St 12.10.22 18:15 HOSTI Penco FC Unreal Students FC   (HL4D)
St 12.10.22 19:30 HOSTI Queens Park Club 4077 DUCKS   (HL3C)
St 12.10.22 20:45 HOSTI The Penguins 6:5 XXL Kings of Kent   (VL2B)
Pá 4.11.22 18:15 HOSTI STG Milovice The Penguins 6:5 XXL   (VL2B)
Pá 4.11.22 19:30 HOSTI Hustlers Masařky z horní dolní   (HL7I)
Pá 4.11.22 20:45 HOSTI Beránci FC Máčkaři FK   (HL8J)

1. 12. 22 19:15 KORAB Bílá pohroma Modrý Svině A 11. 3:5 (0:1)
Pohledné utkání se spoustou šancí na obou stranách. Hosté byli lepší v zakončení. Kamil Kohout
Bílá pohroma Modrý Svině A
Josef Viktora – Ondřej Černý, Michal Hanuš, David Janovský, Petr Tichý, Zdeněk Žížala vs Dan Jirásek – Michal Bočan, Martin Jedlička, Tomáš Krejza, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, David Straka, Tomáš Třešňák
35., 54. David Janovský
56. Ondřej Černý
9., 31., 37. Michal Bočan
47. Tomáš Třešňák
52. David Straka
17. 11. 22 19:15 KORAB Modrý Svině A Orange Predators B 10. 6:2 (3:2)
Domácí byli celý zápas o krok napřed a v závěru unaveného soupeře dorazili. Dušan Melíšek
Modrý Svině A Orange Predators B
Dan Jirásek – Michal Bočan, Martin Jedlička, Tomáš Krejza, Matyáš Kysilka, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Viktor Santarius, David Straka, Tomáš Třešňák vs Jiří Janota – Ondřej Bařina, Daniel Bartošek, Jan Brych, Vojtěch Gottlieb, Radek Nebeský
2., 54. Michal Bočan
8. David Straka
28., 60. Tomáš Krejza
57. Tomáš Třešňák
14., 30. Radek Nebeský
10. 11. 22 19:15 KORAB Tohle není hokej? Modrý Svině A 9. 2:4 (2:3)
Hosté hráli bez střídání a k vítězství si došli dost profesorským výkonem. Hokejky sympaticky bojovaly až do konce. Kamil Kohout
Tohle není hokej? Modrý Svině A
Jan Bláha – Filip Buriánek, Luboš Hanus, Filip Hornát, Lukáš Krutek, Pavel Mahdal, Tomáš Randl, Petr Varvařovský vs Dan Jirásek – Michal Bočan, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, David Straka, Tomáš Třešňák
22. Petr Varvařovský
23. Luboš Hanus
10. Lukáš Rybecký
20. David Straka
25. Anton Olchovoj
46. Tomáš Třešňák
3. 11. 22 19:15 KORAB Modrý Svině A Fugas CF A 8. 6:0 (3:0)
Pohledné utkání, které měli domácí od úvodu jasně pod kontrolou díky lepší kombinaci i zakončení. Zasloužená výhra. Kamil Kohout
Modrý Svině A Fugas CF A
Dan Jirásek – Michal Bočan, Martin Jedlička, Tomáš Krejza, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, David Straka, Tomáš Třešňák vs Lukáš Burian – Ondřej Horák, Jan Jilma, Jan Klozar, Michal Knap, Lukáš Knoško, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka
2. Michal Bočan
15., 22., 38. David Straka
32., 49. Martin Jedlička
27. 10. 22 19:15 KORAB Gólostroje FC Modrý Svině A 7. 6:2 (5:2)
Pohledné utkání, ve kterém hosté fatálně zaspali začátek. Za rozhodnutého stavu se hrál fotbal nahoru dolů, hosté měli řadu šancí, ale jediný gól druhé půle daly z brejku Gólostroje. Kamil Kohout
Gólostroje FC Modrý Svině A
Jiří Stuchlík – Jakub Kallmünzer, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Miroslav Malý, Vojtěch Noha, Jakub Petrás vs Dan Jirásek – Michal Bočan, Tomáš Krejza, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, David Straka, Tomáš Třešňák
3. Miroslav Malý
4. Jakub Petrás
8., 13., 21. Jakub Kallmünzer
48. Vojtěch Noha
26. Michal Bočan
28. Tomáš Krejza
20. 10. 22 20:15 P3 Black Ballet Modrý Svině A 3. 0:6 (2:2)
Velmi důrazný, bojovný zápas. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Modrých Sviní pro start hráče v trestu v týmu Black Ballet. Lukáš Krajči, Matouš Vacík
Black Ballet Modrý Svině A
Daniel Köstl – Jakub Čihák, Martin Čunta, Nicolas Dofek, David Hora, Radovan Petroš, Filip Syrový, Stanislav Sýs, Josef Tomášek vs Dan Jirásek – Michal Bočan, Matyáš Kysilka, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, Viktor Santarius, David Straka, Tomáš Třešňák
2. Jakub Čihák
30. Stanislav Sýs
51. David Hora
9., 18. Michal Bočan
45. David Straka
13. 10. 22 19:15 KORAB Modrý Svině A WRP 6. 3:1 (3:1)
Domácí byli lepší především v zakončení. Pohledné utkání z obou stran. Kamil Kohout
Modrý Svině A WRP
Dan Jirásek – Michal Bočan, Martin Jedlička, Tomáš Krejza, Matyáš Kysilka, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, David Straka, Tomáš Třešňák vs Daniel Schafferhans – Martin Dušek, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Václav Jareš, Ondřej Mikolášik, Adam Nápravník, Lukáš Silný, Jakub Teplo
15. David Straka
26. Tomáš Třešňák
30. Matyáš Kysilka
8. Lukáš Silný
6. 10. 22 19:15 KORAB GJS FK Modrý Svině A 5. 3:6 (0:2)
Domácí měli v prvním poločase jasnou herní i střeleckou převahu. Ale skóre bylo o půli přesně opačné. I ve druhé půli hosté pálili ostrými a GJS se střelecky probudilo až v posledních deseti minutách. Svině zápas poctivě odbránily a drtily soupeře z brejků. Kamil Kohout
GJS FK Modrý Svině A
Šimon Pokorný – Vojtěch Chocholouš, Filip Čmejla, Pavel Kvapil, Oskar Plechatý, Jan Wald, Viktor Záruba vs Dan Jirásek – Michal Bočan, Tomáš Krejza, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, David Straka, Tomáš Třešňák
51. Pavel Kvapil
54., 56. Vojtěch Chocholouš
20., 33., 41., 44. David Straka
26. Lukáš Rybecký
47. Tomáš Rosenberger
29. 9. 22 19:15 KORAB Modrý Svině A Inter Bubeneč 4. 4:6 (2:2)
V kvalitním zápase hosté v druhém poločase odskočili a závěr si přes snížení soupeře pohlídali. Jiří Smetana
Modrý Svině A Inter Bubeneč
Dan Jirásek – Martin Jedlička, Tomáš Krejza, Matyáš Kysilka, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, Viktor Santarius, David Straka vs Aleš Hnízda – Antonín Greschner, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Dominik Petr, Karel Pohan, Jaroslav Radovnický, Pavel Viochna
18. Tomáš Krejza
30., 59., 60. David Straka
19. Dominik Petr
25. Tomáš Langer
38., 47., 51. Jaroslav Radovnický
43. Pavel Viochna
15. 9. 22 19:15 KORAB Modrý Svině A One Team, One Dream 2. 5:2 (3:1)
Domácí berou oba body, zasloužené vítězství. Jan Kehár
Modrý Svině A One Team, One Dream
Dan Jirásek – Michal Bočan, Martin Jedlička, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Lukáš Rybecký, David Straka, Tomáš Třešňák vs Pavel Beran – Martin Albert, Jan Hála, Zdeněk Janoušek, Jakub Kovář, Jan Linhart, Jiří Moos, Jan Žárský
17. Tomáš Třešňák
20., 30., 53. David Straka
36. Lukáš Rybecký
26. Martin Albert
59. Jakub Kovář
8. 9. 22 20:15 P3 Modrý Svině A Vožralý pandy 1. 6:0 k.