Čt 13.10.22 19:00 P3 Benda 1964 OFC VET Ministerstvo obrany VET   (VL4B)
Čt 13.10.22 20:15 P3 JIP FC SUP Klika CFA SUP   (SVL3C)
St 2.11.22 18:00 HRAB3 Typos Seniors Dehet Old 1.FC SUP   (SVL3B)
St 2.11.22 19:15 HRAB3 K.T.S. FC Crossed sausages FC   (HL4D)
St 23.11.22 19:00 P2 Santa Tranta PC C Homunculus   (HL3C)
St 23.11.22 20:15 P2 Valícíse Kojoti Unreal Students FC   (HL4D)

12. 12. 22 19:30 BECH Barclays Admira 97 11. 1:10 (0:6)
Utkání na těžkém terénu. Individuální i herní převaha hostů se promítla do výsledku. Zasloužená výhra i postup Admiry. Tomáš Andrle, Jan Novák
Barclays Admira 97
Ondřej Horák – Tomáš Bohdal, Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Tomáš Kunt, Jiří Matuška vs Jakub Moučka – Pavel Juraš, Jan Leibl, Jakub Panýrek, Tomáš Panýrek ml., Michal Šrůtek, Václav Teller, Prokop Urbanovský
36. Luboš Housa 7., 17., 22., 39. Jakub Panýrek
13., 30. Jan Leibl
18. Václav Teller
47., 50. Prokop Urbanovský
59. Michal Šrůtek
21. 11. 22 19:30 PLAM U.G.A.R. FC Barclays 10. 5:2 (3:1)
Velmi pěkné utkání, které nakonec vyhrál fotbalovější tým.
U.G.A.R. FC Barclays
Grygorii Bondar – David Ardbelava, Viktor Brekht, Vladislav Gorbunov, Yaroslav Huz, Sándor Kohán, Ridan Muradov, Boris Urban vs Ondřej Horák – Tomáš Bohdal, Petr Dušek, Oleksandr Iatsenko, Tomáš Kunt, Jiří Matuška, Róbert Prášil
13. OG
29., 30., 43. Yaroslav Huz
35. Ridan Muradov
7. Tomáš Kunt
31. Petr Dušek
14. 11. 22 19:00 ZABEH Purple Team AFK Barclays 9. 1:8 (0:2)
První půle byla rychlá, oboustranně technická a vyrovnaná. Po přestávce si zejména hosté vytvořili spoustu šancí, které také dokázali proměnit. Tomáš Chlum, Ladislav Vizvári
Purple Team AFK Barclays
Jan Lukáš – Mohamed Sofiane Djebar, Martin Kamenik, Patrik Korger, Michal Mikyska, Jan Páv ml., Martin Vondra vs Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Tomáš Kunt, Marek Levý, Jiří Matuška, Róbert Prášil, Pavel Šitina, Ievgen Zapolskyi
17. Ievgen Zapolskyi
7. 11. 22 19:15 ZAK Barclays Sokol Picasso B 8. 1:3 (0:1)
Hosté zaslouženě zvítězili i přesto, že v první půli nedali penaltu. Marek Prosický
Barclays Sokol Picasso B
Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Tomáš Kunt, Jiří Matuška, Róbert Prášil, Pavel Šitina vs Václav Pěnkava – Lumír Daniel Axthelm, Filip Černý, Daniel Douša, Lukáš Hora, Jan Horníček, Martin Jílek, Martin Molík, Kamil Patkáň, Ondřej Štika
41. Tomáš Kunt 1. Kamil Patkáň
49., 58. Lukáš Hora
31. 10. 22 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Barclays 7. 4:10 (1:5)
Jednoznačné utkání, ve kterém Barclays gólově utekli soupeři v závěru prvního poločasu a nakonec vysoko vyhráli. Michal Černoch
Ujde to 1980 SK Barclays
Martin Houdek – Nikola Langer, Tomáš Manhart, Petr Moučka, Miroslav Novák, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek vs Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Tomáš Kunt, Jiří Matuška, Róbert Prášil, Pavel Šitina, Ievgen Zapolskyi
26. Tomáš Manhart
49., 53. Petr Moučka
60. Jaroslav Sirotek
2., 30., 39., 59. Oleksandr Iatsenko
4., 27., 29., 35., 47. Tomáš Kunt
55. Ievgen Zapolskyi
24. 10. 22 20:45 STOD Barclays Amfora restaurant 6. 8:4 (4:2)
Rychlé utkání, ve kterém hosté nevyužili mnoho šancí, takže dovolili soupeři gólově odskočit a vysoko zvítězit. Petr Mládek
Barclays Amfora restaurant
Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Tomáš Kunt, Jiří Matuška, Róbert Prášil, Pavel Šitina, Ievgen Zapolskyi vs Miroslav Hochmann – Jiří Gabriel, Michal Klouda, Daniel Musil, Luboš Řezníček, Václav Vávra
9., 33. Ievgen Zapolskyi
11., 27., 39., 57. Tomáš Kunt
23. Luboš Housa
58. Pavel Šitina
21., 28. Michal Klouda
52., 56. Jiří Gabriel
17. 10. 22 19:00 METE1 Celtic THK Barclays 5. 1:4 (1:1)
Domácí doplatili na mizernou produktivitu, když několikrát nastřelili brankovou konstrukci. David Kocman
Celtic THK Barclays
Petr Soukup – Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Jakub Kraner, Vojtěch Míč, Jaroslav Píšek, Jan Suchan, Jaroslav Vacek vs Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Tomáš Kunt, Jiří Matuška, Róbert Prášil, Ievgen Zapolskyi
11. Tomáš Burda 27., 54. Petr Dušek
41. OG
57. Oleksandr Iatsenko
10. 10. 22 19:30 LITVI Barclays Domácí potřeby A 4. 5:7 (2:4)
Vyrovnané utkání, které hosté rozhodli pro sebe zejména povedeným prvním poločase. Jiří Babica, Kamil Vícha
Barclays Domácí potřeby A
Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Tomáš Kunt, Jiří Matuška, Róbert Prášil, Ievgen Zapolskyi vs Jan Roule – Patrik Farkaš, Radek Farkaš, Adam Krmela, Michal Louda, Filip Šanda, Jakub Zatkal
3., 51. Tomáš Kunt
30. Róbert Prášil
40., 43. Ievgen Zapolskyi
1., 9., 32., 44. Patrik Farkaš
13. Radek Farkaš
27., 60. Jakub Zatkal
3. 10. 22 20:45 HANSP Weekend Warriors FC Barclays 3. 6:0 (2:0)
Pohledné a svižné utkání, plzně v režii domácích. Tomáš Nykl, Josef Pechar
Weekend Warriors FC Barclays
Stanislav Otčenášek – Petr Bartošík, Pavel Chmelík, David Čížek, Matěj Hanousek, Martin Junek, Martin Koráb, Petr Vávra vs Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Tomáš Kunt, Jiří Matuška, Ievgen Zapolskyi
8. Martin Koráb
18. Pavel Chmelík
40., 42. Petr Vávra
52. Petr Bartošík
59. Matěj Hanousek
26. 9. 22 19:30 DEKAN Barclays Milenium Praha FC 2. 1:5 (0:1)
Pěkné utkání. Barclays tlačili soupeře, měli velkou převahu v poli, ale přesto prohráli. Milenium rozhodlo lepší koncovkou. Miroslav Kotek
Barclays Milenium Praha FC
Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Jiří Matuška, Róbert Prášil, Ievgen Zapolskyi vs Marek Požár – Lukáš Bartoň, Karel Černý, Martin Hauft, Tomáš Koranda, Tomáš Nosek, Jiří Šmolík, Jan Veszprémi
33. Petr Dušek 11., 35., 54., 55. Jiří Šmolík
38. Jan Veszprémi
12. 9. 22 18:15 CESMI Břewnow boys KMK Barclays 1. 3:1 (2:0)
Domácí byli důraznější v osobních soubojích a přesnější ve střelbě. Tomáš Andrle
Břewnow boys KMK Barclays
Tomáš Kulhawik – Karel Kahovec, Martin Machata, Radovan Musil, Ivan Šiškun, Michal Šiškun, Oldřich Smeykal, Vojtěch Šulc, Karel Tůma vs Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Lukáš Kunt, Tomáš Kunt, Jiří Matuška, Róbert Prášil, Ievgen Zapolskyi