St 23.11.22 19:15 SANC1 Celý Chodov tančí Lužinýýý Boys   (HL6F)
St 23.11.22 20:30 SANC1 Bylo nás pět plus jedna Pivovar Moucha FC   (HL6F)
Po 12.12.22 19:00 MIKU3 Bohemia AFK Zelení lenochodi FC   (HL7A)
Po 12.12.22 20:15 MIKU3 Slavoj Lopaty Klamovská skvadra   (HL6B)

4. 12. 22 20:00 MIKU4 Hypochondři Mestek 97 FC 11. 3:5 (1:2)
Pohodový zápas, hosté byli lepší. Miroslav Paleček, Blahoslav Bureš
Peter Rusiňák – Jaroslav Béreš, Jiří Mack, Rostislav Nouza, Jan Říha, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Pavol Volkay vs Lubomír Brychta – Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Roman Pavljuk, Matěj Toman, Vlastimil Zajíc
6., 57., 58. Pavol Volkay 2. Matěj Toman
8., 33., 53. Roman Pavljuk
58. Marek Horák
20. 11. 22 17:15 HOSTI Tým Jakuba Harapáta Hypochondři 10. 14:0 (6:0)
V tomto zápase domácí prokázali mnohem větší sehranost a výbornou týmovou práci mezi brankářem, obránci a útočníky. Jan Velík, Jan Liška
Tým Jakuba Harapáta Hypochondři
Filip Mikuláš – Sébastien Eloy, Ondřej Holubec, Jakub Kopáček, Petr Maceček, Šimon Malý, Michal Mencl, Jan Pokorný, Robert Vejdělek vs Peter Rusiňák – Jiří Mack, Jan Říha, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov
52. Šimon Malý
13. 11. 22 17:15 HOSTI FCSG Hypochondři 9. 7:2 (6:1)
Klidné utkání, domácí byli lepší. Václav Tejml, Jaroslav Černý
FCSG Hypochondři
Robert Vykydal – Michal Caldr, Václav Čermák, Lukáš Hrůza, Ondřej Kejklíček, Tomáš Matys, Michal Prokop vs Peter Rusiňák – Michal Hejč, Jiří Mack, Jan Říha, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Pavel Velkov
4., 29., 45. Michal Prokop
9., 16., 27. Tomáš Matys
11. Ondřej Kejklíček
24. Peter Rusiňák
52. Pavel Velkov
6. 11. 22 17:15 HOSTI Hypochondři Brazzers Praha FC A 8. 1:4 (0:0)
Hosté otočili zápas ve druhé půli a zaslouženě vyhráli. Domácí se snažili, ale neměli štěstí v zakončení. Miroslav Paleček
Hypochondři Brazzers Praha FC A
Peter Rusiňák – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Rostislav Nouza, Jaroslav Šmejkal, Richard Trelo, Pavol Volkay vs František Drábek – Vojtěch Donát, Petr Fifka, David Hospodka, Dominik Kvašňák, Stanislav Mushka, Ondřej Štěpánek, Vojtěch Štěpánek, Patrik Velek
33. Jaroslav Béreš 40., 58., 59. Patrik Velek
51. David Hospodka
23. 10. 22 20:00 TEMPO GP Rangers Hypochondři 7. 6:4 (2:2)
Domácí po smolném začátku dokázali zabrat a zaslouženě zápas otočit. Lukáš Krajči, Jakub Dobiaš
GP Rangers Hypochondři
Tomáš Tovačovský – Patrik Jantač, Tadeáš Kárník, Albert Kincl, Eduard Kincl, Jan Musil, Mikoláš Obrusník, Matěj Pokorný, Jan Skřivánek, Adam Tročil, Raimund Unger vs Peter Rusiňák – Jaroslav Béreš, Jan Martinec, Jan Říha, Jaroslav Šmejkal, Pavel Velkov, Pavol Volkay
53. Jan Říha
16. 10. 22 17:15 HOSTI Hypochondři Drny FC 6. 3:4 (1:2)
Dramatické utkání, ve kterém hosté byli o něco lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Vladimír Kuna, Michal Černoch
Hypochondři Drny FC
Peter Rusiňák – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jan Martinec, Jan Říha, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Pavol Volkay vs Tien Trung Nguyen – Tomáš Čebiš, Patrik Grečmal, Martin Hruška, Michal Hruška, Josef Kašpar, Lukáš Krýda, Jan Kubík, Robert Sklenář, Jakub Šlégl
13., 41. Pavol Volkay
58. Jaroslav Béreš
12., 49. Michal Hruška
17. Tomáš Čebiš
53. Jakub Šlégl
9. 10. 22 20:15 STOD Lucky team Hypochondři 5. 1:0 (0:0)
Průběh odpovídá výsledku. Více taktické než útočné utkání, jisté obrany na obou stranách.
Lucky team Hypochondři
Dušan Blaha – Josef Dašek, Jan Hajda, Stanislav Hoch, Adam Jablonský, Matěj Mužík, Pavel Najman vs Peter Rusiňák – Jiří Mack, Jan Martinec, Jan Říha, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora
60. OG
2. 10. 22 17:15 HOSTI Hypochondři Atomovej brouk B 4. 0:1 (0:0)
Brouci hráli první půli pouze v pěti, pak jim dorazil šestý hráč, ale výhru si zajistili až v poslední minutě utkání. Michal Černoch
Hypochondři Atomovej brouk B
Peter Rusiňák – Jaroslav Béreš, Radim Hanzlík, Michal Hejč, Jaroslav Šmejkal, Richard Trelo, Pavol Volkay vs Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Petr Fárka, Martin Kozlík, Jiří Pech, Jiří Sova
60. Jiří Pech
25. 9. 22 18:45 P3 S.T.R.U.P. Hypochondři 3. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili v dostatečném počtu. Kamil Kohout
S.T.R.U.P. Hypochondři
Filip Ondruš – Ondřej Jeník, Jakub Kronus, Luděk Lhotský, Michal Stárek, Petr Uvízl vs Peter Rusiňák – Jaroslav Béreš, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora
18. 9. 22 17:15 HOSTI Hypochondři Ukradený širáci 2. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro hosty. Jan Liška
Hypochondři Ukradený širáci
Peter Rusiňák – Jaroslav Béreš, Radim Hanzlík, Jiří Mack, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Richard Trelo, Pavol Volkay vs Andrei Petrov – Dmitrii Antipin, Aslanbek Balkizov, Jakub Lerbletier, Oleksandr Maliuk, Gaiaz Mukhadzhinov, David Müller, Vladimír Novák
36. Pavol Volkay 7., 56. Dmitrii Antipin
11. 9. 22 16:00 HOSTI NBND FC Hypochondři 1. 3:1 (0:0)
Vyrovnané utkání s územní převahou NBND, kterou naplno zúročili ve druhém poločase, kdy zápas otočili a rozhodli. Až na jeden nešťastný faul zápas probíhal v přátelské atmosféře.
NBND FC Hypochondři
Jakub HalamkaOleh Bilinskyy, Marek Halász, Radek Jehlička, Jakub Kaifer, Petr Procházka, Ondřej Schmied vs Peter Rusiňák – Jaroslav Béreš, Rostislav Nouza, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Pavol Volkay