Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 29.11.22 | 19:00 | P3 | Galantní jeleni Banana Chiquíta | 11. | 4:4 |
Po 21.11.22 | 18:00 | SCBEC | Greenhorns FC Galantní jeleni | 10. | 9:1 |
Po 7.11.22 | 18:30 | KBELY | Galantní jeleni Airconquest F.F.C. | 9. | 0:8 |
Út 1.11.22 | 19:30 | PRKOP | Skleňák AC Galantní jeleni | 8. | 1:9 |
Út 25.10.22 | 19:30 | ARIT | Galantní jeleni Masokombinát | 7. | 1:2 |
Út 18.10.22 | 20:45 | ARIT | Pražská eS Galantní jeleni | 6. | 9:5 |
Út 4.10.22 | 18:00 | HRAB3 | Galantní jeleni Los Niňos M.B. | 5. | 2:6 |
Út 27.9.22 | 18:00 | ZAK | Libeň SK A Galantní jeleni | 4. | 0:6 k. |
St 21.9.22 | 20:30 | SANC1 | Galantní jeleni Kerata Chíjos | 3. | 2:3 |
Út 13.9.22 | 19:15 | KORAB | Viktorčin smích Galantní jeleni | 2. | 2:1 |
Út 6.9.22 | 18:15 | PRKOP | Braník City Galantní jeleni | 1. | 3:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Viktorčin smích | 11 | 9 | 2 | 0 | 54:23 | 20 |
2. | Pražská eS | 11 | 7 | 1 | 3 | 47:31 | 15 |
3. | Los Niňos M.B. | 11 | 7 | 0 | 4 | 25:18 | 14 |
4. | Airconquest F.F.C. | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:34 | 11 |
5. | Banana Chiquíta | 11 | 4 | 2 | 5 | 40:36 | 10 |
6. | Masokombinát | 11 | 5 | 0 | 6 | 40:40 | 10 |
7. | Greenhorns FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:34 | 10 |
8. | Braník City | 11 | 5 | 0 | 6 | 24:29 | 10 |
9. | Kerata Chíjos | 11 | 5 | 0 | 6 | 21:31 | 10 |
10. | Skleňák AC | 11 | 5 | 0 | 6 | 29:42 | 10 |
11. | Libeň SK A | 11 | 3 | 1 | 7 | 31:45 | 7 |
12. | Galantní jeleni | 11 | 2 | 1 | 8 | 31:47 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 16.9.22 | 18:45 | TEMPO | OOO FC Hodkovičky United FC (HL3D) |
Pá 16.9.22 | 20:00 | TEMPO | Los Bimbananos Hells Bells 1.FC (HL6J) |
Ne 16.10.22 | 15:00 | DEKAN | Opat Praha FC Buzuluk Úvaly FC (HL8L) |
Út 8.11.22 | 19:15 | MOTO1 | Torpedo Ohrobec SKA Warrior MAC (HL3B) |
Út 8.11.22 | 20:30 | MOTO1 | Vibromax 1985 Tak dort jo (HL5C) |
Pá 25.11.22 | 20:45 | HOSTI | Tučňáci SUP A Čechie 12° SUP (SVL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Andronov Vladislav | 8 | 2 |
Biederman Ondřej | 7 | 1 |
Bohůnek Michal | 9 | 3 |
Bučkovský Dmitrij | 10 | 1 |
Burýšek Albert | 8 | 2 |
Málek Jakub | 10 | 5 |
Moník Zbyněk | 5 | 3 |
Pejskar Jan | 7 | 0 |
Procházka František | 1 | 3 |
Tichý Ladislav | 7 | 4 |
Zrůbek Adam | 9 | 1 |