8. Masařky z horní dolní 11 5 2 4 42:40 8
11. TJ Bohemia Chips 1980 11 2 3 6 27:61 7

Čt 15.9.22 18:15 BECH DP Xaverov SUP Felix club super   (SVL1A)
Čt 15.9.22 19:30 BECH Kulva PVC K.K.K.   (HL6E)
Čt 15.9.22 20:45 BECH Šejk Peterka Slamník I.USP   (HL7H)
Ne 25.9.22 17:30 BECH Dropa FC A My   (HL7L)
Ne 25.9.22 18:45 BECH Sací komando Modřany Tropa de Elite   (HL4F)
Ne 25.9.22 20:00 BECH Tycho de Brahe VET Běchovice VET   (VL3D)

2. 12. 22 18:15 BECH Strašný kouře FC Hustlers 11. 6:2 (3:1)
Strašný kouře zvládly utkání za hustého sněžení lépe a zejména ve druhém poločase byly lepším týmem. Milan Husák, Jan Liška
Strašný kouře FC Hustlers
Patrik Fürst – Vojtěch Bělíček, Lukáš Bezpalec, Jan Bulušek, Jan Buzík, Patrik Černý, Daniel Farnbauer, Oliver Hradický, Matyáš Kubů, Dominik Malík, Martin Malý, Ondřej Špaček vs David Horváth – Akrima Belkhir, Matúš Gaľan, Peter Hankovský, Zdeněk Pechoušek, Alexandr Sivák, Jiří Svoboda
23., 46. Vojtěch Bělíček
24., 38. Patrik Černý
29. Daniel Farnbauer
58. Oliver Hradický
20. Akrima Belkhir
32. Zdeněk Pechoušek
18. 11. 22 19:15 MALES Hustlers Postupická veterans TJ 10. 2:2 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání bojovných týmů, kdy ani jeden nedosáhl na vítězství. Slušná kombinace, ale také rychlá a důsledná obrana a pěkné zákroky brankářů. Jan Velík
Hustlers Postupická veterans TJ
Jiří Svoboda – Akrima Belkhir, Matúš Gaľan, David Horváth, Lukáš Kurimský, Zdeněk Pechoušek, Alexandr Sivák vs Marek Volenec – Martin Bejček, Tomáš Branžovský, Lukáš Janečka, Jan Jouda, Dominik Kebrle, Denis Neumann, Hynek Peroutek, Filip Rýgl, Michal Skřivan, Marek Soukup, Martin Veselý, Matěj Zdobinský
14. Lukáš Kurimský
32. Alexandr Sivák
41. Martin Bejček
48. Michal Skřivan
11. 11. 22 20:15 ZABEH Past FC Hustlers 9. 2:2 (1:0)
Remízu ve vyrovnaném utkání patrně braly oba týmy. Milan Husák, Jan Liška
Past FC Hustlers
Jakub Pečenka – Marek Cihelka, Jakub Dorňák, David Martínek, Šimon Pavlič, Martin Peterka, František Raffay, Lukáš Rak, David Šilhavý, Vojtěch Strnad, Tomáš Žídek vs Zdeněk Pechoušek – Akrima Belkhir, Matúš Gaľan, Miroslav Gorol, Peter Hankovský, David Horváth, Lukáš Kurimský, Jiří Svoboda
18. David Šilhavý
47. Martin Peterka
43. Akrima Belkhir
56. Zdeněk Pechoušek
4. 11. 22 19:30 HOSTI Hustlers Masařky z horní dolní 8. 7:4 (6:2)
Domácí byli lepší, zasloužená výhra. Martin Jedlička
Hustlers Masařky z horní dolní
Jiří Svoboda – Akrima Belkhir, David Horváth, Ondřej Kratochvíl, Lukáš Kurimský, Zdeněk Pechoušek, Alexandr Sivák, Ján Soroka vs Matěj Ryšavý – Filip Běla, Kryštof Bradáč, Matěj Černý, Jakub Kohoutek, Jiří Kudrna, Matyáš Musil, Jan Radil, Martin Vaněček
45. Matěj Černý
21. 10. 22 19:15 MALES Hustlers Zmaštěný stroje SC 7. 6:1 (1:0)
Domácí byli po celý zápas lepším týmem, ale o výhře rozhodli až ve druhém poločase. Jakub Plechšmíd
Hustlers Zmaštěný stroje SC
Matúš Gaľan – Akrima Belkhir, Miroslav Gorol, Peter Hankovský, David Horváth, Lukáš Kurimský, Ján Soroka, Jiří Svoboda vs Michal Nussbauer – Josef Chalupa, Adam Daníček, Matěj Fausek, Michal Horáček, Jiří Simpartl, Marek Starosta, František Štíbr
10., 32., 45. Jiří Svoboda
33., 46. Lukáš Kurimský
49. Ján Soroka
51. Matěj Fausek
14. 10. 22 20:30 MALES Hell Avalanche Hustlers 6. 2:6 (1:3)
Utkání hrané v poklidném tempu. Hosté byli jednoznačně fotbalovější a celý zápas kontrolovali. Kdyby domácí mohli střídat, byl by asi zápas zajímavější. Tomáš Kováč, Josef Körner ml.
Hell Avalanche Hustlers
Ondřej Tejnor – Ondřej Fabián, Robert Jungmann, Lukáš Rejšek, Tomáš Roučka, Jan Urban vs Jiří Svoboda – Akrima Belkhir, Matúš Gaľan, Peter Hankovský, Ondřej Kratochvíl, Zdeněk Pechoušek, Alexandr Sivák, Ján Soroka
8., 40. Tomáš Roučka 3., 11., 59. Ondřej Kratochvíl
25. Matúš Gaľan
41. Alexandr Sivák
57. Akrima Belkhir
7. 10. 22 18:00 P1 Hustlers Dynamo Žižkov 5. 7:3 (5:3)
Rychlé utkání hrané z obou stran férově. Domácí rozhodli utkání v druhém poločase během jedné minuty a hosté už neměli na to, aby výsledek nějak zdramatizovali. Marek Grůša
Hustlers Dynamo Žižkov
Ján Soroka – Matúš Gaľan, Peter Hankovský, David Horváth, Ondřej Kratochvíl, Alexandr Sivák, Jiří Svoboda vs Michael Kahn – Kenan Aliyev, Gregory Bruno, Timothy Paul Goodge-Hort, Garth Juckem, Niklas Mattsson, John James Newton, John Phethean, Marek Phethean, Patrik Řehořka
1., 13., 18., 47. Alexandr Sivák
20., 46. Peter Hankovský
26. Ján Soroka
2. Marek Phethean
5. John Phethean
25. Gregory Bruno
30. 9. 22 17:30 LITVI SH Stejskalova Hustlers 4. 2:8 (0:2)
Utkání ovlivněné chováním vyloučeného domácího hráče. Tomáš Procházka, Michal Šťástka
SH Stejskalova Hustlers
Ondřej Milický – Marek Drápela, Oto Melmuka, Roman Perk, Matouš Suk, Tomáš Svoboda, Matyáš Ulík vs Jiří Svoboda – Matúš Gaľan, Miroslav Gorol, Peter Hankovský, Ondřej Kratochvíl, Zdeněk Pechoušek, Alexandr Sivák, Ján Soroka
39., 50. Peter Hankovský
23. 9. 22 19:15 SANC1 Hustlers Zde je místo ... 3. 5:2 (3:1)
Oboustranně kvalitní zápas, nicméně ofenzivní síla Hustlers ukázala hostům, kde je jejich místo. Pavel Potměšil
Hustlers Zde je místo ...
Peter Hankovský – Akrima Belkhir, Matúš Gaľan, Miroslav Gorol, Lukáš Kurimský, Zdeněk Pechoušek, Ján Soroka, Jiří Svoboda vs Petr Hloušek – David Komárek, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský, Jan Strnad
11., 57. Lukáš Kurimský
26., 50. Peter Hankovský
29. Matúš Gaľan
27., 34. Ondřej Kubíček
16. 9. 22 18:00 P3 TJ Bohemia Chips 1980 Hustlers 2. 4:15 (2:6)
Domácí nastoupili v oslabení a rychle inkasovali. Hosté naprosto dominovali. Milan Šebek
TJ Bohemia Chips 1980 Hustlers
Lukáš Srb – Patrik Botoš, Petr Čejka, Lubomír Nakládal, Tomáš Rájecký, Jan Šefčík vs Jiří Svoboda – Akrima Belkhir, Matúš Gaľan, Miroslav Gorol, Peter Hankovský, David Horváth, Ondřej Kratochvíl, Lukáš Kurimský, Zdeněk Pechoušek, Alexandr Sivák, Ján Soroka