7. Tým Jakuba Harapáta 11 4 2 5 42:33 10

Čt 27.10.22 18:00 HRAB3 Rarach FC Quattro Formaggi   (HL8D)
Čt 27.10.22 19:15 HRAB3 Dromedarians Praha Ol´school Fellas BK   (HL6I)
Čt 17.11.22 19:00 MIKU2 VZ CFG Suchdol   (HL8I)
Čt 17.11.22 20:15 MIKU2 Borussia Dortšpunt B Dromedarians Praha   (HL6I)

4. 12. 22 20:00 ZABEH FCSG NBND FC 11. 3:6 (1:1)
Domácí tým hrál po celou dobu v oslabení a přesto byl na hřišti plnohodnotným soupeřem. V prvním poločase to vypadalo na vyrovnané utkání, ale početní převaha hostí jim nakonec vynesla vítězství. Petr Mládek
FCSG NBND FC
Yury Baranov – Václav Čermák, Lukáš Hrůza, Tomáš Matys, Robert Vykydal vs Jaroslav Lažek – Oleh Bilinskyy, Jakub Halamka, Marek Halász, Radek Jehlička, Martin Loquens, Petr Procházka, Ondřej Schmied, David Žák
59. Oleh Bilinskyy
20. 11. 22 15:00 DEKAN Mestek 97 FC FCSG 10. 1:1 (1:0)
Zasloužená remíza, slušný zápas. Blahout
Mestek 97 FC FCSG
Lubomír BrychtaJiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Roman Pavljuk, Adam Šindelář, Petr Šuk, David Svoboda, Matěj Toman, Vlastimil Zajíc vs Vít Roubal – Václav Čermák, Lukáš Hrůza, Ondřej Kejklíček, Tomáš Matys, Michal Prokop, Robert Vykydal
14. Jiří Čížek 42. Tomáš Matys
13. 11. 22 17:15 HOSTI FCSG Hypochondři 9. 7:2 (6:1)
Klidné utkání, domácí byli lepší. Václav Tejml, Jaroslav Černý
FCSG Hypochondři
Robert Vykydal – Michal Caldr, Václav Čermák, Lukáš Hrůza, Ondřej Kejklíček, Tomáš Matys, Michal Prokop vs Peter Rusiňák – Michal Hejč, Jiří Mack, Jan Říha, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Pavel Velkov
4., 29., 45. Michal Prokop
9., 16., 27. Tomáš Matys
11. Ondřej Kejklíček
24. Peter Rusiňák
52. Pavel Velkov
6. 11. 22 20:00 P3 Tým Jakuba Harapáta FCSG 8. 3:9 (1:2)
Hráč Nekvasil si dělal co chtěl, nahrával, dával góly, prostě paráda. Střelec Holubec na druhé straně byl příliš osamocen. Zdeněk Holakovský
Tým Jakuba Harapáta FCSG
Filip Mikuláš – Sébastien Eloy, Ondřej Holubec, Jakub Kopáček, Šimon Malý, Michal Mencl, Jan Pokorný vs Yury Baranov – Michal Caldr, Václav Čermák, Lukáš Hrůza, Ondřej Kalhous, Ondřej Kejklíček, David Nekvasil, Robert Vykydal
15., 31., 45. Ondřej Holubec 12. Ondřej Kejklíček
18., 35., 54. David Nekvasil
33., 38., 40. Ondřej Kalhous
43. Václav Čermák
55. Lukáš Hrůza
23. 10. 22 18:45 P3 Brazzers Praha FC A FCSG 7. 2:1 (2:1)
Z hlediska výsledku se vše podstatné odehrálo v prvním poločase, který domácí ovládli v poměru 2:1. Tento stav udrželi i přes snahu hostů o vyrovnání. Tomáš Andrle
Brazzers Praha FC A FCSG
Dominik Kvašňák – Vojtěch Donát, František Drábek, Petr Fifka, David Hospodka, Stanislav Mushka, Daniel Štěpánek, Ondřej Štěpánek, Vojtěch Štěpánek, Patrik Velek vs Vít Roubal – Yury Baranov, Michal Caldr, Ondřej Kalhous, Vítek Macek, Tomáš Matys, David Nekvasil, Sebastian Valenta, Robert Vykydal
8. Stanislav Mushka
16. Ondřej Štěpánek
60 František Drábek 30. David Nekvasil
16. 10. 22 20:00 TEMPO FCSG GP Rangers 6. 2:3 (1:2)
Zápas probíhal klidně. Hosté vyhráli zaslouženě, i když spálili nespočet šancí. Válek
FCSG GP Rangers
Michal Prokop – Michal Caldr, Ondřej Kalhous, Vítek Macek, David Nekvasil, Sebastian Valenta vs Tadeáš Kárník – Patrik Jantač, Albert Kincl, Eduard Kincl, Mikoláš Obrusník, Matěj Pokorný, Jan Skřivánek, Adam Tročil, Raimund Unger
16. David Nekvasil
60. Ondřej Kalhous
47 Michal Prokop 17. Albert Kincl
20., 49. Jan Skřivánek
9. 10. 22 18:45 TEMPO Drny FC FCSG 5. 7:8 (5:4)
Krásný zápas z obou stran. Lukáš Krajči, Jakub Dobiaš
Drny FC FCSG
Tien Trung Nguyen – Tomáš Čebiš, Patrik Grečmal, Martin Hruška, Michal Hruška, Josef Kašpar, Jan Kubík, Vít Petráček, Robert Sklenář, Sebastián Šulc vs Yury Baranov – Michal Caldr, Ondřej Kalhous, David Nekvasil, Michal Prokop, Robert Vykydal
13., 43. Michal Prokop
2. 10. 22 20:15 STOD FCSG Lucky team 4. 3:2 (0:0)
Souboj dvou generací rozhodla chyba v posledních vteřinách ve prospěch té mladší. Robert Hlinák
FCSG Lucky team
Vít Roubal – Michal Caldr, Ondřej Kalhous, Vítek Macek, David Nekvasil, Sebastian Valenta, Robert Vykydal vs Dušan Blaha – Josef Dašek, Jan Hajda, Stanislav Hoch, Adam Jablonský, Petr Korous, Matěj Mužík, Pavel Najman
35., 60. David Nekvasil
51. Michal Caldr
32. Jan Hajda
42. Pavel Najman
25. 9. 22 20:00 P2 Atomovej brouk B FCSG 3. 8:3 (2:3)
Zajímavý zápas, v prvním poločase dali FCSG všechny svoje šance a naopak domácí je neproměňovali. Ve druhém poločase už měli přesnější mušku a zcela zaslouženě nakonec vysoko zvítězili. Sergey Greshnyakov
Atomovej brouk B FCSG
Štefan Dražkovič – Tomáš Autrata, Josef Fárka, Petr Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Jakub Sýkora, Šimon Vik, Zbyněk Zykmund vs Vít Roubal – Lukáš Hrůza, Ondřej Kalhous, Vítek Macek, Tomáš Matys, Sebastian Valenta, Robert Vykydal