10. Růžoví delfínci 97,2 11 4 2 5 52:48 10

Čt 13.10.22 18:15 ARIT Retro Tamu Pua RP U Zábranských   (SVL3C)
Čt 13.10.22 19:30 ARIT Arabská Deportivo Estudiantil FC A   (HL6I)
Čt 13.10.22 20:45 ARIT Baby Shark Sculpturo FC   (HL7E)
Po 31.10.22 18:00 HRAB2 Pražská eS Libeň SK A   (HL7C)
Po 31.10.22 19:15 HRAB2 Veselá Kráva TJ Řepští sršni   (HL7A)

29. 11. 22 17:45 P2 Přehoř FO Modrá vopice TJ 11. 0:6 k.
15. 11. 22 19:00 P3 Modrá vopice TJ Prtzalona C.F. 10. 2:2 (2:1)
Hurá fotbal nahoru-dolů. Hosté trefili bod až v samotném závěru. Michal Šťástka, Tomáš Procházka
Modrá vopice TJ Prtzalona C.F.
Jakub Pavlič – Albert Cheikh, Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Lukáš Radil, József Révész, Petr Šilhánek, Jan Vlk, Antal Weinrauch vs David Sedliský – Patrik Diamant, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, Tomáš Stejskal
6. Albert Cheikh
16. Lukáš Radil
57 József Révész 15. Tomáš Stejskal
59. Martin Schönfeld
42. Vojtěch Horký
49. Pavel Hrabec
8. 11. 22 19:00 P3 Prastará dáma Modrá vopice TJ 9. 4:4 (1:3)
Velmi vyrovnaný zápas skončil zaslouženou remízou. Filip Rulf
Prastará dáma Modrá vopice TJ
Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Karel Helman, Jan Vacíř, Martin Veselý, Jan Vosátka, Adam Zilvar, Michal Žofka vs Jan Hanzlík – Albert Cheikh, Marek Jaroš, Jakub Pavlič, Lukáš Radil, József Révész, Petr Šilhánek, Jan Vlk
22., 41., 56. Michal Žofka
48. Jan Vacíř
12. Marek Jaroš
18. Albert Cheikh
28. József Révész
60. Petr Šilhánek
1. 11. 22 19:00 P3 Modrá vopice TJ Mamissero 8. 3:3 (1:3)
V prvním poločase šli hosté do vedení, o které ale pasivní hrou příšli. Zasloužená remíza. Havran
Modrá vopice TJ Mamissero
Jakub Pavlič – Albert Cheikh, Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Lukáš Radil, József Révész, Petr Šilhánek, Jan Vlk vs Sebastián Sázavský – Dan Buchta, Sebastian Jirgl, Kryštof Krameš, Matěj Michálek, Adam Suchomel
6. Petr Šilhánek
43. József Révész
56. Lukáš Radil
9. Dan Buchta
18. Sebastian Jirgl
30. Kryštof Krameš
25. 10. 22 19:00 P2 ExŠemíci Modrá vopice TJ 7. 1:1 (0:0)
První půle nabídla řadu pohledných kombinačních akcí, které končily v rukavicích výborně chytajícího brankáře domácích. Úvodní poločas tak skončil po zásluze smírně, druhou půli už poznamenal úbytek energie a zápas ztratil na kráse. Marek Řeháček
ExŠemíci Modrá vopice TJ
Ota ŠvabenickýPavel Černatovič, Petr Černatovič, Daniel Holan, Ondřej Kříž, Jan Maršálek, Michael Pocar, Dmytro Šutko, Oleksij Šutko vs Jakub Pavlič – Albert Cheikh, Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Lukáš Radil, József Révész, Petr Šilhánek, Jan Vlk
38. Jan Maršálek 39. Albert Cheikh
18. 10. 22 19:00 P3 Modrá vopice TJ 4 TD Ala Bundy B 6. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, zasloužená dělba bodů. Miroslav Vostatek
Modrá vopice TJ 4 TD Ala Bundy B
Jakub Pavlič – Albert Cheikh, Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Lukáš Radil, József Révész, Petr Šilhánek, Jan Vlk, Antal Weinrauch vs Michal Palkoska – Peter Brťka, Jakub Hrbáč, Adam Kulík, Radek Palkoska, Jan Trávníček, Šimon Větrovec, Ondřej Volf
7., 36. Lukáš Radil 21. OG
55. Adam Kulík
11. 10. 22 19:00 P2 1.FP Praha Modrá vopice TJ 5. 2:2 (1:2)
Utkání hrané ve vysokém tempu, ve kterém domácí zachránili bod v poslední minutě zápasu. Zasloužená remíza. Zdeněk Petr, Marek Grůša
1.FP Praha Modrá vopice TJ
Miroslav Korbel – Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Richard Fridrich, Ondřej Kuděj, Michal Petr, Quoc Quan Pham vs Jakub Pavlič – Albert Cheikh, Jan Hanzlík, Marek Jaroš, József Révész, Petr Šilhánek, Jan Vlk, Antal Weinrauch
16. Michal Petr
59. Tomáš Dvonč
33 Quoc Quan Pham
52 Vladimír Fojt
6. Marek Jaroš
11. OG
4. 10. 22 19:00 P3 Modrá vopice TJ Medvědi B 4. 1:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas, který rozhodla jedna jediná branka.
Modrá vopice TJ Medvědi B
Jakub Pavlič – Jan Hanzlík, Marek Jaroš, József Révész, Petr Šilhánek, Jan Vlk vs Ján Daniž – Daniel Doskočil, Lukáš Dvořáček, Kryštof Fíla, Lubomír Peklanský, Tomáš Rajčan, Jan Šátek, Pavol Štofej, Stanislav Zalibera
50. Jakub Pavlič
20. 9. 22 20:15 P3 Modrá vopice TJ Růžoví delfínci 97,2 3. 0:2 (0:1)
Vyrovnané utkání definitivně rozhodl až gól hostů tři minuty před koncem zápasu. Do té doby se domácí snažili vyrovnat, naopak hosté více spoléhali na protiútoky. Korektně sehrané utkání. Tomáš Andrle
Modrá vopice TJ Růžoví delfínci 97,2
Jakub Pavlič – Jan Hanzlík, Marek Jaroš, József Révész, Petr Šilhánek, Jan Vlk vs Lukáš Merta – Roman Kabele, Lukáš Krajník, Dušan Merta, Daniel Vrzal
14. Roman Kabele
57. Dušan Merta
13. 9. 22 20:45 BECH Tatran Válec Modrá vopice TJ 2. 6:4 (4:1)
Tatran si z úvodu vypracoval více šancí a poté náskok udrželi. Soupeř srdnatě bojoval, na body to nevyšlo. Dvořák
Tatran Válec Modrá vopice TJ
Robert Johánek – Viktor Berdan, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Ondřej Havlas, Zdeněk Krpata, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák, Petr Peřinka, Matěj Šplíchal vs Jakub Pavlič – Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Lukáš Radil, József Révész, Petr Šilhánek, Jan Vlk
11., 29., 41. Lukáš Dlouhý
27., 30. Ondřej Havlas
49. OG
18. Lukáš Radil
37. Jakub Pavlič
43., 57. József Révész
6. 9. 22 19:00 P2 Modrá vopice TJ Jedna noha netleská 1. 4:0 (2:0)
Domácí měli převahu na míči i v poli, zasloužené vítězství. Miroslav Kotek, Jan Liška
Modrá vopice TJ Jedna noha netleská
Jakub Pavlič – Albert Cheikh, Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Lukáš Radil, József Révész, Petr Šilhánek, Jan Vlk, Antal Weinrauch vs Jakub Kolínský – Petr Kanta, Martin Kříž, Lukáš Kučera, Matěj Šifta, Zdeněk Struška