Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 29.11.22 | 17:45 | P2 | Přehoř FO Modrá vopice TJ | 11. | 0:6 k. |
Út 15.11.22 | 17:00 | BECH | Tatran Válec Přehoř FO | 10. | 6:0 k. |
Út 8.11.22 | 17:00 | ARIT | Přehoř FO Jedna noha netleská | 9. | 0:6 k. |
St 2.11.22 | 18:00 | SANC1 | Růžoví delfínci 97,2 Přehoř FO | 8. | 6:0 k. |
St 26.10.22 | 18:00 | SANC2 | Prtzalona C.F. Přehoř FO | 7. | 6:0 k. |
Út 18.10.22 | 18:00 | SANC1 | Přehoř FO Prastará dáma | 6. | 0:6 k. |
Út 11.10.22 | 18:15 | HANSP | Mamissero Přehoř FO | 5. | 6:0 k. |
St 5.10.22 | 18:00 | SANC1 | Přehoř FO ExŠemíci | 4. | 0:6 k. |
Út 20.9.22 | 19:45 | KBELY | 4 TD Ala Bundy B Přehoř FO | 3. | 6:0 k. |
St 14.9.22 | 17:45 | ZABEH | Přehoř FO 1.FP Praha | 2. | 0:6 k. |
Út 6.9.22 | 20:15 | P1 | Medvědi B Přehoř FO | 1. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ExŠemíci | 11 | 8 | 1 | 2 | 50:39 | 15 |
2. | Tatran Válec | 11 | 7 | 0 | 4 | 58:45 | 14 |
3. | 4 TD Ala Bundy B | 11 | 5 | 3 | 3 | 36:23 | 13 |
4. | Prastará dáma | 11 | 6 | 1 | 4 | 37:30 | 13 |
5. | 1.FP Praha | 11 | 5 | 3 | 3 | 41:33 | 12 |
6. | Modrá vopice TJ | 11 | 3 | 6 | 2 | 29:22 | 12 |
7. | Jedna noha netleská | 11 | 6 | 0 | 5 | 37:32 | 12 |
8. | Prtzalona C.F. | 11 | 4 | 3 | 4 | 38:38 | 11 |
9. | Medvědi B | 11 | 5 | 0 | 6 | 42:37 | 10 |
10. | Růžoví delfínci 97,2 | 11 | 4 | 2 | 5 | 52:48 | 10 |
11. | Mamissero | 11 | 3 | 1 | 7 | 29:36 | 7 |
12. | Přehoř FO | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Augusta Dominik | 1 | 0 |
Brych Lukáš | 1 | 0 |
Dřízhal Josef | 4 | 0 |
Hoch Kryštof | 2 | 0 |
Horák Jakub | 3 | 0 |
Huml Jan | 2 | 0 |
Kohoutek Pavel | 2 | 0 |
Kopecký Josef | 4 | 0 |
Kotek David | 1 | 0 |
Kučera Dominik | 5 | 0 |
Linhart David | 1 | 0 |
Petrák Jan | 2 | 0 |
Poustecký Vítězslav | 5 | 0 |
Šmíd Kristián | 3 | 0 |
Štědrý Jan | 2 | 0 |