Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 2.12.22 | 18:00 | SCBEC | Postupická veterans TJ Masařky z horní dolní | 11. | 3:5 |
Pá 18.11.22 | 20:30 | ZAK | Masařky z horní dolní Past FC | 10. | 1:5 |
Pá 11.11.22 | 19:15 | MALES | Masařky z horní dolní Zmaštěný stroje SC | 9. | 2:5 |
Pá 4.11.22 | 19:30 | HOSTI | Hustlers Masařky z horní dolní | 8. | 7:4 |
Pá 21.10.22 | 19:15 | SANC1 | Masařky z horní dolní Hell Avalanche | 7. | 4:2 |
Pá 14.10.22 | 20:15 | ZABEH | Dynamo Žižkov Masařky z horní dolní | 6. | 5:9 |
Pá 7.10.22 | 17:30 | LITVI | Masařky z horní dolní SH Stejskalova | 5. | 2:5 |
Pá 30.9.22 | 18:00 | P1 | Zde je místo ... Masařky z horní dolní | 4. | 1:2 |
Pá 23.9.22 | 18:00 | MALES | Masařky z horní dolní TJ Bohemia Chips 1980 | 3. | 8:2 |
Pá 16.9.22 | 18:00 | P2 | Šnek FC B Masařky z horní dolní | 2. | 4:4 |
Pá 9.9.22 | 18:00 | SCBEC | Masařky z horní dolní Strašný kouře FC | 1. | 1:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hustlers | 11 | 7 | 2 | 2 | 62:32 | 16 |
2. | Past FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 42:21 | 16 |
3. | Strašný kouře FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 51:29 | 15 |
4. | Dynamo Žižkov | 11 | 6 | 3 | 2 | 50:32 | 15 |
5. | Postupická veterans TJ | 11 | 6 | 2 | 3 | 49:27 | 14 |
6. | Zmaštěný stroje SC | 11 | 5 | 0 | 6 | 40:53 | 10 |
7. | Šnek FC B | 11 | 3 | 3 | 5 | 33:43 | 9 |
8. | Masařky z horní dolní | 11 | 5 | 2 | 4 | 42:40 | 8 |
9. | SH Stejskalova | 11 | 4 | 0 | 7 | 25:31 | 8 |
10. | Zde je místo ... | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:33 | 7 |
11. | TJ Bohemia Chips 1980 | 11 | 2 | 3 | 6 | 27:61 | 7 |
12. | Hell Avalanche | 11 | 1 | 1 | 9 | 34:76 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 6.9.22 | 19:00 | METE2 | Alkohol Tea FC Sorry FC (HL5C) |
Út 6.9.22 | 20:15 | METE2 | LHC Černobílý balet ST A (HL8G) |
Čt 20.10.22 | 18:30 | KBELY | Gremio Praetorians FC A (HL8F) |
Čt 20.10.22 | 19:45 | KBELY | Lunochod 1.MFK A Real Hagrid CF (HL5G) |
Út 8.11.22 | 19:00 | P2 | Válcovny plechu MS FC Czech Inn Hotels (HL5D) |
Út 8.11.22 | 20:15 | P2 | Babočka Admirál FC B GK Ohradní B (HL8D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Běla Filip | 10 | 13 |
Boudník Lukáš | 3 | 1 |
Bradáč Kryštof | 10 | 1 |
Černý Matěj | 8 | 10 |
Kohoutek Jakub | 10 | 1 |
Koutenský Matěj | 4 | 0 |
Kudrna Jiří | 6 | 3 |
Musil Matyáš | 8 | 3 |
Radil Jan | 11 | 1 |
Reichmann Jiří | 1 | 0 |
Ryšavý Matěj | 1 | 0 |
Soldátek Tomáš | 1 | 0 |
Svoboda Petr | 7 | 5 |
Vaněček Martin | 9 | 4 |