52. Habil Doguscan Tekin
1. 5. 22 20:00 ZABEH My Athletico Spořilov 5. 5:0 (4:0)
Klobouk dolů před hosty, ve čtyřech uhráli poměrně solidní výsledek. Kovařík
My Athletico Spořilov
Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Milan Kučera, Lukáš Porkert, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček, Ronny Zangenberg vs Martin Šabat – Jiří Bareš, Antonín Kec, Dominik Prokop, Zdeněk Šabat
10. Jan Čurn
11. Aleš Vaníček
12. Habil Doguscan Tekin
15. Tomáš Bělíček
56. Milan Kučera
24. 4. 22 17:30 MIKU3 Xichties FC My 4. 2:2 (2:1)
Pohodový zápas při nedělním odpoledni. Spousta nadšení, bohužel i zhruba tolik nepřesností. Remíza spravedlivá. Pavel Potměšil
Xichties FC My
Roman Pytlíček – Martin Bílek, Jakub Horáček, Martin Klimt, Josef Kocourek, David Kremlík, Štěpán Vašíček vs Milan Kučera – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Lukáš Rejmon, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček
11. Martin Bílek
25. Jakub Horáček
24. Milan Kučera
52. Ludvík Anderle
10. 4. 22 17:30 MIKU1 Rapid Libeň My 3. 2:1 (2:0)
Oba celky se trápily v zakončování svých šancí. Štěstí se přiklonilo na stranu Libně. Tým My se snažil aspoň vyrovnat, ale gólman domácích byl proti. Ševčík
Rapid Libeň My
Šimon Choleva – Vojtěch Bernátek, Mikuláš Kubala, Adam Říha, Mikuláš Růžička, Šimon Šenk, Tom Suchomel, Adam Sýkora, Adam Tran vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Aleš Vaníček, Ronny Zangenberg
26. Mikuláš Kubala
28. Šimon Šenk
33. Aleš Vaníček
3. 4. 22 20:00 P3 My Black Fellaz FC 2. 0:6 (0:2)
Jednoznačné utkání a zasloužená výhra hostů. Dvořák
My Black Fellaz FC
Vojtěch Hündl – Jan Čurn, Milan Kučera, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček, Ronny Zangenberg vs Daniel Sklenář – Jakub Čakan, Vojtěch Chalupa, Jakub Chuman, Otto Klemperer, Michal Mašek, Jakub Remuta, Dan Sedláček
4., 24. Jakub Chuman
31. Otto Klemperer
44., 48. Vojtěch Chalupa
50. Michal Mašek
27. 3. 22 18:45 ZABEH s.Oliver A My 1. 5:6 (4:4)
Domácí měli prvních čtvrthodinu převahu a šli do vedení 4:1. Pak se však vývoj zápasu obrátil a hosté nakonec zvítězili. Sergey Greshnyakov
s.Oliver A My
Tomáš Vlček – Patrik Böhm, Petr Horák, Václav Paveza, Zdeněk Slanina, Martin Valenta, Jakub Venclík, Václav Venclík, Jan Vomáčka vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Jan Čurn, Jan Janeček, Milan Kučera, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček, Ronny Zangenberg