Čt 22.9.22 19:15 MOTO4 SuperNova L.F.C. Podolka FC SUP   (SVL3C)
Čt 22.9.22 20:30 MOTO4 Tuscarora 03 Polární záře   (HL6G)
Čt 20.10.22 19:30 PLAM Santa Dominica UVL Klokan club UVL   (UVL1A)
Čt 3.11.22 19:30 PLAM Oblouci 81 AFC UVL Klokan club UVL   (UVL1A)
Po 7.11.22 18:00 HRAB1 Strahovská 10 A Orct FA   (HL6B)
Po 7.11.22 19:15 HRAB1 Jawa-Suprtechno A Houbaři   (SVL3A)

29. 11. 22 19:30 ARIT Pražská eS Masokombinát 11. 8:4 (5:2)
Dobře hrající domácí měli převahu v poli a dařilo se jim v koncovce. Zasloužené vítězství Pražských eS nad dobře hrajícím soupeřem. Miroslav Kotek, Jan Liška
Pražská eS Masokombinát
Lukáš Souček – Tomáš Buček, Tomáš Cyprián, Lukáš Horák, Tomáš Kvapilík, Dan Merta, Klaus Šilhán, Jáchym Sobotka, Jan Vácha vs Ondřej Teslík – Aleš Grulich, Pavel Kohút, Jiří Lemberger, Jiří Nosek, Michal Sýkora, Dominik Vajda, Václav Žalud
59. Aleš Grulich
21. 11. 22 20:30 SANC1 Masokombinát Los Niňos M.B. 10. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání. Martin Wagner, Dominik Sagan
Masokombinát Los Niňos M.B.
Ondřej Teslík – Pavel Kohút, Jiří Lemberger, Norbert Moravčík, Jiří Nosek, Michal Sýkora, Dominik Vajda, Václav Žalud vs František Čáha – Štěpán Diewock, Michal Hrabák, Petr Kouba, Tomáš Koutský, Matěj Kovář, Adam Lovecký, Václav Pekárek, Lukáš Podpěra, David Sládek
45. Jiří Nosek 9. Matěj Kovář
56. Štěpán Diewock
8. 11. 22 19:30 ARIT Libeň SK A Masokombinát 9. 3:6 (1:3)
Domácí se nesešli v plném počtu, a projevilo se to nakonečném skóre utkání. Lukáš Švec, Ondřej Švec
Libeň SK A Masokombinát
Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Jaroslav Matějka, Martin Pivoňka, David Řezáč vs Michal Sýkora – Aleš Grulich, Pavel Kohút, Jiří Lemberger, Norbert Moravčík, Andrej Štůla, Dominik Vajda, Martin Vaš, Václav Žalud
25., 57. David Řezáč
31. Petr Havlík
5. Michal Sýkora
6. Pavel Kohút
20., 32., 48. Václav Žalud
54. Jiří Lemberger
1. 11. 22 19:30 ARIT Masokombinát Kerata Chíjos 8. 5:1 (3:0)
Vyhráli domácí.
Masokombinát Kerata Chíjos
Michal Sýkora – Aleš Grulich, Pavel Kohút, Jiří Lemberger, Norbert Moravčík, Andrej Štůla, Dominik Vajda, Martin Vaš vs Antonín Hejl – Ivo Bronec, Aleš Carmine, Martin Doubrava, Jiří Novotný, Nikolaos Paschalis, Petr Ševčík, Petr Špringer
5. Jiří Lemberger
12. Pavel Kohút
29. Michal Sýkora
40., 48. Dominik Vajda
35. Jiří Novotný
25. 10. 22 19:30 ARIT Galantní jeleni Masokombinát 7. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém i přes tlak domácích nakonec zvítězili hosté. Petr Mládek
Galantní jeleni Masokombinát
Albert Burýšek – Vladislav Andronov, Dmitrij Bučkovský, Jakub Málek, Jan Pejskar, Ladislav Tichý, Adam Zrůbek vs Ondřej Teslík – Pavel Kohút, Jiří Lemberger, Norbert Moravčík, Andrej Štůla, Michal Sýkora, Dominik Vajda, Martin Vaš
35. Ladislav Tichý 24., 46. Dominik Vajda
18. 10. 22 19:30 ARIT Masokombinát Braník City 6. 3:4 (2:3)
Vyrovnané utkání, v závěru rozhodli hosté.
Masokombinát Braník City
Michal Sýkora – Aleš Grulich, Pavel Kohút, Jiří Lemberger, Norbert Moravčík, Andrej Štůla, Ondřej Teslík, Dominik Vajda, Martin Vaš, Václav Žalud vs Ishwor Magar – Andreas Dan Bjerveus, Jurij Bohdanovyč Ciko, Tunc Demircan, Parsa Gilanshahi, Kamil Kaščák, Koray Ofluoglu, Raphael Schnichels, Onur Yurtdas
10. Andrej Štůla
29. Pavel Kohút
52. Martin Vaš
5. Andreas Dan Bjerveus
15., 23., 45. Kamil Kaščák
11. 10. 22 19:30 ARIT Masokombinát Greenhorns FC 4. 5:3 (1:2)
První poločas vyrovnaný, hosté byli lepší v koncovce. V druhém poločasu domácí dotáhli a v závěru utkání rozhodli ve svůj prospěch. Tomáš Chlum
Masokombinát Greenhorns FC
Michal Sýkora – Aleš Grulich, Pavel Kohút, Jiří Lemberger, Norbert Moravčík, Ondřej Teslík, Dominik Vajda, Martin Vaš, Václav Žalud vs Jan Hornych – Filip Hornych, Jakub Melezínek, Adam Stoček, Ondřej Stoupa, Ondřej Švec, Rastislav Tyč, Taras Voznyuk, Jiří Zeman
26., 52. Aleš Grulich
34. Dominik Vajda
35. Jiří Lemberger
50. Václav Žalud
18., 20. Jiří Zeman
32. Jakub Melezínek
4. 10. 22 19:30 ARIT Banana Chiquíta Masokombinát 5. 6:1 (2:0)
První poločas byl lepší tým Banánů, po dvou chybách soupeře se ujal vedení. Ve druhém poločase po další chybě padl třetí gól do sítě Masokombinátu a domácí svůj náskok dál navyšovali. Celkově byl tým Banánů lepší a zaslouženě zvítězil. Milan Husák
Banana Chiquíta Masokombinát
František Kouba – Martin Beneš, Jiří Hubička, Meiirbek Nariman, Martin Řežábek, Tomáš Rieger, Lukáš Sýkora, Jan Zelenka vs Michal Sýkora – Aleš Grulich, Pavel Kohút, Jiří Lemberger, Norbert Moravčík, Ondřej Teslík, Dominik Vajda, Martin Vaš
6. Tomáš Rieger
22. Martin Řežábek
32. Jiří Hubička
52., 54. Meiirbek Nariman
57. Jan Zelenka
44. Jiří Lemberger
20. 9. 22 19:30 ARIT Airconquest F.F.C. Masokombinát 3. 1:7 (1:2)
Domácí se ujali vedení, ale hosté si postupně ze zápasu udělali střelnici. Miroslav Paleček, Jan Liška
Airconquest F.F.C. Masokombinát
Luboš Nouzovský – Vojtěch Čapek, David Hübner, Karel Kocián, Jan Matoušek, Lukáš Vacka, Jiří Villner vs Michal Sýkora – Aleš Grulich, Pavel Kohút, Jiří Lemberger, Norbert Moravčík, Andrej Štůla, Ondřej Teslík, Dominik Vajda, Václav Žalud
20. Jan Matoušek 21. Jiří Lemberger
25. Pavel Kohút
40. Dominik Vajda
50. Norbert Moravčík
52., 56. Aleš Grulich
55. Václav Žalud
13. 9. 22 19:30 ARIT Masokombinát Skleňák AC 2. 1:5 (1:3)
Hosté byli úspěšnějším týmem. Daniel Vostřez, Petr Jambor
Masokombinát Skleňák AC
Jiří Lemberger – Aleš Grulich, Pavel Kohút, Norbert Moravčík, Andrej Štůla, Michal Sýkora, Ondřej Teslík, Dominik Vajda, Václav Žalud vs Tomáš Srp – Adam Argaláč, David Česal, Jan Česal, Jan Fischer, Ferdinand Fořt, Kryštof Hereš, Patrik Novotný, Martin Pelen, Tomáš Řehák
22. Norbert Moravčík 4., 13. Patrik Novotný
27., 40. Martin Pelen
35. Tomáš Řehák
6. 9. 22 19:30 ARIT Masokombinát Viktorčin smích 1. 5:6 (3:0)
Už to vypadalo na jasnou výhru, ale v posledních dvaceti minutách udělali hosté pěkný obrat a vyhráli. Jakub Plechšmíd
Masokombinát Viktorčin smích
Michal Sýkora – Josef Čabrádek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Jiří Lemberger, Norbert Moravčík, Andrej Štůla, Ondřej Teslík, Dominik Vajda, Martin Vaš vs Jan Ujka – Jakub Krčil, Petr Kureš, Vojtěch Langr, Adam Palán, Zdeněk Prokop, Jan Šembera, Michal Šmíd, Ondřej Souček, Jiří Valenta