8. Sací komando Modřany 11 6 0 5 46:24 8

Pá 21.10.22 18:00 P2 Nulová šance Vincentka FC   (HL6J)
Pá 21.10.22 19:15 P2 Máčkaři FK Žlutá křídla   (HL8J)
Pá 11.11.22 18:15 HANSP Ol´school Fellas BK RSC Modřany   (HL6I)
Pá 11.11.22 19:30 HANSP Tvoje máma FC Vincentka FC   (HL6J)

4. 12. 22 20:00 MIKU3 Babočka Admirál FC A Čanda bůráků 11. 4:2 (2:0)
Pěkné, slušně hrané utkání. Zasloužené vítězství Babočky, i přes dvě chyby v druhé půli. Martin Hošek, Taras Vatral
Babočka Admirál FC A Čanda bůráků
Prokop Vopařil – Vojtěch Dynybyl, Matěj Jirsa, Petr Kroneisl, Jan Pecka, David Reinštein, Štěpán Sviták, Kryštof Verner vs Pavel Melichar – Petr Bock, Michal Machurka, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Martin Šorma, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář
15., 55. Vojtěch Dynybyl
16. Petr Kroneisl
44. Štěpán Sviták
38., 40. Josef Münzberger
20. 11. 22 18:45 MIKU4 Hosthunters Babočka Admirál FC A 10. 3:5 (3:1)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Domácí po přestávce úplně vypadli z tempa a nakonec nezískali ani bod. Josef Klail, Václav Dreksler
Hosthunters Babočka Admirál FC A
Petr Gabriel – Jan Červenka, Václav Červenka, Michal Klíč, Martin Petružálek, Jan Skála, Jan Suchý, Radek Zaoral vs Prokop Vopařil – Daniel Blažek, Vojtěch Dynybyl, Matěj Jirsa, Petr Kroneisl, Jan Pecka, David Reinštein, Štěpán Sviták, Kryštof Verner
5. Václav Červenka
11. Radek Zaoral
26. Jan Skála
42 Michal Klíč 24., 58. Štěpán Sviták
31. Matěj Jirsa
48., 60. David Reinštein
13. 11. 22 18:45 BECH Babočka Admirál FC A Tropa de Elite 9. 1:4 (1:2)
Zápas ve vysokém tempu, kdy byli od počátku fotbalovější hosté. Sice dlouho prohrávali, ale soupeře už pak k ničemu nepustili. Jan Gregorec
Babočka Admirál FC A Tropa de Elite
Prokop Vopařil – Daniel Bednář, Daniel Blažek, Vojtěch Dynybyl, Matěj Jirsa, Petr Kroneisl, Jan Pecka, Štěpán Sviták, Kryštof Verner vs Michal Frisch – Štěpán Chládek, Ondřej Libra, David Macháček, Miloš Rybanský, Matěj Sladký, Aleš Vestfal
1. Matěj Jirsa 24., 47. Miloš Rybanský
28. Matěj Sladký
45. OG
6. 11. 22 15:00 P1 Černý pumy Babočka Admirál FC A 8. 2:4 (2:1)
Babočka prohrávala o dva góly, nakonec se ale vzchopila a vyhrála. Jakub Plechšmíd
Černý pumy Babočka Admirál FC A
Tomáš Malina – Martin Danyo, Petr Jandourek, Filip Kinkor, David Křížek, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana vs Prokop Vopařil – Daniel Bednář, Daniel Blažek, Vojtěch Dynybyl, Petr Kroneisl, Jan Pecka, David Reinštein, Štěpán Sviták, Kryštof Verner
18. David Křížek
19. Filip Kinkor
29. Jan Pecka
39. Petr Kroneisl
48. Štěpán Sviták
51. David Reinštein
23. 10. 22 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Babočka Admirál FC A 7. 3:2 (3:1)
Velice dobré, pohledné utkání. Domácí měli víc štěstí v zakončení. Kamil Kohout
Lord Mayor Idiot Babočka Admirál FC A
Jan Pospíšil – Filip Červenka, Vladimír Folber, Jarmil Králíček, Michal Pinka, Jakub Procházka, Lukáš Sokol, Vlastimil Váňa vs Prokop Vopařil – Daniel Blažek, Vojtěch Dynybyl, Matěj Jirsa, Petr Kroneisl, Jan Pecka, David Reinštein, Štěpán Sviták, Kryštof Verner
13. Jakub Procházka
15. Filip Červenka
18. Vlastimil Váňa
12. Štěpán Sviták
49. Jan Pecka
16. 10. 22 18:45 HANSP Babočka Admirál FC A Alej FK A 6. 3:4 (1:3)
Babočka se snažila, ale na zkušenější hosty nestačila. Milan Husák
Babočka Admirál FC A Alej FK A
Prokop Vopařil – Daniel Bednář, Daniel Blažek, Matěj Jirsa, Petr Kroneisl, Jan Pecka, Štěpán Sviták, Kryštof Verner vs Petr Malec – Vladimír Bernát, Matej Hudec, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Pavel Krůta, Tomáš Pořízek
22. Matěj Jirsa
38., 53. Daniel Bednář
2., 40. Matej Hudec
11. Vladimír Bernát
18. Lukáš Krix
9. 10. 22 16:15 DEKAN HeyMed Babočka Admirál FC A 5. 1:5 (0:4)
Kvalitní zápas dvou týmů, které chtěly hrát fotbal.
HeyMed Babočka Admirál FC A
Lukáš Ciprys – Jiří Doležal, Jan Hrubeš, Jan Hubáček, Josef Kiliján, Jan Řeháček, Richard Štefančin, Vojtěch Svoboda, Matyáš Uvíra vs Prokop Vopařil – Daniel Bednář, Daniel Blažek, Vojtěch Dynybyl, Matěj Jirsa, Petr Kroneisl, Jan Pecka, Štěpán Sviták, Kryštof Verner, Michal Vítek
60. Jan Řeháček 7., 45. Jan Pecka
14. Kryštof Verner
23. Daniel Blažek
29. Petr Kroneisl
2. 10. 22 13:45 TEMPO Babočka Admirál FC A Callida CS 4. 3:3 (0:0)
Bojovné utkání, ve kterém hosté vedli už 3:0, ale bojovnost a houževnatost nakonec přinesla Callidě bod. Miroslav Paleček, Marek Grůša
Babočka Admirál FC A Callida CS
Prokop Vopařil – Daniel Bednář, Daniel Blažek, Vojtěch Dynybyl, Petr Kroneisl, David Reinštein, Štěpán Sviták, Kryštof Verner vs Kamil Papež – Marek Červenka, Anatolii Kharinchuk, Dominik Kundrát, Dušan Kundrát, Marek Michálek, Ondřej Rogozinský, Roman Verner
31., 40. David Reinštein
42. Štěpán Sviták
54. Ondřej Rogozinský
55. Dominik Kundrát
60. Dušan Kundrát
25. 9. 22 18:45 P2 Power WCC Babočka Admirál FC A 3. 2:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas s mnoha šancemi na obou stranách. Hosté měli lepší zakončení a berou oba body. Sergey Greshnyakov
Power WCC Babočka Admirál FC A
Jan Vágner – Jan Brožek, Jakub Douša, Petr Jelínek, Jan Kovalčík, David Mráz, Otakar Nádoba, Leoš Poklop vs Prokop Vopařil – Daniel Bednář, Daniel Blažek, Vojtěch Dynybyl, Matěj Jirsa, Petr Kroneisl, Jan Pecka, David Reinštein, Štěpán Sviták
28. Jan Brožek
56. Leoš Poklop
30., 51. David Reinštein
47. Daniel Bednář
18. 9. 22 13:45 HANSP Babočka Admirál FC A Sací komando Modřany 2. 6:3 (3:2)
Super fotbal bez faulů. Komando bez střídání gólově dotahovalo, ale ve druhé půli ztrácelo tempo. Milan Husák
Babočka Admirál FC A Sací komando Modřany
Prokop Vopařil – Daniel Bednář, Daniel Blažek, Vojtěch Dynybyl, Matěj Jirsa, Petr Kroneisl, David Reinštein, Štěpán Sviták vs Šimon Mladý – Ondřej Čížek, Ondřej Dýba, Lukáš Hlavatý, Šimon Koś, Dominik Štrop