Ne 25.9.22 08:45 HANSP HeyMed Alej FK A   (HL4F)
Ne 25.9.22 10:00 HANSP Adovany FC Ukaž ruku   (HL8K)
Ne 20.11.22 13:45 TEMPO Maverick VET SS Hábula   (VL3D)
Ne 20.11.22 15:00 TEMPO Dýně AC A Renewal Jirky Měsíce   (HL7K)

3. 12. 22 11:15 P3 Pogo Praha FC Bruchos HFC 11. 2:1 (1:0)
Dobré utkání, kterému by více slušela remíza. Blahoslav Bureš, Marek Grůša
Milan Válek – Petr Breburda, David Červený, Jakub Marek, Matthieu Mboussa, Oleg Shigin, Nicolas Týce, Jakub Volf vs Jan Macík st. – Filip Čabrádek, Tomáš Čuda, Adam Doležal, Petr Jež, Patrik Kopřiva, Martin Macháček, Jan Makarský
6. Oleg Shigin
49. Matthieu Mboussa
40. Patrik Kopřiva
19. 11. 22 11:15 MALES SAS fans Pogo Praha FC 10. 2:2 (0:2)
První poločas bylo jasně lepší Pogo. Druhý poločas Pogo více bránilo a SAS tím pádem více útočili. Štěstí se k SAS nakonec přiklonilo a je z toho nerozhodný výsledek. Dušan Blaha, Josef Dašek
SAS fans Pogo Praha FC
Slavomír Giertli – Jan Babinec, Ondřej Beneš, Jaroslav Černý, Jiří Černý, Libor Štohanzl, Richard Šubrt, Václav Tejml vs Stanislav KodetPetr Breburda, David Červený, Jakub Marek, Matthieu Mboussa, Oleg Shigin, Nicolas Týce, Jakub Volf
36. Jiří Černý
58. Ondřej Beneš
17. Petr Breburda
22. Nicolas Týce
13. 11. 22 18:45 P3 Pogo Praha FC Sananim FC A 9. 0:4 (0:0)
Krásné, rychlé utkání, plné zajímavých fotbalových akcí. Sananim byl ovšem důraznější v koncovce. Jan Velík
Pogo Praha FC Sananim FC A
Stanislav KodetPetr Breburda, Adam Bydžovský, David Červený, Nicolas Týce, Milan Válek, Jakub Volf vs Štěpán Šulc – Jan Endlicher, Jaroslav Jakab, Roman Kára, Patrik Turan, Tomáš Veselý
34. Jan Endlicher
51. Tomáš Veselý
53. Patrik Turan
58. Roman Kára
6. 11. 22 17:30 TEMPO Xichties FC Pogo Praha FC 8. 5:3 (2:1)
Jednoznačné utkání ze strany domácích. Lukáš Krajči
Xichties FC Pogo Praha FC
Roman Pytlíček – Martin Bílek, Tomáš Chrudimský, Jakub Horáček, Josef Kocourek, David Kremlík vs Stanislav Kodet – Petr Breburda, Adam Bydžovský, David Červený, Matthieu Mboussa, Oleg Shigin, Nicolas Týce, Milan Válek, Jakub Volf
8., 34., 35. David Kremlík
11., 47. Tomáš Chrudimský
16. Jakub Volf
31. Adam Bydžovský
50. Milan Válek
23. 10. 22 17:30 P3 Drsný šrouby Pogo Praha FC 7. 1:3 (0:1)
Techničtější a fotbalovější hosté naráželi na dobře organizovanou obranu domácích, kteří dokázali vzdorovat a pomýšlet na zisk bodů až do 50. minuty. Tomáš Andrle
Drsný šrouby Pogo Praha FC
Radek Pavlík – Michal Balcárek, Radek Fól, Petr Kloz, Jiří Kozler, Vladimír Pavlík, Michal Roubal, Adam Šimáček, Michal Zlatoš vs Stanislav Kodet – Petr Breburda, David Červený, Matthieu Mboussa, Nicolas Týce, Milan Válek, Jakub Volf
44. Jiří Kozler 28 Radek Fól 25. Nicolas Týce
31., 50. Petr Breburda
16. 10. 22 16:15 HANSP Pogo Praha FC Šotgani 6. 2:1 (1:1)
Domácí zvítězili až díky gólu v poslední minutě utkání. Milan Husák
Pogo Praha FC Šotgani
Stanislav Kodet – Petr Breburda, Adam Bydžovský, David Červený, Jakub Marek, Oto Ploch, Oleg Shigin, Nicolas Týce, Milan Válek, Jakub Volf vs Jiří Janáč – Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Oldřich Pikhart, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Jan Zlesák
21., 60. Adam Bydžovský 9. Lukáš Krůta
8. 10. 22 11:15 ZABEH Guaraní Pogo Praha FC 5. 1:2 (0:0)
Do 36. minuty velká převaha hostů, byl to v podstatě souboj střelců s brankářem domácích. Ovšem po zaváhání v obraně domácí snížili, ožili a až do závěru se hosté báli o vítězství. Nakonec jej udrželi a zaslouženě vyhráli. Milan Šebek
Guaraní Pogo Praha FC
Enrique Montes Munoz – Gonzalo A Cortés V., Rodrigo De Campos Ferreira, Alcides Gabriel Grance Valiente, Santiago Herva Pintor, Jon Iribar Gutierrez, Andres Lucero Carmona, Diego Agustin Martin Diaz vs Stanislav Kodet – Petr Breburda, Adam Bydžovský, David Červený, Jakub Marek, Matthieu Mboussa, Oleg Shigin, Nicolas Týce, Milan Válek, Jakub Volf
36. Jon Iribar Gutierrez 31. Milan Válek
34. Oleg Shigin
1. 10. 22 10:00 TEMPO Pogo Praha FC Prague United 4. 6:0 (2:0)
Velmi povedený výkon od domácího týmu. Filip Rulf
Pogo Praha FC Prague United
Stanislav Kodet – Petr Breburda, Petr Breburda, David Červený, Oto Ploch, Milan Válek, Jakub Volf vs Tomáš Hájek – Antonín Borák, Karel Cigánek, Vojtěch Janda, Jaroslav Pylyp, Daniel Růžička, Radim Tichý
11., 59. Jakub Volf
14., 52. Petr Breburda
46. David Červený
48. Milan Válek
24. 9. 22 10:00 TEMPO ABCOM Pogo Praha FC 3. 6:4 (1:4)
V první půli byli jasně lepší hosté, ve druhé od nich přišel zkrat. Domácí předvedli obrat a zvítězili. Martin Jedlička, Roman Vobořil
ABCOM Pogo Praha FC
Pavel Synek – Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Jiří Polák, Štěpán Růžička, Martin Šelelyo, Martin Večeřa, Stanislav Vladař vs Stanislav Kodet – Petr Breburda, David Červený, Oto Ploch, Nicolas Týce, Milan Válek, Jakub Volf