8. Sací komando Modřany 11 6 0 5 46:24 8

Pá 21.10.22 18:45 TEMPO Posílej FC Los Bimbananos   (HL6J)
Pá 21.10.22 20:00 TEMPO Fri Frajers Beránci FC   (HL8J)
Po 14.11.22 18:30 KBELY Gambo Smíchov SK Inter Hostivař   (HL7B)
Po 14.11.22 19:45 KBELY A.Č.A.B. FC Vládci Prahy   (HL6A)
Po 5.12.22 18:15 CESMI Strahovská 10 A VSK MFF UK Praha A   (HL6B)
Po 5.12.22 19:30 CESMI Klamovská skvadra Farkáň 92 1.FC   (HL6B)

4. 12. 22 20:00 MIKU1 HeyMed Power WCC 11. 2:1 (0:0)
Všechny branky padly až v druhé půli. Ve vyrovnaném zápase držel Power až do konce gólman, ale domácí přesto dali o gól víc. František Blecha, Michal Grus
HeyMed Power WCC
Vojtěch Svoboda – Haris Hadžič, Jan Hrubeš, Jan Hubáček, Vojtěch Novák, Jan Řeháček, Richard Štefančin, Matyáš Uvíra vs Jan Vágner – Jan Brožek, Jakub Douša, Jan Kovalčík, Jan Málek, David Mráz, Otakar Nádoba, Leoš Poklop, Jan Rohlíček
41. Richard Štefančin
56. Jan Hrubeš
49. Leoš Poklop
20. 11. 22 12:30 TEMPO Sací komando Modřany HeyMed 10. 6:0 (2:0)
Pěkné utkání hrané ve vysokém tempu. Milan Dvonč, Daniel Petřek
Sací komando Modřany HeyMed
Šimon Mladý – Ondřej Čížek, Tomáš Čížek, Ondřej Dýba, Lukáš Hlavatý, Šimon Koś, Kryštof Nedvídek, David Torák vs Vojtěch Svoboda – Jakub Bernhäuser, Jan Hrubeš, Jan Hubáček, Jan Řeháček, Matyáš Uvíra
22., 29. Ondřej Dýba
40. Kryštof Nedvídek
51. Šimon Koś
53., 55. Tomáš Čížek
13. 11. 22 20:00 MIKU4 HeyMed United clans 9. 3:6 (1:1)
Většina zápasu byla vyrovnaná, poslední čtvrthodinu ale ovládli hosté. Karas
HeyMed United clans
Vojtěch Svoboda – Jakub Bernhäuser, Jiří Doležal, Jan Hrubeš, Vojtěch Novák, Jan Řeháček, Richard Štefančin, Matyáš Uvíra vs Jiří Flekač – Ondřej Bílý, Martin Časar, Martin Denovský, Tomáš Flekač, Dalibor Križan, Martin Soudný, Gejza Trgiňa, Karel Winter
5., 58. Jan Hrubeš
57. Vojtěch Novák
16. OG
35., 43. Ondřej Bílý
47., 60. Dalibor Križan
54. Martin Soudný
6. 11. 22 10:00 HANSP Čanda bůráků HeyMed 8. 2:3 (0:2)
Zápas plný šancí, který domácí v závěru zdramatizovali, ale obrat nedotáhli. Martin Bedrna, Jiří Půlpán
Čanda bůráků HeyMed
Pavel Melichar – Petr Bock, Michal Machurka, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář vs Lukáš Ciprys – Jakub Bernhäuser, Jiří Doležal, Jan Hrubeš, Jan Hubáček, Josef Kiliján, Vojtěch Novák, Jan Řeháček, Richard Štefančin, Vojtěch Svoboda
38. René Souček
56. Josef Münzberger
7., 53. Jan Hrubeš
13. Jan Hubáček
23. 10. 22 16:15 ZAK HeyMed Hosthunters 7. 3:1 (1:1)
Pohledné utkání, ve kterém šli hosté brzy do vedení, ale soupeř na přelomu poločasů výsledek otočil a v závěru si dva body pojistil. Martin Hošek, Taras Vatral
HeyMed Hosthunters
Josef Kiliján – Jakub Bernhäuser, Jiří Doležal, Jan Hrubeš, Jan Hubáček, Jan Řeháček, Richard Štefančin, Matyáš Uvíra vs Michal Klíč – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Martin Petružálek, Jan Skála
26., 31. Jan Hrubeš
58. Matyáš Uvíra
1. Jan Červenka
16. 10. 22 18:45 BECH Tropa de Elite HeyMed 6. 4:1 (2:0)
Domácí předvedli po všech stránkách lepší výkon a zaslouženě vyhráli. Jan Velík
Tropa de Elite HeyMed
Milan Brož – Štěpán Chládek, Michal Frisch, Patrik Kelner, Ondřej Libra, Jan Malý, David Pergl, Miloš Rybanský, Matěj Sladký, Aleš Vestfal vs Vojtěch Svoboda – Jakub Bernhäuser, Jan Hubáček, Jan Řeháček, Richard Štefančin, Matyáš Uvíra
6., 7. David Pergl
32. Štěpán Chládek
48. Ondřej Libra
53. Matyáš Uvíra
9. 10. 22 16:15 DEKAN HeyMed Babočka Admirál FC A 5. 1:5 (0:4)
Kvalitní zápas dvou týmů, které chtěly hrát fotbal.
HeyMed Babočka Admirál FC A
Lukáš Ciprys – Jiří Doležal, Jan Hrubeš, Jan Hubáček, Josef Kiliján, Jan Řeháček, Richard Štefančin, Vojtěch Svoboda, Matyáš Uvíra vs Prokop Vopařil – Daniel Bednář, Daniel Blažek, Vojtěch Dynybyl, Matěj Jirsa, Petr Kroneisl, Jan Pecka, Štěpán Sviták, Kryštof Verner, Michal Vítek
60. Jan Řeháček 7., 45. Jan Pecka
14. Kryštof Verner
23. Daniel Blažek
29. Petr Kroneisl
2. 10. 22 20:00 P1 Lord Mayor Idiot HeyMed 4. 5:5 (1:2)
Velmi dobré utkání z obou stran. Hosté měli zápas dlouho pod kontrolou, ale Lordi vrhli v posledních pěti minutách všechno do útoku a dokázali vyrovnat.
Lord Mayor Idiot HeyMed
Jan Pospíšil – Pavol Bendík, Petr Burget, Filip Červenka, Jarmil Králíček, Jakub Procházka, Michal Schneider, Petr Sedláček, Vlastimil Váňa vs Lukáš Ciprys – Jakub Bernhäuser, Jiří Doležal, Jan Hrubeš, Jan Hubáček, Jan Řeháček, Richard Štefančin
33., 48. Jiří Doležal
25. 9. 22 08:45 HANSP HeyMed Alej FK A 3. 3:4 (0:4)
První poločas jasně v režii hostů. Po přestávce začali domácí dotahovat, ale nestačilo to. Karas
HeyMed Alej FK A
Jakub Bernhäuser – Jiří Doležal, Haris Hadžič, Jan Hrubeš, Jan Hubáček, Jan Řeháček, Vojtěch Svoboda vs Martin Kačena – Vladimír Bernát, Matej Hudec, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek
42., 56. Jan Řeháček
48. Jan Hrubeš
5., 17. Matej Hudec
25. OG
27. Petr Karol
18. 9. 22 15:00 P1 Černý pumy HeyMed 2. 1:4 (0:1)
Zápas dobré úrovně pro sebe rozhodli důraznější hráči HeyMedu. Růžička
Černý pumy HeyMed
Tomáš Malina – Marek Bárta, Martin Danyo, Petr Jandourek, Filip Kinkor, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Václav Šmíd, Tomáš Urbánek vs Josef Kiliján – Jiří Doležal, Jan Hubáček, Jan Řeháček, Richard Štefančin, Vojtěch Svoboda, Matyáš Uvíra
57. Marek Bárta 7., 40. Richard Štefančin
33., 54. Jiří Doležal
11. 9. 22 13:45 TEMPO Callida CS HeyMed 1. 1:4 (0:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodla lepší produktivita hostů. Lukáš Krajči, Jakub Dobiaš
Callida CS HeyMed
Kamil Papež – Marek Červenka, Anatolii Kharinchuk, Dominik Kundrát, Dušan Kundrát, Marek Michálek, Ondřej Rogozinský, Roman Verner vs Josef Kiliján – Jiří Doležal, Haris Hadžič, Jan Hrubeš, Jan Hubáček, Jan Řeháček, Richard Štefančin