10. Růžoví delfínci 97,2 11 4 2 5 52:48 10

Ne 2.10.22 12:15 KORAB Smrtijedi FK Alkmar   (HL7K)
Ne 2.10.22 13:30 KORAB Morna to zařídí FC Boží bojovníci   (HL8L)
Čt 20.10.22 19:15 MOTO1 Sedm zbabělých B MC Sarmat B   (HL6E)
Čt 20.10.22 20:30 MOTO1 Hojivý typy Vojenské lesy VET   (VL3C)
Út 8.11.22 19:00 MIKU3 Praga Calcio CC Real Spořilov   (HL7D)
Út 8.11.22 20:15 MIKU3 Nemesis VET Folprecht 1.FC VET   (VL3A)

29. 11. 22 19:00 METE1 ExŠemíci Růžoví delfínci 97,2 11. 1:7 (1:2)
Po vyrovnaném prvním poločase byli hosté lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Zdeňka Kabeláčová
ExŠemíci Růžoví delfínci 97,2
Ota Švabenický – Pavel Černatovič, Daniel Holan, Ondřej Kříž, Jan Maršálek, Michael Pocar, Jan Řezáč, Dmytro Šutko, Oleksij Šutko vs Lukáš Merta – Roman Kabele, Lukáš Krajník, Dušan Merta, Václav Schrojf, Viktor Syykelhidi, Daniel Vrzal, Jiří Vrzal
13. Pavel Černatovič 27. Roman Kabele
29. Jiří Vrzal
35. Václav Schrojf
40., 48., 58. Daniel Vrzal
60. Viktor Syykelhidi
15. 11. 22 20:45 CESMI 4 TD Ala Bundy B ExŠemíci 10. 1:3 (1:1)
Hosté měli ve svých řadách střelecky disponovaného Řezáče, který hattrickem rozhodl. Dušan Melíšek
4 TD Ala Bundy B ExŠemíci
Jiří Šebesta – Jan Dyba, Adam Kulík, Jan Ondruš, Michal Palkoska, Radek Palkoska, Ondřej Volf, Adam Waber vs Ota Švabenický – Daniel Holan, Ondřej Kříž, Jan Maršálek, Michael Pocar, Jan Řezáč, Bohumil Šišpera, Dmytro Šutko, Oleksij Šutko
5. Adam Waber 22 Michal Palkoska 1., 35., 46. Jan Řezáč
9. 11. 22 18:45 ARIT ExŠemíci 1.FP Praha 9. 8:2 (5:0)
Domácí dali gól ze všeho. Hosté měli velkou smůlu. Michal Neubauer
ExŠemíci 1.FP Praha
Ota Švabenický – Petr Černatovič, Daniel Holan, Ondřej Kříž, Jan Maršálek, Jan Řezáč, Bohumil Šišpera, Dmytro Šutko, Oleksij Šutko vs Miroslav Korbel – Dinh Hieu Duong, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Richard Fridrich, Ondřej Kuděj, Michal Petr, Quoc Quan Pham
6., 21., 58. Jan Řezáč
11., 24., 37. Daniel Holan
26. OG
35. Jan Maršálek
39. Tomáš Dvonč
48. Ondřej Kuděj
1. 11. 22 20:15 P1 Medvědi B ExŠemíci 8. 5:6 (2:4)
Velmi kvalitní utkání od obou týmů. Domácí po půli ožili, dotáhli se, ale na remízu nedosáhli. Jiří Smetana
Medvědi B ExŠemíci
Ján Daniž – Daniel Doskočil, Lukáš Dvořáček, Kryštof Fíla, Tomáš Náměstek, Jan Šátek, Pavol Štofej, Stanislav Zalibera vs Ota Švabenický – Petr Černatovič, Daniel Holan, Ondřej Kříž, Jan Maršálek, Michael Pocar, Jan Řezáč, Dmytro Šutko, Oleksij Šutko
24., 28., 36. Jan Šátek
49. Tomáš Náměstek
51. Kryštof Fíla
4., 23., 34., 50. Jan Řezáč
6. Daniel Holan
9. Michael Pocar
25. 10. 22 19:00 P2 ExŠemíci Modrá vopice TJ 7. 1:1 (0:0)
První půle nabídla řadu pohledných kombinačních akcí, které končily v rukavicích výborně chytajícího brankáře domácích. Úvodní poločas tak skončil po zásluze smírně, druhou půli už poznamenal úbytek energie a zápas ztratil na kráse. Marek Řeháček
ExŠemíci Modrá vopice TJ
Ota ŠvabenickýPavel Černatovič, Petr Černatovič, Daniel Holan, Ondřej Kříž, Jan Maršálek, Michael Pocar, Dmytro Šutko, Oleksij Šutko vs Jakub Pavlič – Albert Cheikh, Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Lukáš Radil, József Révész, Petr Šilhánek, Jan Vlk
38. Jan Maršálek 39. Albert Cheikh
18. 10. 22 20:45 BECH Tatran Válec ExŠemíci 6. 7:8 (5:4)
Pěkné utkání ozdobily střelecké hody. Vyhráli hosté. Marek Prosický
Tatran Válec ExŠemíci
Robert Johánek – Viktor Berdan, Petr Dlouhý, Ondřej Havlas, Jakub Kowolowski, Zdeněk Krpata, Pavel Pastorčák, Petr Peřinka, Matěj Šplíchal, Karel Sůra vs Ota Švabenický – Pavel Černatovič, Daniel Holan, Ondřej Kříž, Jan Maršálek, Jan Řezáč, Bohumil Šišpera, Dmytro Šutko, Oleksij Šutko
41., 45. Pavel Černatovič
11. 10. 22 18:00 STER3 ExŠemíci Jedna noha netleská 5. 3:2 (2:1)
Utkání ve vysokém tempu. Exšemíci měli převahu a zaslouženě zvítězili. Martin Ořešník, Lukáš Halfar
ExŠemíci Jedna noha netleská
Ota Švabenický – Pavel Černatovič, Daniel Holan, Ondřej Kříž, Jan Maršálek, Jan Řezáč, Bohumil Šišpera, Dmytro Šutko, Oleksij Šutko vs Filip Macko – Michal Hons, Petr Kanta, Martin Kříž, Lukáš Kučera, Oleh Makota, Matěj Šifta, Michal Struška, Zdeněk Struška
10. Bohumil Šišpera
17. Daniel Holan
44. Oleksij Šutko
18. Michal Struška
38. Petr Kanta
5. 10. 22 18:00 SANC1 Přehoř FO ExŠemíci 4. 0:6 k.
Pěkné utkání. Hosté byli jasně lepší.
Přehoř FO ExŠemíci
Josef Kopecký – Josef Dřízhal, Kryštof Hoch, Jakub Horák, Dominik Kučera, Vítězslav Poustecký, Kristián Šmíd vs Ota Švabenický – Pavel Černatovič, Daniel Holan, Ondřej Kříž, Jan Maršálek, Michael Pocar, Jan Řezáč, Bohumil Šišpera, Dmytro Šutko, Oleksij Šutko
39. Dominik Kučera 9. Oleksij Šutko
14., 16., 21., 24., 60. Pavel Černatovič
19., 38. Michael Pocar
22., 50. Dmytro Šutko
30. Bohumil Šišpera
56. Jan Řezáč
20. 9. 22 20:45 CESMI ExŠemíci Prtzalona C.F. 3. 7:4 (3:3)
Zápas probíhal v pořádku.
ExŠemíci Prtzalona C.F.
Dmytro Šutko – Pavel Černatovič, Petr Černatovič, Daniel Holan, Ondřej Kříž, Michael Pocar, Jan Řezáč, Bohumil Šišpera, Oleksij Šutko vs David Svoboda – Patrik Diamant, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, Tomáš Stejskal, David Vostoupal
50. Pavel Hrabec
13. 9. 22 20:15 ZABEH Prastará dáma ExŠemíci 2. 5:1 (2:1)
Dlouho vyrovnané utkání. Ve druhém poločase se zkušená Prastará dáma začala prosazovat a zvítězila nad dobře hrajícím soupeřem. Miroslav Kotek
Prastará dáma ExŠemíci
Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Karel Helman, Róbert Kuchár, Jan Vacíř, Martin Veselý, Adam Zilvar, Jan Žižka, Michal Žofka vs Dmytro Šutko – Pavel Černatovič, Petr Černatovič, Daniel Holan, Jan Maršálek, Jan Řezáč, Bohumil Šišpera, Oleksij Šutko
17., 25., 44. Jan Vacíř
41. Martin Veselý
50. Karel Helman
2. Bohumil Šišpera
6. 9. 22 18:00 SANC1 ExŠemíci Mamissero 1. 6:5 (4:2)
Velmi pohledné utkání, ve kterém oba týmy makaly až do samého závěru. Domácím patřila první půle a hostům zase ta druhá. Výhru si nakonec připsali domácí. Michal Košťál
ExŠemíci Mamissero
Ota Švabenický – Pavel Černatovič, Daniel Holan, Jan Maršálek, Jiří Nemeš, Jan Řezáč, Dmytro Šutko, Oleksij Šutko vs Sebastián Sázavský – Dan Buchta, Huy Dinh Hoang, Sebastian Jirgl, Kryštof Krameš, Ondřej Melichárek, Lev Seidl, Adam Suchomel