Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 19.6.23 | 19:15 | ZAK | Speciál Bráník A Admira 97 | 11. | 1:7 |
Po 5.6.23 | 19:30 | PLAM | Komety FC A Speciál Bráník A | 10. | 6:3 |
Po 29.5.23 | 19:15 | SANC1 | Speciál Bráník A Stará dáma | 9. | 4:8 |
Po 22.5.23 | 19:30 | TEMPO | Smutný potapěči Speciál Bráník A | 8. | 3:9 |
Po 15.5.23 | 19:00 | P2 | Speciál Bráník A Tatra 04 | 7. | 2:3 |
St 3.5.23 | 18:30 | MIKU4 | Typos FC Speciál Bráník A | 6. | 5:3 |
Po 24.4.23 | 19:15 | HRAB3 | Sparta Pankrác Speciál Bráník A | 5. | 3:7 |
Út 18.4.23 | 19:45 | MIKU3 | Speciál Bráník A Inter Ohradní | 4. | 1:1 |
Po 3.4.23 | 19:45 | MIKU2 | Inter Lotyšák A Speciál Bráník A | 3. | 2:2 |
Po 27.3.23 | 19:15 | HRAB3 | Speciál Bráník A Texaské hyeny AC | 2. | 0:1 |
Po 20.3.23 | 19:15 | HRAB3 | Dvacítka Speciál Bráník A | 1. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tatra 04 | 11 | 10 | 0 | 1 | 45:15 | 20 |
2. | Inter Lotyšák A | 11 | 8 | 1 | 2 | 61:28 | 17 |
3. | Texaské hyeny AC | 11 | 6 | 2 | 3 | 41:38 | 14 |
4. | Typos FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 49:52 | 14 |
5. | Admira 97 | 11 | 6 | 0 | 5 | 71:49 | 12 |
6. | Stará dáma | 11 | 6 | 0 | 5 | 47:52 | 12 |
7. | Komety FC A | 11 | 5 | 0 | 6 | 42:35 | 10 |
8. | Inter Ohradní | 11 | 4 | 2 | 5 | 38:32 | 10 |
9. | Sparta Pankrác | 11 | 4 | 2 | 5 | 54:57 | 10 |
10. | Speciál Bráník A | 11 | 3 | 2 | 6 | 38:39 | 8 |
11. | Smutný potapěči | 11 | 1 | 3 | 7 | 55:78 | 5 |
12. | Dvacítka | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 28.3.23 | 17:45 | ZABEH | Santa Dominica SUP RP U Zábranských (SVL2A) |
Út 28.3.23 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP Zelená liška TJ SUP A (SVL2A) |
Út 28.3.23 | 20:15 | ZABEH | Ruchadlo Praha FC Těžká demence (HL8B) |
St 21.6.23 | 18:00 | SANC1 | Pražačka seniors A Gold La Plate (SVL1A) |
St 21.6.23 | 19:15 | SANC1 | UTS Vršovice VET Traktor humus VET A (VL1A) |
St 21.6.23 | 20:30 | SANC1 | Czech line XXX (HL7F) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bubanec Jozef | 4 | 1 |
Byrouti Patrik | 8 | 0 |
Černušák Štěpán | 11 | 4 |
Čipera Marek | 1 | 0 |
Dlouhý Petr | 4 | 3 |
Henzl David | 9 | 9 |
Jirka Daniel | 9 | 3 |
Lövy Vít | 9 | 1 |
Navrátil Jonáš | 1 | 0 |
Perník Jakub | 10 | 0 |
Řehák Martin | 7 | 3 |
Šálený Michal | 9 | 2 |
Vojtěch Jan | 10 | 2 |
Wolf Tomáš | 8 | 4 |