Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 19.6.22 | 16:15 | P1 | Horsis heads Boží bojovníci | 11. | 6:0 |
Ne 5.6.22 | 20:00 | MIKU3 | Boží bojovníci Česlo | 10. | 3:0 |
Ne 29.5.22 | 12:15 | KORAB | Boží bojovníci Renewal Jirky Měsíce | 9. | 2:7 |
Ne 22.5.22 | 18:45 | ZABEH | Atomový veverky B Boží bojovníci | 8. | 3:1 |
Ne 15.5.22 | 12:30 | TEMPO | Boží bojovníci Pražská Stoka | 7. | 2:8 |
Ne 8.5.22 | 15:00 | TEMPO | Dýně AC A Boží bojovníci | 6. | 6:5 |
Ne 1.5.22 | 20:00 | P3 | Boží bojovníci Buzuluk Úvaly FC | 5. | 8:0 |
Ne 24.4.22 | 15:00 | ZAK | Potíže Boží bojovníci | 4. | 2:0 |
Ne 10.4.22 | 16:15 | TEMPO | Boží bojovníci Boss United | 3. | 4:2 |
Ne 3.4.22 | 20:30 | MIKU3 | Morna to zařídí FC Boží bojovníci | 2. | 0:7 |
Ne 27.3.22 | 20:00 | MIKU4 | Boží bojovníci Joga bonito | 1. | 6:11 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pražská Stoka | 11 | 9 | 2 | 0 | 60:18 | 20 |
2. | Renewal Jirky Měsíce | 11 | 7 | 2 | 2 | 64:20 | 16 |
3. | Potíže | 11 | 7 | 1 | 3 | 33:19 | 15 |
4. | Dýně AC A | 11 | 7 | 0 | 4 | 54:38 | 14 |
5. | Boss United | 11 | 6 | 1 | 4 | 47:44 | 13 |
6. | Buzuluk Úvaly FC | 11 | 4 | 3 | 4 | 30:44 | 11 |
7. | Joga bonito | 11 | 7 | 0 | 4 | 72:40 | 10 |
8. | Morna to zařídí FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:57 | 9 |
9. | Boží bojovníci | 11 | 4 | 0 | 7 | 38:45 | 8 |
10. | Česlo | 11 | 3 | 0 | 8 | 20:49 | 6 |
11. | Atomový veverky B | 11 | 2 | 0 | 9 | 18:69 | 4 |
12. | Horsis heads | 11 | 1 | 0 | 10 | 29:51 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 31.3.22 | 19:00 | MIKU2 | Tuční Gentlemani Rumburaci B (HL8I) |
Čt 31.3.22 | 20:15 | MIKU2 | Hanspaulský beton ExŠemíci (HL6G) |
Út 19.4.22 | 19:00 | MIKU3 | The Hamptons 4 TD Ala Bundy B (HL6C) |
Út 19.4.22 | 20:15 | MIKU3 | Strašnická SK B Houbařův Ráj (HL8I) |
Út 10.5.22 | 18:00 | HRAB3 | Gambo Smíchov SK Galantní jeleni (HL8B) |
Út 10.5.22 | 19:15 | HRAB3 | 1.FP Praha Hoblina Jižák FC (HL6D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bříza Karel | 10 | 13 |
Ďurika Peter | 2 | 0 |
Fliegel Ondřej | 1 | 0 |
Fryš Artur | 5 | 1 |
Jakeš Michael | 3 | 0 |
Ječný Lukáš | 5 | 1 |
Kováč Jozef | 5 | 2 |
Masárik Jozef | 4 | 1 |
Nguyenová Linda | 10 | 1 |
Pešek Tadeáš | 10 | 1 |
Piga Tomáš | 7 | 3 |
Schwengsbier Lukáš | 11 | 0 |
Souček Josef | 4 | 3 |
Szabó Ján | 10 | 5 |
Thompson Dominik | 10 | 3 |
Walaszczyk Artur | 4 | 4 |