Čt 15.9.22 19:15 MOTO4 Pražský axiom Strašnická SK B   (HL8F)
Čt 15.9.22 20:30 MOTO4 MC Sarmat B HNK Praha FC   (HL6E)
Pá 7.10.22 17:30 LITVI Masařky z horní dolní SH Stejskalova   (HL7I)
Pá 7.10.22 18:45 LITVI Posílej FC AC Tylen   (HL6J)
Út 13.12.22 19:15 MOTO4 MC Sarmat B Pohoda FC A   (HL6E)
Út 13.12.22 20:30 MOTO4 Pěstební dělníci El Barto   (HL5D)

4. 12. 22 20:00 P1 Drny FC Atomovej brouk B 11. 3:1 (1:0)
Pohledné utkání. Hosté doplatili ve vyrovnaném utkání na neproměňování šancí. Kamil Kohout
Drny FC Atomovej brouk B
Sebastián Šulc – Tomáš Čebiš, Patrik Grečmal, Michal Hruška, Josef Kašpar, Lukáš Krýda, Vladimír Sadílek, Robert Sklenář vs Štefan Dražkovič – Tomáš Autrata, Erik Chleborád, Josef Fárka, Petr Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Jakub Sýkora, Šimon Vik, Zbyněk Zykmund
24. Michal Hruška
47. Vladimír Sadílek
51. Josef Kašpar
53 Patrik Grečmal 60. Tomáš Autrata
20. 11. 22 20:00 P2 Atomovej brouk B Lucky team 10. 5:1 (1:1)
Domácí rozhodli o své výhře až ve druhém poločase. Jakub Plechšmíd
Atomovej brouk B Lucky team
Štefan Dražkovič – Erik Chleborád, Petr Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Jakub Sýkora, Šimon Vik, Zbyněk Zykmund vs Dušan Blaha – Josef Dašek, Jan Hajda, Stanislav Hoch, Adam Jablonský, Petr Korous, Matěj Mužík, Pavel Najman
29., 52. Zbyněk Zykmund
38. Jiří Pech
44. Petr Fárka
47. Šimon Vik
27. Adam Jablonský
13. 11. 22 20:00 P2 Atomovej brouk B Tým Jakuba Harapáta 9. 1:1 (0:0)
Kvalitní zápas, ve kterém měl Brouk mírně navrch, stačilo to však pouze na remízu.
Atomovej brouk B Tým Jakuba Harapáta
Jakub Skřejpek – Petr Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Jakub Sýkora, Šimon Vik, Zbyněk Zykmund vs Filip Mikuláš – David Borovský, Sébastien Eloy, Ondřej Holubec, Jakub Kopáček, Šimon Malý, Jan Pokorný, Robert Vejdělek
34. Jiří Pech 50. Šimon Malý
6. 11. 22 20:00 MIKU3 S.T.R.U.P. Atomovej brouk B 8. 1:2 (0:1)
Utkání s převahou hostů, kteří mohli rozhodnout zápas už v prvním poločase, ale proti byl brankář domácích, který bravurně vychytal ty nejvyloženější šance. Nakonec hosté se museli strachovat o výhru, ale nakonec zaslouženě zvítězili. Zdeněk Petr, Marek Grůša
S.T.R.U.P. Atomovej brouk B
Filip Ondruš – Ondřej Jeník, Jakub Kronus, Luděk Lhotský, Petr Lustig, Vojtěch Šetina, Michal Stárek, Petr Uvízl vs Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Jiří Baborák, Erik Chleborád, Martin Kozlík, Jakub Sýkora, Zbyněk Zykmund
55. Jakub Kronus 28. Erik Chleborád
50. Jakub Sýkora
23. 10. 22 20:00 P2 Atomovej brouk B Ukradený širáci 7. 3:2 (2:0)
Pohledné, vyrovnané a v závěru dramatické utkání. Karas
Atomovej brouk B Ukradený širáci
Štefan Dražkovič – Tomáš Autrata, Jiří Baborák, Erik Chleborád, Petr Fárka, Jiří Pech, Jakub Sýkora, Šimon Vik, Zbyněk Zykmund vs Andrei Petrov – Aslanbek Balkizov, Jan Hazlbauer, Jakub Lerbletier, Artur Mukhadzhinov, Vladimír Novák, Alexey Ponetaykin, Lev Rozhnenko, Vladislav Svetlichnyy
14. Jiří Baborák
28. Jiří Pech
47. Zbyněk Zykmund
51. Vladislav Svetlichnyy
52. Jakub Lerbletier
16. 10. 22 16:00 HOSTI NBND FC Atomovej brouk B 6. 1:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas s minimem šancí, vyhrál šťastnější tým. Michal Černoch, Petr Jambor
NBND FC Atomovej brouk B
Jakub Halamka – Oleh Bilinskyy, Marek Halász, Martin Loquens, Ondřej Schmied, Petr Stejskal, David Žák vs Jiří Sova – Jiří Baborák, Erik Chleborád, Martin Kozlík, Jiří Pech, Jakub Šrom, Jakub Sýkora, Zbyněk Zykmund
42. Oleh Bilinskyy 30., 44. Jiří Baborák
9. 10. 22 20:00 P2 Atomovej brouk B Mestek 97 FC 5. 4:0 (2:0)
Brouci kombinační hrou na jeden dotek dominovali a vytvořili si více šancí než jejich soupeř, vítězství je naprosto zasloužené. Michal Černoch
Atomovej brouk B Mestek 97 FC
Štefan Dražkovič – Tomáš Autrata, Jiří Baborák, Erik Chleborád, Josef Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Jakub Sýkora, Zbyněk Zykmund vs Lubomír Brychta – Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Roman Pavljuk, Adam Šindelář, Petr Šuk, David Svoboda, Matěj Toman, Vlastimil Zajíc
6. Jiří Sova
18. Jakub Sýkora
40. Erik Chleborád
45. Josef Fárka
2. 10. 22 17:15 HOSTI Hypochondři Atomovej brouk B 4. 0:1 (0:0)
Brouci hráli první půli pouze v pěti, pak jim dorazil šestý hráč, ale výhru si zajistili až v poslední minutě utkání. Michal Černoch
Hypochondři Atomovej brouk B
Peter Rusiňák – Jaroslav Béreš, Radim Hanzlík, Michal Hejč, Jaroslav Šmejkal, Richard Trelo, Pavol Volkay vs Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Petr Fárka, Martin Kozlík, Jiří Pech, Jiří Sova
60. Jiří Pech
25. 9. 22 20:00 P2 Atomovej brouk B FCSG 3. 8:3 (2:3)
Zajímavý zápas, v prvním poločase dali FCSG všechny svoje šance a naopak domácí je neproměňovali. Ve druhém poločase už měli přesnější mušku a zcela zaslouženě nakonec vysoko zvítězili. Sergey Greshnyakov