Čt 15.9.22 18:00 HRAB1 PFC Kodymka SUP A SuperNova L.F.C.   (SVL3C)
Čt 15.9.22 19:15 HRAB1 SČZP Rito Pls   (HL5G)
St 12.10.22 19:00 P3 Fotbaloví bozi Credit Praha FC   (HL7G)
St 12.10.22 20:15 P3 TBC Lachtan VET To mi stačí VET   (VL3D)
Čt 3.11.22 19:15 MOTO4 Podolka FC SUP Klika CFA SUP   (SVL3C)
Čt 3.11.22 20:30 MOTO4 Real Motion SG MC Sarmat B   (HL6E)

12. 12. 22 19:30 DEKAN Sokol Picasso B Milenium Praha FC 11. 6:0 k.
Hostům se během prvního poločasu zranili dva hráči a utkání bylo o poločase předčasně ukončeno. Zdeněk Petr, Marek Grůša
Sokol Picasso B Milenium Praha FC
Václav Pěnkava – Lumír Daniel Axthelm, Filip Černý, Lukáš Hora, Jan Horníček, Martin Jílek, Daniel Kučera, Petr Matějka, Martin Molík, Kamil Patkáň, Ondřej Štika vs Marek Požár – Karel Černý, Martin Hauft, Tomáš Nosek, Petr Zdobinský
4., 27. Lumír Daniel Axthelm
25. OG
21. 11. 22 19:15 ZAK Břewnow boys KMK Sokol Picasso B 10. 1:5 (0:3)
Hosté zkušeně kontrolovali zápas. Jozef Šarlina
Břewnow boys KMK Sokol Picasso B
Michal Šiškun – Jaromír Bulíček, Michal Haleš, Karel Kahovec, Ivan Šiškun, Vojtěch Šulc, Karel Tůma vs Václav Pěnkava – Lumír Daniel Axthelm, Filip Černý, Daniel Douša, Lukáš Hora, Jan Horníček, Martin Jílek, Petr Matějka, Kamil Patkáň, Jaroslav Pronyšyn, Ondřej Štika
34. Michal Haleš 9. Kamil Patkáň
28. Petr Matějka
30. Martin Jílek
44. Jaroslav Pronyšyn
55. Jan Horníček
14. 11. 22 19:15 ZAK Sokol Picasso B Admira 97 9. 1:1 (1:0)
Zasloužená remíza.
Sokol Picasso B Admira 97
Václav PěnkavaFilip Černý, Daniel Douša, Lukáš Hora, Jan Horníček, Martin Jílek, Petr Matějka, Martin Molík, Kamil Patkáň, Jaroslav Pronyšyn, Ondřej Štika vs Jakub Moučka – Pavel Juraš, Jan Leibl, Jakub Panýrek, Tomáš Panýrek ml., Michal Šrůtek, Prokop Urbanovský
20. Martin Jílek 58. Jakub Panýrek
7. 11. 22 19:15 ZAK Barclays Sokol Picasso B 8. 1:3 (0:1)
Hosté zaslouženě zvítězili i přesto, že v první půli nedali penaltu. Marek Prosický
Barclays Sokol Picasso B
Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Tomáš Kunt, Jiří Matuška, Róbert Prášil, Pavel Šitina vs Václav Pěnkava – Lumír Daniel Axthelm, Filip Černý, Daniel Douša, Lukáš Hora, Jan Horníček, Martin Jílek, Martin Molík, Kamil Patkáň, Ondřej Štika
41. Tomáš Kunt 1. Kamil Patkáň
49., 58. Lukáš Hora
31. 10. 22 19:15 ZAK Sokol Picasso B Purple Team AFK 7. 1:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém se nakonec radovali hosté, ačkoliv neměli nikoho na střídání. Michal Černoch
Sokol Picasso B Purple Team AFK
Václav Pěnkava – Lumír Daniel Axthelm, Daniel Douša, Lukáš Hora, Jiří Lhotský, Petr Matějka, Martin Molík, Jaroslav Pronyšyn, Ondřej Štika vs Radim Fulík – Mohamed Sofiane Djebar, Martin Kamenik, Michal Mikyska, Jan Páv ml., Tomáš Sládek
36. Daniel Douša 17. Michal Mikyska
38. Mohamed Sofiane Djebar
49. Martin Kamenik
24. 10. 22 19:15 ZAK U.G.A.R. FC Sokol Picasso B 6. 0:2 (0:1)
Zápas chudý na branky, ale v každém poločase padl alespoň jeden gól. Sokol víc útočil a výhru si zasloužil. Petr Jambor
U.G.A.R. FC Sokol Picasso B
Grygorii Bondar – Ramil Alyiev, David Ardbelava, Vladislav Gorbunov, Vladyslav Huz, Yaroslav Huz, Sándor Kohán, Ridan Muradov, Boris Urban vs Václav Pěnkava – Lumír Daniel Axthelm, Filip Černý, Daniel Douša, Lukáš Hora, Jan Horníček, Martin Jílek, Jiří Lhotský, Martin Molík, Kamil Patkáň, Jaroslav Pronyšyn, Ondřej Štika
13. Martin Jílek
59. Lukáš Hora
17. 10. 22 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Sokol Picasso B 5. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
10. 10. 22 19:15 ZAK Sokol Picasso B Amfora restaurant 4. 8:3 (1:1)
Domácí měli silný závěr a zaslouženě vyhráli. Nerad
Sokol Picasso B Amfora restaurant
Filip Hrkal – Lumír Daniel Axthelm, Filip Černý, Daniel Douša, Jan Horníček, Martin Jílek, Daniel Kučera, Jiří Lhotský, Petr Matějka, Martin Molík, Jaroslav Pronyšyn, Ondřej Štika vs Michal Klouda – Petr Dyrc, Jiří Gabriel, Miroslav Hochmann, Štefan Jungmann, Jakub Krůta, Luboš Řezníček, Václav Vávra
24. Jakub Krůta
3. 10. 22 19:00 METE1 Celtic THK Sokol Picasso B 3. 0:5 (0:3)
Domácí doplatili na slabší docházku a Sokol je jasně přejel. Michal Šťástka, Václav Dreksler
Celtic THK Sokol Picasso B
Jan Suchan – Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Jakub Kraner, Jaroslav Píšek, Petr Soukup, Jaroslav Vacek vs Filip Hrkal – Filip Černý, Daniel Douša, Lukáš Hora, Jan Horníček, Martin Jílek, Jiří Lhotský, Petr Matějka, Martin Molík, Jaroslav Pronyšyn, Ondřej Štika
24. Petr Matějka
28. Jiří Lhotský
54., 57. Daniel Douša
26. 9. 22 19:15 ZAK Sokol Picasso B Domácí potřeby A 2. 8:0 (3:0)
Domácí ukázali jasnou dominanci na hřišti. Hosté si toho moc nevytvořili. Dvořák
Sokol Picasso B Domácí potřeby A
Václav Pěnkava – Lumír Daniel Axthelm, Filip Černý, Daniel Douša, Lukáš Hora, Martin Jílek, Daniel Kučera, Petr Matějka, Martin Molík, Ondřej Štika vs Jan Roule – Zdeněk Barták, Patrik Farkaš, Adam Krmela, Michal Louda, Patrik Urban, Jakub Zatkal
14., 58. Martin Molík
22. Petr Matějka
29., 32., 48. Lumír Daniel Axthelm
52. Daniel Douša
60. Lukáš Hora
12. 9. 22 20:45 HANSP Weekend Warriors FC Sokol Picasso B 1. 0:2 (0:1)
Velmi kvalitní a pohledná hra od obou týmů, góly ale dávali jen hosté. Aleš Mecner
Weekend Warriors FC Sokol Picasso B
David Semerád – Pavel Chmelík, Dávid Gubo, David Hájek, Matěj Hanousek, Martin Junek, Martin Koráb, Daniel Steklý vs Václav Pěnkava – Lumír Daniel Axthelm, Filip Černý, Lukáš Hora, Jan Horníček, Jiří Lhotský, Kamil Patkáň, Ondřej Štika, Lukáš Zahradníček