11. Úderka Žižkov junioři 11 1 2 8 26:63 4

Ne 25.9.22 17:45 METE1 Rapid Libeň Atlanta Žižkov FC   (HL6L)
Ne 25.9.22 19:00 METE1 Hattrick Prosek FC FBC KFC   (HL5H)
Po 10.10.22 18:00 STER2 England United FC Zelení lenochodi FC   (HL7A)
Út 8.11.22 18:15 HANSP AGČV UVL Oblouci 81 AFC UVL   (UVL1A)
Út 8.11.22 19:30 HANSP Gumídci Méďové FC Petřiny 09 FC   (HL6D)
Út 8.11.22 20:45 HANSP Yellow Dildos A La Famiglia   (HL3B)

28. 11. 22 20:30 ZAK Speciál Bráník A Typos FC 11. 6:6 (2:3)
Velmi hezké utkání, rychlé, technické. Oba týmy předvedly pěkný výkon. Marek Prosický
Speciál Bráník A Typos FC
Jakub Perník – Patrik Byrouti, Štěpán Černušák, Petr Dlouhý, David Henzl, Daniel Jirka, Vít Lövy, Martin Řehák, Jan Vojtěch, Tomáš Wolf vs Lukáš Vít – Matyáš Buneš, Ondřej Lukeš, Filip Mareš, David Ploc, Jan Schütz, Matěj Školák, Václav Sládek, Filip Trnka
15., 35. Patrik Byrouti
22., 51. Petr Dlouhý
37. Jan Vojtěch
42. Tomáš Wolf
5., 16. Václav Sládek
28., 45., 47., 59. Matyáš Buneš
14. 11. 22 20:30 MOTO4 Vojenské lesy Speciál Bráník A 10. 3:0 (2:0)
Krásný fotbalový zážitek díky oběma týmům. Speciál se snažil, ale na postupující Lesy to nestačilo. Milan Husák
Vojenské lesy Speciál Bráník A
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Josef Dufek, Michal Folejtar, Richard Peer, David Radosta, Zdeněk Sláma, Pavel Stejskal, Radim Záruba, Petr Znak vs Jakub Perník – Patrik Byrouti, Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, David Henzl, Vít Lövy, Vojtěch Luhan, Michal Šálený, Jan Vojtěch
15., 19. Radim Záruba
35. Martin Dlouhý
7. 11. 22 19:15 HRAB2 Speciál Bráník A Tatra 04 9. 0:3 (0:2)
Tatře patřil první poločas a vytvořila si dvoubrankový náskok. Po změně stran Bráník vyrovnal hru, ale ne skóre. Hosté pak v závěru zpečetili vítězství. Jiří Čapla
Speciál Bráník A Tatra 04
Jakub Perník – Štěpán Černušák, Vít Lövy, Martin Řehák, Michal Šálený, Jan Vojtěch, Tomáš Wolf vs Tomáš Sloup – Ondřej Mach, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Vojtěch Rozkovec, Jan Štěpnička, Petr Svoboda, Jakub Vágenknecht, Mikuláš Žďárský
8. Ondřej Mach
30., 59. Petr Svoboda
31. 10. 22 18:30 SANC2 Úderka Žižkov junioři Speciál Bráník A 8. 4:11 (2:4)
Utkání jednoho hráče, který s chutí využíval prostor, který mu domácí obrana dávala. Jednoznačný zápas. Zdeněk Holakovský
Úderka Žižkov junioři Speciál Bráník A
Michal Valašík – Marek Cimpl, Milan Freiman, Filip Hereš, Rostislav Kohoutek, Michal Preisler, Pavel Řezáč vs Jakub Perník – Štěpán Černušák, Petr Dlouhý, Tomáš Houra, Vít Lövy, Michal Šálený, Jan Vojtěch, Tomáš Wolf
21., 55. Milan Freiman
24. Rostislav Kohoutek
58. Marek Cimpl
2., 44., 54. Petr Dlouhý
8., 10., 27., 33., 40., 42., 57. Tomáš Wolf
53. Štěpán Černušák
17. 10. 22 19:15 SANC1 Audi United FC Speciál Bráník A 7. 2:1 (0:1)
Kombinační utkání s těsnou výhrou domácích. Marian Prchlík
Audi United FC Speciál Bráník A
Yurii Manieshkin – Musa Ansuma, Azem Brahimi, Alisher Ibragim, Ivan Kovbasniuk, Ljupcho Micev, Martin Šimek, Oleksandr Soloviov, Ihor Terekhov vs Jakub Perník – Jozef Bubanec, Patrik Byrouti, Štěpán Černušák, Petr Dlouhý, David Henzl, Vít Lövy, Jonáš Navrátil, Jan Ropický, Michal Šálený, Jan Vojtěch
44. Azem Brahimi
46. Musa Ansuma
27. Jonáš Navrátil
10. 10. 22 19:15 STER3 Speciál Bráník A Inter Lotyšák A 6. 5:4 (1:2)
Ofenzivní utkání z obou stran. Michal Mašek, Vojtěch Chalupa
Speciál Bráník A Inter Lotyšák A
Jakub Perník – Jozef Bubanec, Patrik Byrouti, Štěpán Černušák, David Henzl, Vojtěch Luhan, Jan Vojtěch, Tomáš Wolf vs Tomáš Pospíšil – Jiří Janoušek, Petr Jeřábek, Patrik Kolen, Ondřej Kotlík, Matěj Vondrka, Filip Výborný
6., 36., 39., 48., 52. Tomáš Wolf 7. Ondřej Kotlík
19., 34., 44. Matěj Vondrka
3. 10. 22 19:00 ZABEH Holosmetky FC A Speciál Bráník A 5. 0:6 k.
Rychlé utkání plné zvratů. Bráník měl lepší závěr prvního poločasu a vedl. Holosmetky ale pak přidaly na obrátkách a výsledek otočily. Miroslav Kotek, Jan Liška
Holosmetky FC A Speciál Bráník A
Lukáš Augustýn – Václav Bellada, Lukáš Chalupa, Ondřej Halbich, David Minha, Dennis Nsingani, Ken Schulz, Josef Tomášek, Jiří Tomek, Jan Turínek, Štěpán Vošta vs Jakub Perník – Jozef Bubanec, Patrik Byrouti, Štěpán Černušák, Petr Dlouhý, David Henzl, Jan Vojtěch, Tomáš Wolf
29. Petr Dlouhý
26. 9. 22 20:45 TEMPO Speciál Bráník A Texaské hyeny AC 4. 3:5 (2:3)
Rychlé a bojovné utkání, v kterém domácí většinu času jen dotahovali náskok soupeře. Místo vyrovnávacího gólu ale v poslední minutě popáté inkasovali. Zdeněk Petr, Marek Grůša
Speciál Bráník A Texaské hyeny AC
Jakub Perník – Patrik Byrouti, Petr Dlouhý, Daniel Jirka, Vít Lövy, Vojtěch Luhan, Jan Vojtěch, Tomáš Wolf vs Tomáš Anděl – Kristian Janko, Pavel Kalvas, Jan Kučírek, Michal Kuník, Martin Matyáš, Lukáš Semrád, Jan Vondráček, Jan Záhorský
5. OG
29. Tomáš Wolf
58. Vít Lövy
38 Patrik Byrouti 7., 60. Jan Záhorský
9., 13., 55. Kristian Janko
19. 9. 22 19:30 PLAM Dvacítka Speciál Bráník A 3. 5:1 (1:1)
Pěkné utkání zkušených borců. Po vyrovnaném poločase Dvacítka přidala na obrátkách a uspěla díky slušné kombinační hře. Miroslav Kotek
Dvacítka Speciál Bráník A
Petr Chalupa – Ondřej Berky, Petr Chlad, Patrik Ledvinka, Ondřej Staněk, Tomáš Vágner vs Jakub Perník – Jozef Bubanec, Patrik Byrouti, Štěpán Černušák, Tomáš Houra, Vít Lövy, Vojtěch Luhan, Jan Vojtěch
5. Tomáš Vágner
39. Petr Chlad
47., 59. Ondřej Berky
50. Ondřej Staněk
17. Vojtěch Luhan
12. 9. 22 19:30 TEMPO Speciál Bráník A Smutný potapěči 2. 2:5 (1:1)
Hezký kombinační fotbal se spoustou šancí na obou stranách, kterému ale dlouho kralovali brankáři. Rozhodla branka na 3:1 po minele v rozehrávce domácích. Poté už Potapěči zúročili zkušenosti a zápas kontrolovali. Lukáš Mihula, Jakub Maršoun
Speciál Bráník A Smutný potapěči
Jakub Perník – Jozef Bubanec, Patrik Byrouti, Štěpán Černušák, Petr Dlouhý, Daniel Jirka, Vít Lövy, Martin Řehák, Michal Šálený, Jan Vojtěch, Tomáš Wolf vs Michal Vrba – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jáchym Trajhan, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud
23. Vít Lövy
54. Jozef Bubanec
25., 44. Petr Dedek
35. Jiří Trunečka
56. Tomáš Kounovský
58. Jáchym Trajhan
5. 9. 22 19:30 PLAM Sparta Pankrác Speciál Bráník A 1. 5:1 (1:0)
Domácí měli zápas od úvodu pod kontrolou a v prvním poločase soupeře k ničemu nepustili. Bráník ožil až po druhé inkasované brance, Sparta ale obrat nepřipustila a v posledních deseti minutách náskok navýšila. Michal Košťál