St 19.10.22 19:00 P1 Vokra VV Městská policie   (HL3C)
St 19.10.22 20:15 P1 Výtržník HFC GE Team   (HL5E)
Po 14.11.22 18:00 HRAB2 Babočka Admirál FC B Akademie Flirtu   (HL8D)
Po 14.11.22 19:15 HRAB2 Jawa-Suprtechno A Tučňáci SUP B   (SVL3A)

24. 11. 22 18:15 DEKAN SuperNova L.F.C. Klika CFA SUP 9. 3:3 (2:0)
Domácí celou dobu hráli o jednoho hráče oslabení, ale to paradoxně uškodilo hostům, kteří galavečer zahozených šancí nakonec dotáhli alespoň na remízu. Michal Košťál
SuperNova L.F.C. Klika CFA SUP
Tomáš Mládek – Jan Barták, Tomáš Brányik, Martin Hůla, Jan Uhlíř ml. vs Libor Formánek – Patrik Benda, Jan Ježek, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, František Štofila, František Svoboda
2., 7. Jan Uhlíř ml.
38. Jan Barták
42. Josef Kubr
53., 57. František Svoboda
10. 11. 22 19:15 SANC1 Klika CFA SUP RP U Zábranských 8. 4:3 (4:1)
Zápas byl zprvu vyrovnaný, pak se prosadili domácí. Závěr se ale zdramatizoval. Martin Dvořák
Klika CFA SUP RP U Zábranských
Libor Formánek – Patrik Benda, Jindřich Joo, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, František Štofila, František Svoboda, Ivan Teplanský vs Jan Kovařík – Karel Baladrán, Vít Bednařík, Jiří Kremlík, Roman Mráz, Milan Mužátko, Libor Viták, Jan Vorlík, Daniel Waňka
57. Roman Mráz
3. 11. 22 19:15 MOTO4 Podolka FC SUP Klika CFA SUP 7. 0:6 (0:3)
Zasloužená výhra týmu CFA Klika. Jiří Smetana, Luděk Chyský
Podolka FC SUP Klika CFA SUP
Richard Bednář – Petr Baštář, Oldřich Knyř, Pavel Miler, Petr Miler, Daniel Mlynář, Aleš Vrana vs Libor Formánek – Patrik Benda, Jan Ježek, Jindřich Joo, Pavel Kůrka, Radek Špaček, František Štofila, František Svoboda, Ivan Teplanský
6., 29. Pavel Kůrka
21. Jan Ježek
39., 60. Ivan Teplanský
58. Jindřich Joo
27. 10. 22 19:00 ZABEH Klika CFA SUP PFC Kodymka SUP A 6. 1:3 (1:1)
Vyrovnané utkání s lepší kvalitou v koncovce ze strany Kodymky. Michal Krejča
Klika CFA SUP PFC Kodymka SUP A
Libor Formánek – Patrik Benda, Jan Ježek, Jindřich Joo, Josef Kubr, Pavel Kůrka, František Svoboda vs Jan Kupr – Michal Čermák, Jan Doležal, Richard Kejval, Bohuslav Langer, Jaroslav Švestka, Martin Varga, Jan Wierzbicki
3. Pavel Kůrka 25. OG
42. Jan Wierzbicki
56. Bohuslav Langer
13. 10. 22 20:15 P3 JIP FC SUP Klika CFA SUP 4. 1:2 (1:2)
Klika lépe kombinovala a do přestávky si vypracovala jednobrankový náskok. Ve druhé půli již gól nepadl a zápas tak skončil zaslouženou výhrou Kliky. Michal Černoch
JIP FC SUP Klika CFA SUP
Ladislav Sedláček – Václav Chrbolka , Štěpán Hladík, Radim Hocek, Pavel Krbec, Richard Krejčí, Tomáš Procházka vs Libor Formánek – Jan Ježek, Jindřich Joo, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, František Štofila, František Svoboda, Ivan Teplanský
24. Pavel Krbec 19. Ivan Teplanský
28. Radek Špaček
5. 10. 22 18:00 LITVI Klika CFA SUP Domácí potřeby SUP 3. 9:4 (2:3)
Jasná výhra Kliky, která měla pomalejší start. O to víc přidala v průběhu hry a finálně se řešila pouze výše skóre. Michal Krejča
Klika CFA SUP Domácí potřeby SUP
Libor Formánek – Jan Ježek, Jindřich Joo, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, František Svoboda, Ivan Teplanský vs Stanislav Kohoutek – Vladimír Houda, Martin Jiráň, Tomáš Kvasnička, Michal Louda, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban
27. Luboš Urban
22. 9. 22 20:30 SANC1 Šachta UK SUP Klika CFA SUP 2. 3:2 (2:0)
Hosté závěr utkání zdramatizovali, ale na obrat to nakonec nestačilo. Jiří Babica, Libor Martinček
Šachta UK SUP Klika CFA SUP
David Kubricht – Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Josef Kubr – Patrik Benda, Jan Ježek, Pavel Kůrka, Radek Špaček, František Štofila, František Svoboda, Ivan Teplanský
28. Pavel Doskočil
29. Jan Zapotil
51. Jan Stehlík
58., 59. Radek Špaček
15. 9. 22 18:15 ARIT Klika CFA SUP Retro Tamu Pua 1. 2:2 (0:1)
Góly padaly hlavně v závěru utkání. Klika vedení neudržela a v předposlední minutě inkasovala na konečných 2:2. Remíza je vzhledem k průběhu zápasu spravedlivá. Černoch
Klika CFA SUP Retro Tamu Pua
Libor Formánek – Jan Ježek, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, František Svoboda, Ivan Teplanský vs Jan Blažek – Miroslav Fiala, Jaromír Frühling, Pavel Holan, Tomáš Hrdina, Josef Jahelka, Jan Klapač, Petr Racek, Michal Šich